Ventas Balss, 20. jūlijs, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Lai stiprinātu Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes un kaimiņvalstu sadarbību jūras robežuzraudzības jomā, 26. jūlijā Baltijas jūrā pie Ventspils ostas norisināsies ikgadējās mācības Ronis 2018.

Ventspils basketbolists Toms Leimanis karjeru turpinās Grieķijas klubā Koroivos, kas nākamo sezonu aizvadīs valsts otrajā spēcīgākajā līgā.

Tūlīt pēc ziemas olimpiskajām spēlēm pamatīgas kaislības uzjundīja Latvijas šorttreka nometnē – skanēja apvainojumi un skaļi paziņojumi, kas liecināja, ka sporta veida saimniecībā steidzami nepieciešams ieviest kārtību. Šobrīd liela daļa no nesaskaņām ir nogludinātas un turpinās kopīgs darbs.

Iekārtojoties darbā, kur var radīt risku citu cilvēku veselībai, vairs nav jāiesniedz tā dēvētā sanitārā grāmatiņa. Iecerēts, ka grāmatiņas vietā būs nepieciešams ģimenes ārsta atzinums.

Ventspils autoostas uzgaidāmajā zālē nesen izvietots statīvs ar žurnāliem brīvai lietošanai. Iniciatīvu pašvaldības SIA Ventspils reiss īstenoja sadarbībā ar Ventspils bibliotēku.

Kūdras un meža ugunsgrēks, kas izcēlās Talsu novada Valgundes pagastā, pamatīgi piedūmojis Stiklu ciemu. Teju visi Stiklu iedzīvotāji evakuēti.

Graudkopjiem sākusies jaunā ražas sezonas. Šis gads sausuma dēļ ir neparasts – graudu ražība nesolās būt augsta, graudi ir sīki, taču mitruma procents tajos tāds, ka kalte nav nepieciešama.

Ventas Balss arhīvs

24. maijs
23. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
17. maijs
16. maijs
15. maijs