Sētniekiem draudzīga pilsēta

es | 17.11.2016, 22:44:02 | 1511

Vai nevajadzētu iespēju robežās mehanizēt sētnieku darbu Ventspilī:

1. iegādāties lapu sūcējus pūtēju;
2. (vēl svarīgāk) iegādāties sniega frēzes?

Tas atvieglotu darbu VNĪ, Komunālās pārvaldes un Labiekārtošanas kombināta darbiniekiem.

Komentāri (58)

  • -3
    Latvija pāri visām! 17.11.2016, 22:54:31

    Ja privātiem joprojām jātīra pašvaldības ietves, tad nevajadzētu.

  • 0
    Anita 18.11.2016, 06:13:41

    Daudzi jau gan domā ,ka sētniekiem neko vairāk par slotu , grābekli un sniega lāpstu nevajag un algu arī minimālo vai pat mazāk, jo nav jau beiguši augstas skolas un tāpēc lai tik strādā par tādu algu ,kādu nolemj kungi ,kuri pat nezin ,no kuras puses slotai jāpieiet .Itkā 21. gadsimts ,bet pie mums - viduslaiki , ne jau nevar ,bet negrib ieviest tehnikas laikmetam atbilstošus darba rīkus, to vietā nopirks kādu glaunu auto ,, un tas ir visās pašvaldībās ne tikai Ventspilī.Kungiem ik pa laikam vajag jaunu auto , bet ,kad sētniekiem ko vajag , tad nav naudas, mūsu valstī vispār nekad un nekam nav naudas, lai cik ādas arī neplēstu no tiem pašiem sētniekiem.

  • 0
    Novadnieks 18.11.2016, 06:57:46

    Gribu piebilst,ka tos jaunos autiņus tie kungi izmanto vairāk savām vajadzībām,nekā pienākumu pildīšanai.

  • -3
    vai man dieniņ!!! 18.11.2016, 10:48:26

    Jums jau laikam nav ienācis prātā, ka sētniekus algo nevis pašvaldība, bet uzņēmēji (t.i. jūs paši), kas piedalās konkursos par tīrīšanu.

  • 0
    Nif nifs 25.11.2016, 14:15:08

    > arprac
    ...pareizi, un visos konkursos darbu iegūst lētākais piedāvājums!
    Uz ko samazināt izmaksas? Uz nodokļiem - nevar. Uz materiālu cenām - nevar. Uz algām - tikai tad, ja maksā aploksnē. Ja darbs dabūts konkursā - to arī nevar.
    Vienīgais, uz ko iespējams samazināt - darbaspēka izmaksas.
    Nesaku, ka man tas patīk. bet diemžēl - fakts.

  • -1
    Novadnieks 18.11.2016, 12:26:13

    Kad beidzot sāks algot(maksāt)visiem tiem privātmāju īpašniekiem,kas tīra ietves (pašvaldības) pie savām mājām?

  • -1
    kaktuss 18.11.2016, 13:43:44

    Te jau arī parādās tas latviešu gļēvums. Ja man liktu tīrīt pašvaldības īpašumu pie savas privātmājas, to nedarītu, principa pēc. Un sodu varētu likt kaut 10 reizes. Ja visi tā darīs, tad arī tas absurds beigtos.

  • -3
    дин-дон 25.11.2016, 14:56:07

    tev,cukuriņš,nav tas īpašums.Tāpēc arī gvelzi.Fabrikas ielā tevi ielaiž pārnakšņot.Dusi saldi!

  • -2
    Latvija pāri visām! 18.11.2016, 15:05:33

    cukuriņ, saki , tev ir privātmāja, kur pašvaldība liek tīrīt savu ietvi, lai mēs varētu pārliecināties, ka tu tiešām 10 reizes nemaksātu sodu?

  • 0
    Latvija pāri visām! 18.11.2016, 15:08:00

    Absurds tikai sāktos, kad desmitiem tiesu izpildītāji rokas berzēdami, bloķētu banku kontus un izsolītu īpašumus pašvaldības labā sodu nomaksai.
    Tas gan būtu ķēriens.

  • -1
    Barons 18.11.2016, 17:27:06

    To ir būt taisnib,ka tiess izpilditaj ir varen nadzig uz pašvaldib Policij uzlikt sod iekassešan.Man bij atsūtit vēstul par septiņ gad vec pārkāpum un piedraudec,ka mān muiž pārvaldnieks Frišvagger kung dabus maksat pulk liel štrāp,ja nesamaksas to pamatsumm un to naud priekš tiess izpilditaj par to visgrūtako dārb-vēstul nosūtišan.Tā tas ir,le zinat.

  • 0
    No malas 18.11.2016, 18:05:04

    Par sētnieku nejēdzīgo roku darbu taisnība.Žēl paliek ,skatoties,kā lielajos parkos ar grābekļiem tās milzīgās platības grābj.Tā vietā varēja ar pūtēju izveidot kaudzes un pēc tam,ja ne ar otru agregētu-sūcēju,tad,pārliekot pūtējam pričendāļus,sasūkt maisā un pēc tam sasmalciātās lapas aizņemtu mazāk vietas savācējtransportā.
    Sniega frēzes.Vismaz Labiekārtošanas kombināts un Nekustamie īpašumi savus darbiniekus varētu ar tām nodrošināt.Privātfirmas-tas pēc katra iespējām."Galantus" gan arī nemaz tik nabadzīgs kantoris nav.

  • -3
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 24.11.2016, 17:14:12

    Atgādinām, ka Ventspils pašvaldības iestāde "Komunālā pārvalde" veic pilsētā nepieciešamo uzturēšanas darbu pasūtījumus un darbu izpildes kontroli, bet faktiskos darbus veic uzņēmēji. Viņu ziņā ir izvērtēt, kādā veidā un ar kādiem palīginstrumentiem vai ierīcēm attiecīgais pasūtījums veicams, šajā gadījumā, vai ielu un ietvju tīrīšana veicama ar rokām vai mehanizēti.

  • 0
    reku 24.11.2016, 17:17:56

    Tātad-ko par šo problēmu domā Labiekārtošanas kombināts,Ventspils nekustamo īpašumu pārvalde un Galantus?

  • -2
    дин-дон 25.11.2016, 15:57:43

    Kom_Parvalde,jūs taču veiciet pakalpojuma iepirkumu, konkursa kārtībā.Protams,jūsu kritērijs ir-"draudzīgas cenas". Tikai-draudzīgas cenas kam,sētniekam?Buļļapieres,jūs labi apzinieties,ka tas "lētums" gulstas uz sētnieku kupriem!

  • -6
    дин-дон 25.11.2016, 14:45:38

    baron beidz te savus lētos tekstus drukāt,piegriezies jau ar savu ģerevņu.

  • -2
    Novadnieks 25.11.2016, 16:15:13

    Baron,tā arī turpini.Starp citu,tavus komentārus es esmu saglabājis visus.Ir interesanti pārlasīt ik pa laikam.

  • -4
    дин-дон 25.11.2016, 17:03:14

    Barons
    !!,Novadnieks fano par taviem gļuka komentiem.raksti vien tālāk-tavs fans,novadnieks,pieraksta visus tavus toiletes pur-kmentārus!

  • -3
    Novadnieks 25.11.2016, 17:12:34

    Klau tu,Kremļa pulksteni,varēji vispār pazust no foruma.Bez tavas idiotiskās nīdēšanas šeit bija labāk.
    Kāpēc nepaliki par APSARGU?Lai gan priekš jampampiņa tev visas iesaukas būs labas.

  • -4
    дин-дон 25.11.2016, 17:23:50

    OK! Es esmu Kremļa pulkstenis.tu-kanalizācija!

  • -2
    Anita 25.11.2016, 17:33:02

    Ak ,vai - kā piektdiena ,tā jauns idiots klāt . Varēs atkal izārdīties un savu sakrāto žulti izvemt uz visiem .Nez kāpēc liekas ,ka APSARGS ir augšāmcēlies, tāds Kurzemnieka draugs un pārējo nīdējs , bet pareizāk būtu teikt , ar savu neizdevušos dzīvi neapmierinātais.

  • -4
    дин-дон 25.11.2016, 17:37:25

    Анюта привет!

  • -3
    Ēriks Damulis 25.11.2016, 17:39:09

    Par sētniekiem.
    Tiesa, smags darbs rudenī un ziemā. Bet vasarā - darba dienas stundu skaits samazinās. Jā, nenoliedzami, alga maza. Uzskatu, ka rudenī un ziemā vajadzētu palielināt stundas likmes. Un tehnika būtu ļoti noderīga.
    Bet ikvienam no šiem cilvēkiem ir bijusi izvēle darīt kādu citu darbu. Ciniski, bet taisnība. Kādam varbūt vajadzēja mācīties, citam - pārkvalificēties, laikam ejot un tehnoloģijām augot utt..
    Lūdzu ņemt vērā, ka tas ir tikai mans viedoklis. Nezinu, cik pareizs, bet mans.
    Tiem, kam patīk taisīt kaudzes uz citu galvām, paslēpušies dīvānā - nu nerakstiet neko, ja netīk mans komentārs.

  • 0
    Anita 25.11.2016, 17:45:27

    Tu ko , mātes valodu esi aizmirsis, jeb tev tik ļoti niez ,ka patīk kasīties ?Pret šādu kaiti līdz nomazgāšanās, nevar taču visu laiku ap.irst visus apkārtējos un pats palikt tīrs.Aizej , dēliņ , nomazgājies un vairāk nekasies, ja nu vienīgi nedzīvo pēc pārliecības -lai mazgājas tas ,kam slinkums kasīties!

  • -3
    дин-дон 25.11.2016, 17:46:04

    Ēriks Damulis ir sētnieks ar ciltsrakstiem.Viņš tā mīl sētniekus! Ko tu piedāvā,trulais Ērik?Nevienam neslaucīt ietvi zem tavām kājām?

  • -2
    Ēriks Damulis 25.11.2016, 17:55:03

    Inteliģentais din-don. Neesmu sētnieks, un nekad neesmu bijis
    Neiet runa par to, ka sētniekus nevajag, bet gan par to ka ikviens sētnieks varēja kļūt par labāk apmaksātas profesijas pārstāvi.

  • 0
    Anita 25.11.2016, 18:06:29

    Lai cik tas bēdīgi arī nebūtu ,bez sētniekiem neiztikt, un nevar visi būt augsti izglītoti , kādam arī par tīrību jārūpējas , vienīgi algas varēja būt lielākas ,jo tas darbs tiešām ir smags un nav jau tā ,ka vasarā sētnieki guļ pludmalē , arī vasarā darba pilnas rokas ,jo tauta pacenšas ,lai būtu atkritumi un par skaisti ziedošajām puķu dobēm arī kādam ir jāparūpējas.

  • -2
    дин-дон 25.11.2016, 18:07:29

    Jā,protams!Bet,ir viens-bet.KAS SLAUCĪS TROTUĀRUS??Nu tie,kas ir nekas-ja?

  • -3
    дин-дон 25.11.2016, 18:02:11

    Ērik Damuli,kā tev patīk sanitārs poliatīvajā nodaļā.Muļķītis,nemācijās tālāk.. . Kur tu,Ērik Damuēl aizmigsi uz mūžību?Kādi neskoloti un neizglītoti cilvēki apģērbs tevi mūžībai?

  • 0
    Ēriks Damulis 25.11.2016, 18:09:39

    Par nāvi nedomāju. Sanitārs ir kardināli cita profesija. Не путай хер с пальцем.
    Din-don, nu kāpec tu visur kašķi meklē? Nu nepatika komentārs, neraksti neko? Kas tev pašpietiekamības trūkums. Saņemies tak, aizej pie psihologa, varbūt ka pietiks ar vienkāršu iziešanu svaigā gaisā un sabiedrībā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: