Ventas Balss, 19. jūlijs, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils uzņēmēja un pilsētas domes darbiniece Agnese Jansone aktīvi rīkojusies visu ventspilnieku vārdā, vēršot valsts ierēdņu uzmanību ogļu putēšanas problēmai.

Vakarrīt Popē ausa skumjš rīts. Naktī uz trešdienu uguns nopostīja vienu no Popes muižas kompleksa vēsturiskajām un senākajām ēkām – pārvaldnieka māju.

Rīt pilsētas ielas piepildīs motociklu rūkoņa, jo sabrauks salidojuma Kurland Bike Meet 2018 dalībnieki. Tradicionāli būs gan parādes brauciens un motociklu apskate, gan vakara pasākumi Piejūras kempingā.

Šonedēļ aptuveni uz diennakti Ventspils ostā bija piestājis burinieks Roald Amundsen no Vācijas. Tas bija burinieka pieturas punkts pa ceļam uz Rīgu.

Ventspilī kopš Jūras svētkiem veiksmīgi kursē jaunais satiksmes dalībnieks – tūristu vilcieniņš –, radot pozitīvas emocijas gan braucējiem, gan garāmgājējiem.

Saistībā ar ogļu putēšanu Ventspilī savu viedokli paudis pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks, kurš izsaka atbalstu iedzīvotāju iniciatīvai vākt parakstus, lai ogļu putēšana pilsētā pēc iespējas ātrāk tiktu pārtraukta.

Ventas Balss arhīvs

24. maijs
23. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
17. maijs
16. maijs
15. maijs