Lembergs: Kāpēc nepalīdzat Ukrainai ar modernāko - Leopards 2 A7+?

Komentāri (3)

 • 0
  Pornieks 25.02.2023, 15:53:06

  Ukraina ir tāds sportists kuru sponsorē atkarībā no viņa sasniegumiem.
  NATO lidmašīnām fiziski ierasties debesīs virs Kijevas un citām apdraudētām pilsētām būtu dažu stundu ja ne minūšu jautājums.
  Viss slaktiņš notiek vienā valstī vai tās robežu tiešā tuvumā, naratīvs par to ka karš notiek pret militāriem spēkiem nevis ukraiņu tautu ir acīmredzami izjucis. Turpretī Rietumi aizvien baidās no tā ka Kremļa diktators ir ne tikai ķerts uz varu un varas darbiem bet arī gluži vai gatavs nogaršot ziepes. Un kamēr tas tā būs - aizstāvība cilvēkiem kuri nespēj paši sevi pasargāt būs visai ierobežota dažādos starptautiskos līgumos un bezjēdzīgos politiskos principos uz asiņojošu upuru fona.

 • 0
  Pornieks 25.02.2023, 16:15:03

  Citiem vārdiem - Maskavas vara var būt pietiekami dumja lai zaudētu lielāko karu Eiropā kopš pagājušā gadsimta vidus turpretī lai eskalētu to līdz reāliem kodoltriecieniem tai vajag motivāciju kas pārsniedz riskus kuri savukārt jau tieši atkarīgi no lielajām kodollielvalstīm Rietumos. Šajā gadījumā diezgan droši varam paļauties uz saukli "viss notiek pēc plāna" jo šāda apjoma riski tiek tomēr izsvērti samērā reālistiski.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: