Ventas Balss, 13. marts, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

FK Ventspils futbolisti aizvadījuši pirmo maču Virslīgas kausa izcīņā, bet sestdien komandai paredzēta gan tradicionālā tikšanās ar faniem, gan pārbaudes spēle.

Piespiedu darbs sabiedrības labā būs jāatstrādā kādai ventspilniecei, kuras agresīvais suns sakodis cilvēku. Tā nav bijusi pirmā reize.

Atzīmējot Pārventas pamatskolas, iepriekš Ventspils 5. vidusskola, 45 gadu dzimšanas dienu, mācību iestādē notika arī absolventu salidojums. Kopā pulcējās ap 250 cilvēku, tostarp absolventi, bijušie darbinieki un skolas pašreizējais kolektīvs.

Jaunrades namā notika mūsdienu deju radošais konkurss, kurā savas labākās horeogrāfijas atrādīja sešas Ventspils deju studijas. Šogad konkursa laikā žūrija skatījās un vērtēja 18 priekšnesumus, kurus izpildīja aptuveni 300 dejotāju vecumā no 5 līdz 18 gadiem, pārstāvot kopumā 6 deju studijas un grupas, kas darbojas mūsu pilsētā.

Intervija ar Markusu Valdmani, kurš mācās Ventspils 4. vidusskolas 10. klasē un jau kopš astoņu gadu vecuma aizraujas ar ekstrēmo sporta veidu BMX. Pateicoties šim sporta veidam, viņš ir guvis ievērojamus panākumus un pabijis daudzās valstīs. Markuss ir mērķtiecīgs un enerģijas pilns jaunietis.

Ventas Balss arhīvs

13. decembris
12. decembris
11. decembris
10. decembris
7. decembris
6. decembris
5. decembris
4. decembris