Ventas Balss, 17. maijs, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Prieku pavasarī var atnest ne vien saule, zilas debesis, ziedošas ābeles un puķu dobes. Prieks var ienākt arī tad, ja tavā sētā ne lūgta, ne aicināta apmetas vēl kāda ģimene – strazdu pāris, un tu kļūsti par viņu ligzdošanas un perēšanas procesa aculiecinieku.

Ventspils Valsts 1. ģimnāzija sadarbībā ar Ventspils bibliotēku organizēja jau ceturto sarunu vakaru Pāri robežām. Tajā arī šoreiz izskanēja četri atšķirīgi un pieredzes bagāti dzīvesstāsti, kas iedvesmo.

Jaunrades namā apskatāma fotoreportieru pulciņa izstāde Otrpus. Tajā iekļauti septiņu audzēkņu darbi, kas tapuši, neierobežojot domu lidojumu kādā konkrētā tēmā.

Suiti rūpējas ne tikai par tradīciju saglabāšanu, bet arī par to, lai būtu, ko parādīt citiem. Suitu kultūrtelpā gaidīts ir ikviens viesis. Atbraucējiem tiek piedāvāta arī iespēja iejusties suita ādā, kārtu pa kārtai uzvelkot krāšņo tautastērpu.

Likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības par to neievērošanu. Šīs mācībstundas, ja tāda nav apgūta, sekas var pārvērsties par materiāliem zaudējumiem, maksājot par neizmantotajiem pakalpojumiem. Nesen par to pārliecinājās kāds ventspilnieks.

Ventas Balss arhīvs

22. marts
21. marts
20. marts
19. marts
18. marts
15. marts
14. marts
13. marts