PRIECĀJATIES UN SLAVĒJIET... .!

krustmateflorence | 15.04.2018, 13:01:39 | 2664

GANDRĪZ VESELU NEDĒĻU ,ES IZBRAUKĀJU VISUS LATVIJAS ,NOVADUS,DAUDZ REDZĒJU UN DAUDZ CILVĒKU SATIKU,UN LŪK MANS SECINĀJUMS.
MĒS VARAM BŪT PATEICĪGI PILSĒTAS VADĪBAI ,KA MUMS IR TIK SAKOPTA PILSĒTA,AR TĀDU SAKOPTĪBU VAR LEPOTIES ,DIEMŽĒL TIKAI VALMIERA,JŪRMALA,KULDĪGA UN TALSI,
TĀPĒC ,NENONIECINĀSIM TO,KAS MUMS VISIEM IR DOTS.
SLAVĒJIET VAIRĀK LEMBERGU,VIŅŠ CILVĒKS DARA VISU ,KAS VIŅA SPĒKOS VIEN IR,LAI MUMS VISIEM BŪTU LABI,PATIESI LABI.

Komentāri (183)

  • -7
    Margrieta. 15.04.2018, 13:35:35

    Krustmāte Florence galīgi nojūgusies,tur vairs nekas nav līdzams...

  • -5
    Diāna Kalniņa 15.04.2018, 13:46:53

    Ar tukšu vēderu var sēdēt un vērot skaisto pilsētu .

  • -22
    arcus 15.04.2018, 14:12:48

    Tev nav ko ēst? Varbūt palīdzēt ar kādu maizes riecienu?

  • -4
    Diāna Kalniņa 15.04.2018, 14:19:00

    Nē paldies .
    Tas bija domāts globāli latvijas mērogā .

  • -12
    keda 15.04.2018, 21:41:38

    Vismaz izrādi cieņu pret zemi, par kuru it kā pārdzīvo un raksti ar LIELO BURTU!!!!

  • -8
    snaiperis999 15.04.2018, 14:32:31

    Arī es florence pašlaik braukāju pa visu Latviju.Nekas neliecina ka Ventspils ir pelnījusi augstāku novērtējumu par citām pilsētām.Visur,arī pārvaldēs pie teikšanas ir sašmucējušies shēmotāji.Ventspils kā līdere ir tajā ziņā,ka pilsētā šefs ir vislatvijas mafijas boss.
    Tā kā beidz tu,slimā,vienreiz d..st.

  • -14
    Opaps 15.04.2018, 22:31:44

    Tu esi galīgi slims subjekts, Tu tikai noniecini mūsu pilsētu. Ej dzīvot citur.

  • -16
    krustmateflorence 15.04.2018, 15:36:53

    Kā redzu,tad vecā kompānija ir atkal kopā ,tā jūs nekad un neko nepanāksit,jūs var labot tikai kaps.
    Vai jums Snaiperi999, un jums margrieta,ka pēc jūsu forumā rakstītiem komentāriem,kādā brīdī pie jūsu mājas var piestāt atbilstošu iestāžu darbinieki.
    Internets tiek stipri kontrolēts,tādēļ labi padomājiet, ko un par ko jūs rakstiet,internetā mēs visi esam ,kā uz skatuves,un vai tu nabags vai bagāts,likuma priekšā visi būsim vienādi.
    Tad nu iesaku kontrolēt savus komentārus.

  • -17
    Dajūsko 15.04.2018, 16:16:49

    Nja, es jau arī ar šausmām domāju, kas notiks ar pilsētu, ja atnāks kaut kāds kristovskisveidīgais. Paldies papam par lētajām teātra biļetēm. Pie mums 6 eiro, Rīgā 25. Tā lūk...

  • -3
    Margrieta. 15.04.2018, 16:44:56

    Internets tiek stipri kontrolēts,jā gan.
    Bet pret to ir līdzekļi.
    https://www.torproject.org/download/download

  • -20
    krustmateflorence 15.04.2018, 17:43:49

    Lembergs ļoti daudz dod,arī biļetes uz teātra un koncertu pasākumiem tiek no Domes sponsorētas,te pat Rīgā tās ir pat trīs reižu dārgākas, ne visās pilsētās pensionāriem brīvbiļetes pilsētas autobusos,un un kur nu vēl pabalsti uz ziemas svētkiem un lieldienām.
    Iesaku pašiem pabraukāt pa Latvijas pilsētām ,un paskatīties ,cik daudz vietās valda briesmīga nolaistība.
    Iesaku pirms brūķējiet savas mutes,labi padomājiet,ko jūs rakstiet un runājiet.
    Redzu pati no savas pieredzes,Latvijā miljonāram nav patiesi viegla dzīvot,aiz skaudības melnas,ir daudzi gatavi darīt visu ,lai cilvēkam sariebtu.

  • -2
    evans 15.04.2018, 21:36:09

    Biļetes dotē tāpēc ka ventspiliniekien neļaul normāli nopelnīt un par pilnu cenu būtu pustukša zāle. Tagad vēl pabeiga mūzikas skolu ar KONTCERTZĀLES funkciju un juriki paliks pavisam tukši. Debīla aita tu esi krustmateflorence

  • -3
    Pilsēta 15.04.2018, 18:37:48

    Varētu padomāt, ka to visu viņš dara viens pats un par savu godīgi nopelnīto naudu.
    Un lētās biļetes tiek dotētas no mūsu nodokļiem. Starp citu uz jūras vārtu izrādēm, kuras dotē ventspilnieki, ar autobusiem brauc daudz talsu un kuldīdas iedzīvotāju.

  • -5
    snaiperis999 15.04.2018, 18:45:44

    Tu,florence,vari iet n.hren ar visām sevis iedomatām iestādēm.Un ja kādā iestādē man nāktos nokļūt,tad ko tad man tur teiktu?Ka es nedrīkstu rakstīt taisnību,ka florence ir aptaurēta vecene,kurai vieta ir psihenē,un kura iedomājas ka ir miljonāre un ka apkārt viņai ir skaugi par viņas izfantazēto bagātību?

  • -12
    arcus 16.04.2018, 15:12:32

    Domāju, ka iestādē būtu daudz ko tev teikt. Tev ne tuvu nav taisnība 95% gadījumu, par to gan pie atbildības nesauc. Taču cilvēka cieņu aizskaroši izteikumi, aicināšana uz nodokļu nemaksāšanu un reizēm pat uz vardarbību, rupjība (arī lamāšanās) publiskā telpā, personīgi apvainojumi foruma dalībniekiem u.t.t. gan ir sodāmas darbības.

  • -3
    snaiperis999 17.04.2018, 08:47:38

    Uz tādām iestādēm es uzlieku to,kas vīrietim ar galvu uz leju karājas,kas pa retam tikai to galvu paceļ.Neviena tāda iestāde man nav autoritāte.Visās tādās iestādēs sēž nozombēti radījumi,kuri sevi iedomājas par vareniem esam.Tātad,ar lielummāniju sirgstoši ļautiņi.Ne vienu vien reizi man ir bijusi saskarsme ar tādiem cilvēkiem,un ne reizi nekas neliecināja par represīvo iestāžu darbinieku kaut kādu,vērā ņemamu intelektu.Skumji,bet fakts.
    Tev vēl nav aizgājis līdz saprašanai,ka nevienu neesmu šeit apvainojis-aizvainojis,bet gan esmu lietas nosaucis īstajos vārdos.Varbūt kādam nepieņemamā formā to daru,bet nemāku izlikties un aplinkus izteikties.

  • -4
    Barons 15.04.2018, 18:49:43

    krustmateflorence kundz.
    Neķer kreņķ,vis būs būt lab.Atnāks Māsiņ ar špricc un vares palikt mierig,pie škonk nebūs vaidziks siet.

  • -3
    Riebīgais 15.04.2018, 19:02:45

    Ja visur būtu maksas stāvvietas....

  • -11
    Opaps 15.04.2018, 22:28:58

    Ko Tu gribi ,lai Ventspilī būtu maksas stāvvietas ? Galīgi esi nojūgusies !

  • -5
    snaiperis999 16.04.2018, 14:07:35

    Visur varbūt nē,bet priekš Opapiem gan vajag maksas stāvvietas,kā priekš pilsētas patriotiem,lai ar lepnumu sirdī papildina pilsētas budžetu.

  • -15
    krustmateflorence 16.04.2018, 12:14:50

    PRIECĀSIMIES PAR VISU TO ,KO MUMS DĀSNI SARŪPĒ PILSĒTAS DOME,BŪSIM PATEICĪGI PAR TO KAS JAU IR.
    bet narkomāniem-snaiperim ar baronu šeit forumā nav ko darīt,jūs vienkārši jau pūstat... .

  • -4
    snaiperis999 16.04.2018, 14:04:45

    Ar mani un Baronu viss ir kārtībā,bet tavi komentāri gan ir rakstīti tā,ka jādomā vai neosti dihlafosu.Nevar taču būt tik stulbs miljonārs.Nekauņas viņi ir,bet debili gan nav.

  • -13
    arcus 16.04.2018, 15:14:50

    Kā zini, ka ar baronu viss kārtībā?

  • 0
    Mike 17.04.2018, 19:48:56

    Viņš zin tāpēc ,ka ir viena un tā pati persona.Vai arī otrs variants - sabutiļņiki.

  • -1
    norge 16.04.2018, 14:31:26

    vispar jau biletes un citus pasakumus dote , tikai jus aizmirstat ka ta nauda ir ventspils iedzivotaju nodoklu nauda , ta ka domei un lembergam tur nava nekads sakars , pec butibas iedzivotaji pasi sev dote biletes un pasakumus

  • -15
    krustmateflorence 16.04.2018, 18:41:27

    baron-snaiperi999-arcus-cik dienā jūs alkohola-izdzeriet-ja murgus vien rakstiet--galīgi-degradējušās jums visiem smadzenes.

  • -12
    arcus 16.04.2018, 19:20:22

    Pirmkārt, alkoholu vispār nelietoju. Otrkārt, kurš mans komentārs Tev liekas murgs. Ja kas, tad Tev vispār nevienu komentāru neesmu veltījis un uzskatu, ka Tev ir ļoti liela daļa taisnības.

  • -3
    snaiperis999 17.04.2018, 08:29:38

    Kas attiecas konkrēti uz tevi,tad tu esi gan viens neciešams murgotājs.Var būt sāc ik pa laikam iedzert.Ne jau visi alkohola lietotāji ir slikti cilvēki.Nopērc šņabīti un ierauj,varbūt uz pasauli sāksi skatīties citādāk,tā teikt,sāksi apzināties realitāti.

  • -14
    arcus 17.04.2018, 08:42:46

    Snaiper! Konkrēti, kurš mans komentārs ir murgs un pamato kāpēc. Citādi iznāk, ka murgotājs esi tu.

  • -1
    arcus 18.04.2018, 09:39:32

    Neredzu atbildi, tātad nav ko teikt.

  • -1
    Spīdola 16.04.2018, 21:24:31

    Nu nezin kam te jānāk, lai beidzot arī mūsu pilsētā maksātu algu, ar kuru var ne tikai eksistēt, bet veidot uzkrājumus vecumdienām, kā tas civilizētā pasaulē notiek. Un fenomens, kādēļ visiem Latvijā šķiet, ka Ventspilī pensionāri ir bagāti un strādājošie ļoti turīgi? Reklāmas spēks?

  • -7
    Dajūsko 17.04.2018, 07:36:45

    Da ib..m..., vai tad jūs nesaprotat, ka visā valstī ir tāda pati situācija. Kādas algas, par ko jūs visp runājat. Valsts visa ir pilnīgā d..sā.

  • -5
    snaiperis999 17.04.2018, 08:23:37

    Mafijas boss,kurš "parādi komandē" ne tikai Ventspilī,bet arī visā valstī,nekad nepieļaus.ka algas būs tādas,lai cilvēks nejustu trūkumu.Vai tad par kampšanas kāri neliecina arī tas,ka viņš ir pret NĪN atcelšanu vienīgam mājoklim?Vai ir tāda darba vieta pilsētā un vispār valstī,kur kāds no reāli strādājošiem saņem tik cik būtu jāsaņem?

  • -15
    krustmateflorence 17.04.2018, 11:53:03

    KĀ JUMS SNAIPERI 999-NAV VISPĀR NEĒRTI -VENTSPILS MĒRU NOSAUKT PA MAFIJAS BOSU ,KO JŪS KONKRĒTI ESIET IZDARĪJIS PILSĒTAS UN SEVIS LABĀ,REDZAMS NEKO,TIKA SKATIETIES CITU CILVĒKU MAKOS,UN VISUS AIZVAINOJAT,JUMS KAUNS VISPĀR IR,ŠĶIET KA NAV,JO SMADZENES JUMS AUG NEPAREIZĀ VIETĀ,JA TĀS GALVĀ,TAD NERAKSTĪTU TIK PRETĪGUS KOMENTĀRUS.
    VAJADZĒJA MĀCĪTIES,TAD TAGAD NEBŪT JĀČĪKST KA NAUDAS NAV,UN JĀAPSKAUŽ MILJONARI UN VISPĀR ĻOTI BAGĀTI CILVĒKI.

  • -14
    Mike 17.04.2018, 12:13:12

    Daudzniku lietotājam joprojam nav skaidrs kuras iestādes tās ir.:DDD Uzreiz manāms intelekta trūkums.Dīvaini arī,ka spriež par kaut kādu iestādi ka visi tādi ir. Neviens loģiski domājošs taču nedomā ka visi uz pasaules ir dīkdieni,rupekļi,nekulturāli un slaisti kā Jūs daudznikainais cipar.Agri vai vēlu jau apniks un būs nepatikšanas ,ja turpināsiet tādā gaŗā.Nevajag muldēt ka neesat nevienu aizvainojis.Palūkojaties visus savus izteikumus un lielākā dala no tām ir rējieni citiem virsū.Lūkojaties visus savus n-tos nikus,dīkdieni.

  • -5
    snaiperis999 17.04.2018, 12:39:02

    Tavai zināšanai,nikus mainīt es biju spiest,jo vairākkārt man tika liegta iespēja komentēt.Ja tā nebūtu bijis,tad joprojām es komentētu kā Piltenieks,jo dzīvoju Piltenes lauku teritorijā.Varu saukties arī par Užavnieku,varu par Venspilnieku,bet tas tā...
    Varbūt uzraksti kaut vienu ,no manis rakstītu kādam aizvainojumu,par kuru tik tiešām vajadzētu nest kaut kādu atbildību likuma priekšā.
    Kāpēc man lietas nesaukt īstajos vārdos,kaut vai attiecībā pret florenci,kura pati par sevi rada iespaidu,kā par psihiski slimu cilvēku?Kāpēc man liekēžus nedēvēt par kabinetu žurkām un parazītiem?Tā taču ir.Kāpēc man neaicināt izvairīties no nodokļu maksāšanas,ja esošā nodokļu politika ir noziedzīga un nav sabiedrības interesēs un grauj ekonomiku?Kāpēc nevaru par Ventspilī ietekmīgāko personu izteikties kā gribu?Izlasi L.Lapsas grāmatu BAILES,varbūt acis atvērsies.
    Un piestrādā pie sava intelekta,jo vari kļūt otru florenci.
    Par nikiem.Lietoju tikai vienu-snaiperis999.

  • -15
    Mike 17.04.2018, 13:35:11

    1.Daudzniku lietotāj,uz Tu pārgājis neesmu! Ar to arī atbilde uz Jūsu jautājumu ar ko pilsētnieki labāki.Attiecīgi lielākā daļa ir kulturāli audzināti.
    2.Tas ,ka Jums liedza komentēt ir pēc Jūsu pašu nopelniem.Es netaisos meklēt un rakņāties pa forumu un uzrādīt kur tieši esat nekulturāli uzvedies kā arī personīgi daudzus aizskāris ar rupjībām.Man tam nav laika atšķirībā no Jums.
    Jūs kā jau dīkdienis un laika pa pilnam ir,tad arī meklējiet paši vai palūdziet - izveidojiet tēmu ar lūgumu citiem parādīt kad un ko esat aizskāris.
    3.Kāds sakars žurkām? Tas vairāk būtu kompliments ,JO Jūsu zināšnai žurkām ir ļoti augsts intelekts .Daudz augstāks nekā daudziem cilvēkiem diemžēl.Tāpēc Jūsu salīdzinnajums ir muļķīgs.
    4.Man pilnigi vienalga ir kādi kuram ir uzskati par nodokļiem vai Valsts sistēmu.Man ir savi un tos neuspiežu nevienam.Katram ir sava izvēle.Skaidrs komunist?

  • -15
    Mike 17.04.2018, 13:38:44

    5.Man acis sen jau atvērušās kā arī tas kas notiek šodien jau bija zināms ka būs jau 90-to gadu sākumā.Atšķirībā no tādiem kā Jūs,kuriem acis veras lasot tikai kaut kādas grāmatas,taču paši jau domāt nav spējīgi acīmredzot.
    6.Un vēl ir tāda patiesība - neiet uz veikalu ja cilvēks ir izbadējies.Var daudz kā lieka un nevajadzīga nopirkt.Taču ir vēl viena patiesība - nelietojiet un nesēdiet internetā ja neesat skaidrā.
    7.Un varu tikai atkārtot,ka tiešām var kādu dienu bēdīgi viss pagriezties,ja nesapratīsiet un nejutīsiet mēru.Dabūsiet par visiem kurus esat aizskāruši.Jūs arī tagad aizskārāt cilvēku.Domājiet ar galvu un rakstiet uzmanīgi savas prātulas un jēlos jociņus.

  • -15
    Mike 17.04.2018, 13:45:06

    Un jā...ventspilnieks nu noteikti neesat nekādā galā.Tāpēc nekad sevi nedēvējiet par ventspilnieku.Jūs pat noteikti vēsturi īsti Ventspils nezināt.

  • -4
    snaiperis999 17.04.2018, 14:36:31

    Nu ja jau esmu nekulturāls laucinieks,tad pasūtu tevi galīgi d..st.Neņem ļaunā,augstā intelekta gigant.
    Ar nepacietību gaidu to dienu,kad dabūšu par visiem,kuriem esmu kā skabarga acī par pausto patiesību,kuru esmu paudis tā kā uzskatu par vajadzīgu.

  • -14
    Mike 17.04.2018, 14:41:59

    Atkārtošu vēlreiz - uz Tu pārgajis neesmu. Otrkārt,bŗidināts esat jau vairākas reizes un ne tikai no manis.Laikam jau atmiņas zudumi Jums.Precīzak noteikti fragmentu zudumi dzerumā Jums ir.
    Jūs neesat nekāda skabarga,jo ļoti reti,atkārtošu lieliem burtiem lai labāk varat redzēt,ĻOTI RETI IR KAUT KAS PATIESĪGS NO JŪSU TEIKTĀ.Pieleca komunist?Norādiet kaut vienu no patiesībām.Ka jau minēju izveidojiet tēmu ar lūgumu.Vai varbūt man to Jūsu vietā izdarīt dīkdieni un sliņķi?

  • -5
    snaiperis999 17.04.2018, 16:23:25

    Atkārtoju vēlreiz,ej tu galīgi...,kā jau rakstīju iepriekšējā komentārā
    Jā un vēl kas,ej tu vēlreiz uz turieni.
    Man poveri ka tu neesi pārgājis uz tu.Atradies te sevišķā persona.
    Ne es komunists,ne dīkdienis ,ne sliņķis,tā kā tevis pieminētos šos vārdus uzskatu par apvainojumiem.Brīdinātājs hrenova.

  • -5
    Mike 17.04.2018, 16:38:25

    Kā redzams tomēr nepieleca .Ziniet nav īpaši jāpūlas lai saprastu kas esat.Šeit dzīvojat visu laiku.Secinājums - dīkdienis,kurs neko nedara,nestrādā,dzīvo uz citu rēķina.Par kultūru pat nav vērts runāt tas Jums secen ir gājis kopš dzimšanas.Nu ja neesat sliņķis tad izveidojiet tēmu ,kurā palūdziet palīdzību citiem parādīt kurās esat aizvainojuši citus.
    Kas ir poveri ko? Poveri šķiet no itāļu valodas nozīmē - bagāti/bagātie.Nav jābūt sevišķai personai.Uz Tu runā tuvi cilvēki,draugi vai aī pēc savstarpējas atļaujas.Ar nepazīstamiem ir uz Jūs.Žēl,ka arī tādas nianses nezināt.
    Kas ir hrenova?Tas ir komunistu sauklis?Esmu dzirdējis ka to saka kam paģiras jaudīgas.Izgulieties tad.
    Es brīdinājis esmu.Pēc tam ja būs vēl kaut viens uzbrauciens...man atradīsies laiks priekš Jums klātienē.Pirmais kosaņēmu šajā forumā bija Jūsu nepamatotie rējieni.PAr to arī maksāsiet .Sapratāt komunist no Piltenes ārēm?Ejiet labāk zemi apstrādāt dīkdieni.

  • -4
    Mike 17.04.2018, 16:38:45

    Uz kurieni man jāiet? Noteikti iešu jo tas ir dabiski un visi iet uz tualeti.Laikam Jūs neejat.Protams,ka nē,jo esat taču galaprodukts - izkārnījums,tāpēc tualete dzīvojat acīmredzot.

  • 0
    norge 17.04.2018, 15:53:57

    uhhh ka te jau skarbi sarakstities sakusi

  • -2
    Anita 17.04.2018, 16:30:37

    To jau par saraksti grūti nosaukt,Mike kungs te māca labu uzvedību, žēl tikai ,ka pats tomēr apsaukājas, par rupjībām aizrāda tikai vienam,sevišķi viņam pašam nepatīkamam foruma dalībniekam. Kaut kā jocīgi kādu uzrunāt uz jūs vai tu,nepazīstot personīgi. Un kā tad un kad pāriesim uz tu,kas dos atļauju? Es ,piemēram, uz jūs uzrunāju krustmāti florenci, bet ne jau aiz cieņas, bet tieši pretēji. Vēl kas, nosaukt kādu par dīkdieni,pašam visu dienu "sēžot" forumā ,ir mazākais- nekorekti.

  • -5
    Mike 17.04.2018, 16:42:46

    Biju labākās domās līdz šim par Jums. Jūsu domas ir absurdas.Ziniet ir brīvdienas arī .Taču ne jau patstāvīgi .Otrkārt ,salīdzinoši ar to ķā tiek aizskarti citi un kā arī mani aizskāra tas ko es saku pretī ir ļoti maigi vēl.Taču protams varat spodrināt ciparam bēdīgo slavu.Lai veicas ;)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: