Ventas Balss, 22. jūnijs, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils novada iedzīvotājiem, kuri nav mierā ar Ventspils–Kuldīgas šosejas seguma slikto stāvokli, pievienojas arī Ventspils uzņēmējs. Trīs mēnešu laikā viņam jau otro reizi nācies mainīt darba autobusa priekšējo loga stiklu.

Kuldīdznieks un bijušais rīdzinieks, bet tagad ventspilnieks Mārcis Putnieks nomainīja darbu bankā pret privāto biznesu un pievērsās iemīļotajai nodarbei. Viņš piekrīt tam, ka cilvēkam ir jādara tas, ko viņš vislabāk prot.

UEFA Eiropas līgas pirmās kvalifikācijas kārtas izlozē FK Ventspils trāpījās pretinieks no vēl neapgūtas zemes – Albānijas trešā spēcīgākā komanda Luftetari.

Ventspilnieks Gatis Lepste pirmo reizi piedalījies Eiropas čempionātā pauerliftingā, savā svara kategorijā sasniedzot labāko rezultātu un izcīnot čempiona titulu.

Meteorologu prognozes par svētku brīvdienām lielākoties ir iepriecinošas. Līgotājiem, kas Jāņus svinēs Ventspils pusē, lietusmēteļi, visticamāk, nebūs vajadzīgi. Uzlīs tikai Līgo dienas rītā un svētdienas vakarā.

Jūras ielā 34 esošā administratīvā ēka, ko atjaunoja pirms pusotra gada, ieguvusi pirmo vietu konkursa Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018 sabiedrisko ēku nominācijā.

Ventas Balss arhīvs

21. marts
20. marts
19. marts
18. marts
15. marts
14. marts
13. marts
12. marts