Priekšvēlēšanu sirdsapziņa “VENTAS BALSĪ”

Virsliga | 16.09.2022, 23:11:04 | 1717

Jau vasarā vismaz 2 laikraksta pirmās lappuses bija ZZS bezmaksas reklāmas. Neesmu redzējusi, ka jebkāda cita partija būtu tikusi “Ventas Balss” pirmajā lapā.
Bet šodien, ieraugot atvērumu ar Lembergu, mans mērs pilns. Vai tiešām laikraksta redakcijai, uz kuru taču visi tik cerīgi skatījās pēc atbrīvošanās no Mertenas, nav svēti nekādi likumi, tikai nauda? Vai tiešām tā nauda, ko acīmredzot netieši samaksā Lembergs&co ir tik liela, lai maksātu sodus par priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem, un apmaksātu žurnālista sirdsapziņas zudumu? Vai tiešām mums, ventspilniekiem, nav cerību uz neatkarīgu un objektīvu mediju???

Komentāri (16)

 • 0
  ventspilnieks 36,7 Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Atbilde jau slēpjas jautājumā - ZZS bezmaksas reklāmas. Kāpēc Lembergam būtu jāmaksā savam rūpalam ;)

 • 0
  Heinrich Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Cerības uz neatkarīgu un objektīvu mediju var dzimt vien tad,kad nosprāgs L*******...

 • 0
  _āmen_ Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Kauns un nožēla par tiem, kas strādā šajā kantorī.

 • -7
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Neesiet naivi- kur jūs redzējāt neatkarīgas avīzes vai citus informācijas līdzekļus? Var būt teiksit "Ventspilnieks.lv"?

 • -1
  reku Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  "Ventspilnieks.lv" daudz tīkamāk lasāms.Katrā ziņā labāka avīze par krievmīļa Lemberga un viņa līdzskrējēju kontrolēto VB.

 • 0
  Bārnijs Ross Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Pēčuks tēmē ZZS premjeram par sabiedrisko attiecību speciālistu. Jādara viss saimnieka labad. CV ierakstos pagaidām saimnieka avīzes rediģēšana un virslīgu komentēšana.

 • 0
  Urzula Pirms 5 dienām, 17 stundām

  Par politiku daudz interešu nav, bet te kādu dienu dzirdēju Šlesera uzrunu; un man rodas liels jautājums...
  ""Ainārs Šlesers ir latviešu uzņēmējs un politiķis, bijušais ministru prezidenta biedrs, satiksmes ministrs, ekonomikas ministrs un Rīgas vicemērs.""""
  Redzams, ka šis cilvēks reiz bija valdībā-kāpēc savā laikā nedarīja visu, lai lejupslīde nenotiktu? Tad vai tagad to darīs?
  Nākošais; Mārcis Jencītis (Kristus pasaule)
  LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ- Reiz bija mācītāju partija, kas solīja kristīgās vērtības ieviest.. kur šodien šie mācītāji ? un kādas vērtības ieviesa? vai acīmredzamo , ka viendzimuma laulība ir norma, kas ar likumu jāaizstāv?
  netiesāju cilvēkus-katram kāda novirze vai slimība, bet to nav ar likumu jāievieš... ko Jencītis pret šo izdarīs? NEKO!!! Un kādas kristīgās vērtības ieviesīs sektanti, kam pašiem tālu kristīgās vērtības vai mācība????
  Patreiz nav man par ko balsot.. un domāju daudz tādu... šeit izteicu viedokli par cilvēkiem , ko daudz maz zinu...

 • 0
  žurka Pirms 5 dienām, 16 stundām

  Iesaku noskatīties, it sevišķi pēdējo. Tur prasās pēc kriminālprocesiem...
  https://www.db.lv/zinas/videointervijas-ar-ministru-prezidenta-amata-kandidatiem-509173

 • 0
  Urzula Pirms 5 dienām, 12 stundām

  Jā, paskatīju"" Žurka""".. ak, vai.. tur nav ko izvēlēties, visi vienā maisā liekami;
  ""6. Kristīgi Progresīvā Partija; sakiet ko tas nozīmē? Saprotu ir ticīgi cilvēki , kas dzīvo savu ticīgo dzīvi, bet ar šādu nosaukumu rada izbrīnu; kāds sakars kristīgs un progresīvs? Tādi salikumi, ka nav ko pat teikt... un par ko tad lai vēlēt??? Par burlakiem , par sektantiem??
  Liekas ar katru gadu nav par ko ...

 • -3
  žurka Pirms 4 dienām, 23 stundām

  Faktiski, izmetot ārā visus populistus, tos, kas jau 30 gadus vārījuši ziepes vai nedarījuši neko, kā arī agresīvās krievu partijas, paliku pie secinājuma - ka vai nu Pīlēna partija vai arī Ģirģena partija. Pīlēnam ir uzņēmēja domāšana, plāns par reģionu pacelšanu, Ģirģens - iesniedz sakarīgus likumprojektus, cīnās par partiju naudas un ierēdņu samazināšanu, 14.Saeimas vēlēšanu reklāmām iztērējuši vismazāk, un ir reāls plāns (lai gan presē bija informācija, ka nozadzis telefonu, faktiski, izpētot visu informāciju, atklājās, ka tā bija ļoti nesmuka politiskā spēle, viņus visus vienā dienā izmeta no ministrijas).

 • 0
  Urzula Pirms 3 dienām, 12 stundām

  Partijas piederība: Latvija pirmajā vietā; M. Jencītis; vecākais mācītājs..
  2. Kādiem konkrētiem mērķiem/rādītājiem būs jābūt sasniegtiem pēc 4 gadiem, lai es būtu gandarīt-s/a par Saeimā paveikto?
  Kristīgās vērtības un morāle, kā pamats Saeimas lēmumiem. Uzņēmējdarbību veicinoša un cilvēku cieņai atbilstoša nodokļu politika. Ģimene - laulība starp vīrieti un sievieti. Vienota nācija zem Latvijas karoga.
  3. Ko es gribu mainīt Latvijas politiskajā kultūrā, lai sabiedrības uzticēšanās Saeimai nebūtu viena no zemākajām starp institūcijām?
  Saeimai jākalpo tautai, ne otrādi. Solījumi jāpilda par katru cenu, vienkāršs godīgums.
  --------
  Solīt var daudz ko; tikai lai tiktu pie varas? Šos solījumus nav reāli izpildīt-jo ir kas groza galvas šiem kakliem, un nekur neliksies.. paliks tāds pats kā jau iepriekšējie mācītāji ar savām kristīgām vērtībām-pazuda paši purvā... pat ne miņas no viņiem..
  Un vai pats jau dzīvo tikumiski, godīgi, kristīgi..??? JĀSĀK AR SEVI!
  NETICU SEKTĀM!

 • 0
  Heinrich Pirms 2 dienām, 14 stundām

  "Un cienīgtēvs, zaglis, teic sprediķus:
  "Tik pacieties, debesīs labāki būs!" "

  (E.Veidenbaums)

 • -1
  Urzula Pirms 2 dienām, 14 stundām

  Skatos aptaujas; Nedomāju, ka vispār došos vēlēt (71) %
  Tas ir liels rādītājs...

 • 0
  reku Pirms 1 dienas, 16 stundām

  Nedoties uz vēlēšanām nozīmē ,ka kādi citi spēki sabalsos par tādiem švaļiem kā lembergistu atbalstītie ZZS personāži...Vai citi prokrieveļu draugi...
  https://tautastribunals.eu/?p=62905

 • -4
  Dajūsko Pirms 1 dienas, 17 stundām

  Es par Šleseru un punkts.

 • 0
  Urzula Pirms 1 dienas, 14 stundām

  kādus brīnumus gaidāt no viņa? Viņš jau ar sektu Kristus pasaulei kopā, tas ir ar Jencīti... protams katram sava izvēle, tik ko sagaidiet no šiem cilvēkiem? Tikai saucamie ticīgie nelien pie varas-valdīšanas...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: