Ventas Balss, 13. jūnijs, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vismazākajiem ventspilniekiem tagad jau nu noteikti nevajadzēs doties pēc pirkumiem uz citām pilsētām. Bērnu apģērbu, apavu, rotaļlietu un citu piederumu klāsts mūsu pilsētā ir ievērojami pieaudzis.

Tuvojas saulgriežu laiks, kuru mūsu pilsētā parasti sagaida ar diviem tautas svētkiem – Jāņiem un Kupalu. Slāvu svētkus kopā ar ventspilniekiem šogad svinēs arī viesi no Baltkrievijas Republikas Grodņas rajona.

Latvijā tiek ieviests tā saucamais mazmājiņu likums. Ventspilī tas attieksies uz aptuveni 700 mājām.

Aizvadīti pirmie mači Baltijas Frisbija līgas turnīrā, kuras sākums veiksmīgs padevies Ventspils frisbija kluba vīriešu komandai.

Ātrās palīdzības dienests plāno izveidot Latvijas lielākajās pilsētās, tostarp arī Ventspilī, brigādes ar diviem mediķiem un bez šofera. Taču pie mums iecere, visticamāk, netiks īstenota.

Doties ceļojumā pa Eiropu, nemaksājot ne centa par transporta biļetēm – uz šādu iespēju var pretendēt ikviens 18 gadu vecs jaunietis.

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) liedz uz Ventspili vest savvaļas cūkas, to gaļu un izstrādājumus no Āfrikas cūku mēra (ĀCM) riska zonām.

Ķirši jāņogu lielumā un labības lauki, par kuriem ir bažas, vai maz vārpās izveidosies graudi – tie ir tikai daži piemēri, kā daba atspēlējas par lietus trūkumu.

Ventas Balss arhīvs

19. marts
18. marts
15. marts
14. marts
13. marts
12. marts
11. marts
8. marts