!!!!!!!!!!

Eeeeeeeeee | 16.05.2021, 09:00:50 | 1662

Kapēc man autobusā uz citu pilsētu ir 3h jāsēž maskā? Kas tas ir? ES GRIBU ELPOT NORMĀLI nevis sasmakušā busā, kur tā nav gaiss, bet vēl caur masku jāelpo! Kas tas ir,velns parāvis!!!

Komentāri (52)

  • -2
    A.L. 21.05.2021, 13:17:56

    Andri,
    paskaties, kas notiek citās valstīs!
    Tas, ka tu esi valdības pakaļlaiža, nenozīmē, ka arī citi tādi ir!

  • -2
    Andris R. 21.05.2021, 13:24:04

    Un kas notiek? Izskatās ka pats esi pakaļlaiža citās valstīs redzētam.Esi pats, nenēsā masku. Ko tad nedari tā kā citās valstīs, baidies.

  • -2
    Andris R. 21.05.2021, 13:26:43

    Te gudri forumā māk d... t daudzi, bet diez vai darbavietās vai vietās kur jālieto maskas viņi to nedara. Tie gudrīši runā vienu, bet reāli dara pilnīgi pretēji. Gan nēsā maskas, gan potējas.

  • -1
    tiešām suns 21.05.2021, 13:33:22

    dajūskokoko-bembis nav cesna.,,padārga , pajauna.bet nekas sevišķs-uz ceļa auto noturu....cenšos busam virsū nebraukt un ne tikai busam...

  • -4
    A.L. 21.05.2021, 14:22:17

    Andrim.
    Tad dirs uz tiem, kas ar sodiem piespiež maskas nēsāt, nevis uz tiem, kas pret to protestē.
    Kamēr būs iztapoņas, kas atbalstīs kovidafēru un policejisku valsti, tikmēr arī bardaks turpināsies!

  • -3
    keda 21.05.2021, 14:36:09

    Naaabadziņš, kā tevi apspiež ar to masku. 1000x jau paskaidrots, ka īdēšanai, ka maska neļauj elpot, nav nekāda pamatojuma, bet grūtgalvji turpina kliegt savu. Smagi gan jums... Un tos ntos gadījumus, kad lika mīksto uz distancēm, maskām utt un saslima, jūs arī neievērojat, labāk pameklēt feikmēslus par masku un vakcīnu kaitīgumu. Bet var jau arī tā dzīvot, tika nečīkst, ka kaut kur nelaiž, kaut kur netiek un kaut kas nav ļauts.

  • -1
    ilona kaķis 22.05.2021, 23:05:20

    Keda, man jau var arī tūkstots un pirmo reizi stāstīt, ka ar masku elpot ir viegli un labi, bet es diemžēl smoku. No 1001x stāstīšanas nemaz nepaliek vieglāk elpot, nu ne gramu arī ne...deguna starpsienu forma neizmainās uz pareizo pusi, vai nu man stāsta tās basņas, vai nestāsta.
    Staigāju pa bodi ar masku, ik pa laikam parauju nostāk un paelpoju ar vaļā muti.

  • 0
    tiešām suns 21.05.2021, 16:25:54

    pilnīgi pareizi -nepotējies ja negribi.

  • -3
    Latvija pāri visām! 21.05.2021, 17:07:27

    Andris R, atklāšu tev noslēpumu, masku lielākoties nevalkāju arī veikalos.
    Bija pāris gadījumi, kur pārdevēji pieklājīgi palūdza uzvilkt.
    Bet tur, kur mūdži sāka sprēgāt,
    gāju vnk prom, bet tādi bija reti gadījumi.
    Ja man ir maskai līdzīgs atribūts,
    tad tas ir tikai lai nodrošinātu normālus pārdevējus pret medicīnas fašistu zonderkomandu represijām.

  • -3
    Latvija pāri visām! 21.05.2021, 17:14:36

    1000x jau paskaidrots, ka īdēšanai, ka maska neļauj elpot, nav nekāda pamatojuma
    -----
    Nav jau nekāds brīnums, ka tiiik tupiem ļautiņiem 1000× "skaidrojot" klajus melus, var iebarot KO TĀDU globālā mērogā!
    Maska uzreiz apgrūtina elpošanu, neesi pamanījis?
    Jeb, tad, kad grūti elpot, atceries tos 1000,× skaidrotājus, un mēģini nomierināties. Jo viņi taču teica, ka tas neapgrūtinot.:)))
    Klausies tik vairāk afēristu TV uzvedumus!

  • -3
    Latvija pāri visām! 21.05.2021, 17:22:48

    Dievs cilvēkus ir radījis ar individuālām sejām. Un valkāt maskas nav paredzējis. ( Ja nu vienīgi karnevāla:). Tas pasliktina elpceļu veselību, tāpēc vīrusi tiek vieglāk klāt regulāri maskota cilvēka veselībai.
    To pat padomjlaikos dakteri bija novērojuši, ka šallēs līdz acīm satuntulēti bērni slimo biežāk.
    MASKA, kam K kultā jau ir rituāla nozīme, ir antīkās pasaules VERGA ATRIBŪTS.
    Cik tas ir zīmīgi šajā pilsoniskās sabiedrības un demokrātijas demontāžas procesā...

  • -1
    Ina Fominova 22.05.2021, 00:27:16

    Jums, cienitais, tomer ir paranoja, tapec ar jums vairak nestridesos. Mana mamma vienmer macija - ar mulkiem ar labu...

  • 0
    sranskis 24.05.2021, 10:41:19

    Jā, Fominova, tāpēc mēs pret Jums ar labu!

  • -2
    Latvija pāri visām! 21.05.2021, 22:08:35

    https://zen.yandex.ru/media/platochek/my-pokazali-eksperementalno-chto-maska-rasprostraniaet-zarazu-bolshe-chem-zasciscaet-60a63957f448444f4dc463b4

  • 0
    Latvija pāri visām! 24.05.2021, 10:09:12

    Mana mamma vienmer macija
    ---
    Mana mamma vienmēr mācīja,
    lai neņem neko no svešiem cilvēkiem.

    Savukārt elementāra loģika māca - ja uzspiež potenciāli bīstamu substanci pret nieka gripas paveidu, tad labāk izvairīties.
    Jo tie, kas izvairās, nezaudē neko,

    (nu p@dirsinās tevi med.fašisma režīms, bet tu p@dirsināsi režīmu),

    bet tie, kas substanci ieņēmuši zaudēs visu, ja tā tiešām izrādās bīstama.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: