Kandidāti uz delnas-s.Nr.11., Latvijas Reģionu Apvienība

Pipars | 02.10.2018, 21:31:08 | 254

Sestdien Saeimas vēlēšanas un pilsoņiem būs jaizdara sava izvēle.Ko labu vai sliktu varat teikt par deputātu kandidātiem ,kas kā savu dzīvesvietu norādījuši Ventspili un Ventspils novadu.
Ko labu vai sliktu viņi ir sadarījuši ,un vai vērts par viņiem balsot.
Būsim korekti un konstruktīvi,nelamāsimies un nemētāsimies ar prastiem apvainojumiem,bet kritizesim pamatoti.
Tātad saraksts Nr.11, Latvijas Reģionu Apvienība
Nr.3- Māris Dadzis
Nr.6- Edgars Riekstiņš
Nr.11- Otto Vočtavs

Komentāri (4)

  • -2
    Aivars Rozītis 02.10.2018, 23:05:26

    Ja gribam šajā valstī ko mainīt uz labo pusi , balsosim par jaunajām partijām, Un tāda ir arī LRA. Katrā ziņā labāk , nekā par KPV LV !

  • 0
    Arnis 03.10.2018, 08:02:34

    LRA būtu mana otrā izvēle par ko balsot. Sapulcēti enerĝiski cilvēki. Izbrīna M.Dadža atrašanās tieši šajā sarakstā, bet kopumā novada "spices" virzīšanās Saeimas virzienā man liek domāt par gaidāmo krīzi un cerams visnotaļ pozitīvām pārmaiņām pēc tās novada domē, kur vara jāņem NA deputātiem.

  • -2
    Nif nifs 03.10.2018, 08:15:08

    Novada domes darbībā regulāri redzu daudz centienus dažādas vajadzības atbalstīt, sakārtot vidi un daudz citu labu. Arī piedzīvota atsaucība vajadzību risināšanā. Tāpēc tava cerība uz kaut kādām vēl pozitīvākām pārmaiņām, Arni, man nav saprotama. Redzams, tu nedzīvo novadā un tāpēc raksti par to, ko nemaz īsti nezini.

  • -1
    Rabarberis 03.10.2018, 10:17:06

    LRA jau šobrīd savu darbu Saeimā ir apliecinājusi. Šai partijai ir visvairāk kandidātu ar augstāko izglītību - 87% un tie pārstāv 53 Latvijas novadus. Turklāt šajās vēlēšanās pirmo reizi startē vairāk nekā 50 kandidāti. Tā kā ir izvēle par ko balsot.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: