KONGSjumsPATEIKS
Absurds un stulbums!

Labdien! Ļoti bieži nākas braukāt uz Rīgu un nto reizi jau saskaros ar to, ka brauciena kvalitāte ir zem jebkuras kritikas!
Biļetes cena ir ap pacmit euro, bet man kā pasažierim ir jāpacieš 3h neērtības!
Kas tas par absurdu un stulbumu? Bieži nav pusceļā pietura, krēsli ir netīri vai saplēsti, gaisa kondicionieris nepūš normāli gaisu vai nestrādā vispār, iekšā ir karsts un nav ko elpot.

Rodas jautājums, tad kāda velna pēc ir tādas cenas, bet serviss pa piecīti?
Lieciet tad biļešu cenu, kas atbilst piedāvātajam servisam!

Comments
28
Views
1011
02.06.2026, 11:01
Komentāri (28)
Rādīt vispirms:
Autors
Pirms 1 nedēļas
A
Autors
Pirms 1 nedēļas

Teorētiski jau var iepriekš plānot, ka ceļš aizņems 2h 55min, lai nebūtu jāpiestāj, jo nav 3h, bet, cik reizes nav gadījies maršrutā Ventspils-Rīga, ka notiek kavēšanās - neparedzētas situācijas uz ceļa vai sastrēgumi Rīgā? Beigu beigās brauciens sanāk visas 3h 20min+ . Tā kā pietura nav bijusi, tad tik jācer, ka paspēs uz WC autoostā.

2
Ziņot redaktoram
Komentāra autors
Pirms 1 nedēļas, 2 dienām
K
Komentāra autors
Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

Tikai viedoklis, bet Ventspils Reisam nav būtiskas vēlmes kaut ko uzlabot savu pakalpojumu klāstā, lai vai kā pastkastē iemestajā domes reklāmas materiālā boldā izcelts, ka veiktas izmaiņas pēc iedzīvotāju ierosinājumiem. Biežāk dzirdams, ka viss kā bija, tā arī ir, būtiski pārvērtēts nekas netiek. Autobusi velkas, mikriņi lido.

Uz to norāda arī komercreisi, tas mikriņš nu principā ir kravas kaste. Nav to tūrisma autobusu tik daudz un tie paši jau sasnieguši vecumu, kad par jauniem vairs nesaukt. Ik pārdienas uz Rīgu brauc "vecais" mersis ar lielo tablo, kas ir vecāks par maršruta atļaujā norādīto (15 gadiem). Gan jau tas, kam tā lielā alga, to zina, bet ja savi sakari, tad viss likumīgi.

1
Ziņot redaktoram
Pasažiere
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām
P
Pasažiere
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

Ārprāts,kas par noteikumiem,stulbums ,kam tad tie autobusi domāti...kā var izturēt un neapstāsies trīs stundu laikā pusceļā,lai apmeklētu labierīcības,ne visi ir vienādi,tas nav cilvēka tiesību pārkāpums.,spīdzināt uz izturību..
Vnk ,kur mēs esam nonākuši , necilvēcīgi daudzās lietās...

6
Ziņot redaktoram
reku
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām
R
reku
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

Vaig pamper aplikt,ja nesaturešan.

7
Ziņot redaktoram
sranskis
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām
S
sranskis
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

Noteikumi visur vienādi. Gan Ventspils reisam, gan CATA, gan Latvijā, gan Vācijā u.t.t.

3
Ziņot redaktoram
TK
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām
T
TK
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

Īstenībā šim visam ir feināks risinājums, kam gandrīz viss nepieciešamais jau ir, īpaši skaista stacija - vilciens :D Tikai kamēr reiss būs psia, tikmēr ar visām varēm te nelaidīs to vilcienu. Vispār šķiet, ka esam vienīgā "valstspilsēta" (ko pašai domei un VB tik ļoti patīk bāzt visiem acīs), uz kuru nekursē pašažieru vilciens un uz galvas pilsētu jākratas šauros autobusos.

1
Ziņot redaktoram
reku
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām
R
reku
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

Būt jou diktam lāb,ja vilcen akal palaist.A bufet un atsevišķ vagon prekš pīpetajem.

0
Ziņot redaktoram
sranskis
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām
S
sranskis
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

Reku- a bordeli ar dāmām nevajag kādā atsevišķā kupejā?

2
Ziņot redaktoram
reku
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām
R
reku
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

sransk.
Būt tik kād atsevišķ kupej.Dām var dābt katrs pats.Ja kas,i gadijes vilcene to jok darit.Mazmājiņe.Diez ko ērt gan nebij,bet bij vērts.

2
Ziņot redaktoram
yolo
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām
yolo
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Ventspils reisa šoferiem vajadzētu sekot līdzi, lai pasažieri ieņem savas vietas, kuras norādītas biļetē. Kamēr sagaidu, lai šoferis atver bagāžu, bieži vien jau viss autobuss ir sasēdušies pa vienam

5
Ziņot redaktoram
Kārlis
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām
K
Kārlis
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Tā gan nekur nenotiek!
Man arī bija tāda situācija braucot no Liepājas.
Cilvēki vienkārši pienāk pie savas vietas ar biļeti rokās vai telefonā un lūdz to atbrīvot - nekas traģisks!
Pēc cik ilga laika tad autobuss izbrauks, ja šoferim vēl visas vietas būs jāpārbauda.
Protams žēl, ka mūsu sabiedrībā tik ļoti dominē paša ego un komforts, ka nerēķinās ar citiem pat zinot, ka sēž viņu vietā.
Teātrī gan neiesēstos cita vietā - tur gribas izlikties par kulturālu!!

0
Ziņot redaktoram
sranskis
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām
S
sranskis
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Kārlim- kad vēl braucu ar autobusu tieši tā arī jautāju par teātri, operu, lidmašīnu. Daži tomēr blisināja acis un neko nesaprata. Arī latviski runājošie. Par to, ka pasažieris drīkst atlaist sava sēdekļa atzveltni, varētu īsos stāstus sarakstīt.

0
Ziņot redaktoram
Normis
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām
N
Normis
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

īstenība tas ir svarīgi tikai ja transports ir pilns . Kad pustukšs tad īsti nav nozīmes kur sēdēt. Personīgi man vienmēr vienalga ja kāds apsēdies vietā ,ja ir patukšs .

4
Ziņot redaktoram
.Vilis Skuja
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām
.
.Vilis Skuja
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Nevajaga baidīties izsēdināt no savas vietas citu pasažieri,kurš to ieņēmis neatbilstoši biļetes numuram!Man nesen gadījās palūgt pārvākties kādam jaunēklim,kurš bij ērti ieriktējies manā numurā aizmugures beņķa stūrī uz gulēšanu.Kamdēļ pastāv biļešu iepriekšpārdošana,ja ne vajadzībā izvēlēties kādu noteiktu vietu?

2
Ziņot redaktoram
Normis
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām
N
Normis
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Pilnībā jāpiekrīt tēmai. Kā tas var būt, ka gandrīz 3 stundu braucienā nav pat nelielas pauzes? Noteikti brauc cilvēki, kuriem nepieciešams WC apmeklējums, neliela atpūta vai ģimenes ar maziem bērniem. Arī tas, ka bieži neesot iespējas pa ceļam uzlādēt telefonu vai datoru un nav Wi-Fi, liek jautāt — par ko tad tiek maksāts? Salīdzinot ar Ecolines, tur varēja braukt kaut 5 stundas bez apstāšanās, jo autobusi bija aprīkoti ar WC, TV ekrāniem ar izklaides iespējām, ierīču uzlādi, Wi-Fi, kā arī pasažieriem bija pieejama bezmaksas kafija un tēja.Agrāk 3 stundas autobusā daudziem asociējās ar komfortu. Tagad cilvēki raksta, ka tās bieži ir vienkārši 3 stundas transportā bez ērtībām. Ja pasažieri maksā par biļeti, loģiski gribas saņemt arī komfortu un mūsdienīga līmeņa pakalpojumu. Cerams, ka nākotnē būs lielāka konkurence un lielāka uzmanība pasažieru ērtībām

1
Ziņot redaktoram
Finansists
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām
F
Finansists
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Varbūt derētu VR pajautāt - cik šodien no biļetes cenas paliek komforta nodrošināšanai autobusā pēc benzīna cenas atskaitīšanas, detaļu amortizācijas, nodokļiem CSDD, valstij un VSA, un šofera algas, apkopes izmaksām utt.
Varbūt, ka te slēpjas pamatots iemeslsts kāpēc Ecolines atteicās no vairākiem maršrutiem - rentabilitāte? Iespējams, ka Ecolines bija parēķinājis, ka pie rentablas biļešu cenas braucēju skaits samazināsies uz pusi un tad atkal nebūs rentabli reisi?

2
Ziņot redaktoram
forma
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām
F
forma
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Vispirms noskaidro kāpēc maršrutos pa Latviju kursēji šādi aprīkoti Ecolines autobusi..., kas paredzēti starptautiskiem reisiem. Ja nebūtu "aizklopēti" reisi uz Krieviju un Baltkrieviju, tad tie nemaz šeit nebrauktu. Jā, komforts bija uhhh, kad šie tirgoja biļetes pa vienu eiriku, bet tas nekas, ka autobuss čikst un grab, ka pat ausis jātur ciet un jāskaita pāteri, lai līdz galam aizbrauc

2
Ziņot redaktoram
Normis
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām
N
Normis
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Finansist ,ja biļetei ir atteicīga cena , tātad tajā ir viss ierēķināts jau cik kam un par ko . Ecolines tāda pati cena tacu komforta ziņā labāks bija . Degviela taču arī ta pati un vada transportus arī ne roboti .

Forma , ir gadījies braukt ar Ecolines ,arī starpvalstu reisos. Nav gadījies braukt tādā kā tu norādi - čīkstošā .Laikam tādu speciali tev piemeklēja vai nepaveicās tādā braukt . VR busiņi jau sen daudzi čīkst un ir nolietoti . Tiem nav pat kur uzlādi pieslēgt bieži , kā arī Wi Fi cik zināms no sūdzībam. Vēl neesen redzeju atsauksmes par ļoti agresīvu šoferi . Īsak sakot ir ta ,ka neviens nav ideāls un katram ir savi plusi un mīnusi .Un starp citu Ecolines kursēja ne tikai uz Krieviju vai Baltkrieviju .Ja uzņēmum rodas iespēja vel pelnīt ar citiem maršrutiem ,tad kapēc gan ne ?

1
Ziņot redaktoram
.Heinrichs.
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām
.Heinrichs.
Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

Viena lieta gan nebija viņiem paredzēta-pīppauze.Autobusa mazmājiņā drošības apsvērumu dēļ smēķēt nav ļauts.Tāpēc nedrīkstētu spīdzināt pīpētājus 3 stundas,kas ne visiem ir izturamas.

3
Ziņot redaktoram
Normis
Pirms 1 nedēļas, 2 dienām
N
Normis
Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

.Heinrichs. nejauc dažādas lietas kopā . Pauze iegādāties kafiju vai tēju kā arī vajadzības vai bērniem autiņus nomaiņīt ir NEPIECIEŠAMĪBA daudziem braucējiem , taču smēķēšana ir kaitīgs ieradums . Kad pats vēļ ''kūpināju'' , pat tad nebija patīkami pašam būt piesmēķētā telpā . Taču tev jau acīmredzot tā ir ikdiena .It sevišķi redzot n-tos absurdos komentārus zem n-tiem ''segvārdiem '' . Tad ierosini speciālas sēdvietas tādiem kā tu un narkašiem un alkanvtiem arī , lai jau soferi pie iekāpšanas izsniedz ''blašķīšus '', arī pie reizes . Beidz dzert savus divlitr apinīšus un domāt loģiski . Savādāk jau tā smadzeņu pārpalikumi pazudīs .

3
Ziņot redaktoram
Anonīms
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām
A
Anonīms
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Jābrauc ar savu auto. Būs ērtak un lētak.

6
Ziņot redaktoram
Normis
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām
N
Normis
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Tev nav ienākusi prātā doma - ja katram būtu auto ,tad attiecīgi tādi sabiedriskie transporti nebūtu vajadzīgi ?

0
Ziņot redaktoram
Anonīms
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām
A
Anonīms
Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

Kā kaislīgs auto braucējs nesen ekonomikas ietekmē arī aizbraucu uz Rīgu ar autobusu, nu nav tā cilvēka cienīga pārvietošanās.

3
Ziņot redaktoram
P SIA "Ventspils reiss"
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām
P SIA "Ventspils reiss"
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Aicinām komentāra autoru, darba laikā zvanot Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422, precizēt, kurā datumā, kurā maršrutā un reisā autobusam ir bijušas minētās nepilnības, lai varētu tās novērst. Atgādinām, ka tehniskā pietura maršruta vidū ir paredzēta tikai tajos reisos, kuru izpildes laiks pārsniedz 3 stundas. Pārējos reisos apstāšanās nav obligāta.

7
Ziņot redaktoram
Jāņa draugs
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām
J
Jāņa draugs
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Zem katras kritikas ... palaist no Rīga pl 17.00 mikriņu mazas ietilpības, Jūs ko ?

1
Ziņot redaktoram
Mikro
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām
M
Mikro
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Kādu Autotransporta direkcija pasūta, ar tàdu jàbrauc. Gribi ērtāku, brauc 17.50 ar lielāku

6
Ziņot redaktoram
Pensionārs pēc 30 gadiem
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām
P
Pensionārs pēc 30 gadiem
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

Jā, cenas tikai paaugstina, bet autobusi jau nemainās. Bija uz brīdi Ecolines - ar tualeti, kafijas automātu, vienmēr ieslēgtu WiFi un mini-datoru, kur varēja filmas skatīties un uzspēlēt spēles. Ventspils Reisa autobusiem, izņemot WiFi, nekas no tā nav. WiFi arī ne vienmēr ir ieslēgts (ka vakar rīta maršrutā uz Rīgu), un tad pat telefonā nevar internetā pasēdēt. Bet autobuss vispār nerisina ilgo, 3 stundu ceļu - tur vajag atjaunot vilcienu satiksmi. Bet nu Ventspils Reiss, ka pašvaldības uzņēmums, tam pretojās, cik var, jo tad Ventspils Domes budžetā neienāks dažas naudas summiņas.

3
Ziņot redaktoram
Mikro
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām
M
Mikro
Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

A kā cenas nepaaugstinās, ja degviela ir palikusi dàrgāka.

4
Ziņot redaktoram
Dalīties