Ventas Balss, 16. maijs, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Dzīvīgums pakāpeniski atgriežas tukšajās ēkās pilsētas centrā Jūras ielā 8 un 9. Bijušās pasta ēkas fasāde ir nesen atjaunota, un tajā tiks atvērtas jaunas tirdzniecības iestādes. Savukārt ielas otrā pusē drīzumā varēs svinēt bērnu svētkus.

Ar 200 stundām piespiedu darba sodīts kāds autovadītājs, kurš piedāvājis Ventspils Ceļu policijas inspektoriem 500 eiro kukuli.

Novada amatierteātru iestudējumu skatē žūrija lēmusi uz reģionālo konkursu virzīt Zlēku un Popes amatierteātrus.

Sestdien norisināsies Eiropas Muzeju nakts un apmeklētājus gaidīs arī muzeji Ventspilī un novadā. Šogad, atzīmējot Latvijas simtgadi, pasākuma tēma ir Šūpulis.

Pēc Ventspils pilsētas pašvaldības iniciatīvas, jau piecus gadus Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā narkotisko vielu atkarīgajiem ir pieejama metadona programma un atvērts metadona kabinets.

Koris Cantabile nesen piedalījās III Starptautiskajā koru festivālā Konsonanse, kas notika Krievijas pilsētā Pečoros Pleskavas apgabalā. Kolektīvs pārveda mājās divus apbalvojumus: 1. pakāpes diplomu par garīgās mūzikas izpildījumu un 3. pakāpes laureāta diplomu par brīvās programmas izpildi.

Ventas Balss arhīvs

19. marts
18. marts
15. marts
14. marts
13. marts
12. marts
11. marts
8. marts