Ventas Balss, 24. jūlijs, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ogļu putēšana pilsētā ir lielā mērā atkarīga no Valsts Vides dienesta un Ventspils reģionālās vides pārvaldes darba. Iedzīvotāji šo institūciju attieksmi asi kritizē.

Gatavojoties Eiropas čempionātam, Ventspilī notika Baltijas kausa izcīņa basketbolā U18 vecuma grupā, kurā pirmo vietu ieguvusi Latvijas izlase.

Trīs spraigas dienas Ventspilī aizvadīja Tianjin TV radošā grupa no Ķīnas, kas iepazinās ar mūsu pilsētas tūrisma piedāvājumu, ostu un uzņēmējdarbību.

Ar atraktīvu motoparādi, spēkratu izrādīšanu, skaļu ballīti un dažiem starpgadījumiem aizvadīts ikgadējais motobraucēju salidojums Kurland Bike Meet.

Lai radītu biznesa un pētnieciskās idejas, no 6. līdz 11. augustam Ventspilī norisināsies praktiskā uzņēmējdarbības nometne vidusskolēniem Junior Achievement Unlocked.

Pludmales akvaparks patlaban ir viena no iecienītākajām atpūtas vietām pilsētā. Pēdējo divu nedēļu laikā ik dienu to apmeklē vairāk nekā tūkstotis ūdens prieku baudītāju.

Latvija lūgs starptautisku palīdzību kūdras un meža ugunsgrēka dzēšanai Valdgales pagastā, tā vakar nolemts Krīzes vadības padomes (KPV) ārkārtas sēdē. Savukārt Ventspils novada Stiklu ciemā konstatēts ļoti liels gaisa piesārņojuma līmenis.

Ventas Balss arhīvs

22. februāris
21. februāris
20. februāris
19. februāris
18. februāris
15. februāris
14. februāris
13. februāris