Mūžīgā ņaudēšana

Tārps | 29.03.2018, 21:52:17 | 1390

Besī vienkārši klausīties un lasīt idiotiskos komentārus."Nemaksā algas,zemas algas un tā joprojām".Bet ko Jūs esat lietas labā darījuši?
1.Streikojuši esat?
Atlaidīs no darba?Ko visus uzreiz?
2.Rakstījuši rakstisku papīru augstākstāvošajām personām kur tiek aprakstīta sāpošā problēma?Ko visi ir analfabēti neviens neprot rakstīt....?
3.Kur rakstīt?
Nu kaut vai uz Briseli par cilvēku tiesību pārkāpumiem.
Saprotiet taču mīļie cilvēki ka kapitālismu psmatprincips ir tāds.Ka likumdevējs ievieš pārmaiņas likumā tikkai tad kad iedzīvotāji izpauž savas prasības

Komentāri (26)

  • -2
    Antonija 29.03.2018, 22:24:48

    Latviešu tauta jau tāda ir.Māk tikai kurnēt,bet ja ir "streiki"tad malā stāvētāji un nogaida ,kas būs tālāk.Laikam tas viss nāk no mūsu "tēviem".Pateikt apsveikuma vārdus Putinam,Vai izteikt līdzjūtību ugunsgrēkā cietušiem.ko gan teiks par to Amerika un pārējie ES.Nav nekāda cieņa pašiem pret sevi.Lai dievs nedod,ja tas notiktu pie mums.Cik gadu jau ir "makxima'traģēdija.Vainīgo atrast nevar.Cik Naudas par tiesāšonos..

  • 0
    Zanis zubis 29.03.2018, 22:59:21

    Tikai pa stūriem, pa vb forumiem nīdam....

  • -1
    snaiperis999 30.03.2018, 03:42:41

    Tu,???,jau pats arī esi no tiem čaklākiem ņaudētājiem.

  • -4
    Tārps 30.03.2018, 07:52:02

    Snaiper999,Tu par mani neko nezini.

  • 0
    Nif nifs 30.03.2018, 12:59:54

    Te nu jāpiekrīt Snaiperim. Vismaz forumā tu pats izcelies ar ņaudēšanu.

  • -5
    krustmateflorence 30.03.2018, 14:04:51

    ŅAUD TIKAI SLIŅĶI UN SKAUĢI.

  • -3
    Tārps 30.03.2018, 14:45:01

    Jā un vĕl ņaud krusmateflorence

  • -1
    krusttēvs vilhelms 30.03.2018, 15:15:34

    tu muļķais jautajumzīme - pastāsti,ko pats esi izdarījis? Tavs niks jautājumzīme- tas vien liecina,ka neko nezini un vēlies zināt,ko citi domā.
    Ej strādāt mopsi- būdā!

  • 0
    Dzērvene 30.03.2018, 23:11:07

    Hei,???,esi jau ārzemēs vai vēl peries pa Latviju?
    Darbu atradi vai vēl joprojām turpini slaistīties ?
    Lai kurš ko runātu par ņaudēšanu.Neņaudētaji kuriem nav valodas barjeras jau sen ir ārzemēs.Un tie,kas pērās te pa mazām naudām tie arī persies,jo patriotiskās jūtas ir lielākas par visu.

  • -2
    Tārps 30.03.2018, 23:29:54

    Jā dzērvenes kundze,Es esmu Īrijā un strādāju.Un ar patriotiskajām jūtām pret latviju paēdis nebūs.

  • 0
    Dzērvene 30.03.2018, 23:49:02

    Traki,tatad Jūs ??? budams Īrijā cilvekus kūdat uz streikiem ?
    Mjā,ir labi no taluma būt drosmigam.
    Lai veicas!

  • -6
    Tārps 30.03.2018, 23:56:49

    Nē nē ko jūs,turpiniet tik barot liekēžus kungus.Un patriotisku jūtu apmāti turpiniet vilkt savu jūgu un dzīvot zem katras kritikas uz attīstīto valstu fona.Nevajaga nevienam neko teikt.Vajaga tikai visiem bučot roku un pakaļu visiem laizīt.Un vis būs okei.Kungi bagātāki bet tauta vēl lielākā pa***ā.Tā tik turpiniet.Jo jums jau citu kā karogu himnu tautasdziesmas un dziesmassvētkus un lēkāt ap ugunkuriem nevajaga.Tā tik turpiniet.......

  • 0
    arcus 31.03.2018, 09:56:44

    Nu nomierinies! Aizbrauci, tad esi laipns un dzīvo svešā zemē, ja tur labāk, bet par Latviju gan aizmirsti un atceries, ka tādi kā tu šeit nav vajadzīgi. Ar ko tu Īrijai esi labāks par tiem, kas pie mums sabrauca 70.-80. gados pufaikās tērpušies? Tāds pats dzimtenes nodevējs un labākas dzīves meklētājs.

  • 0
    Dzērvene 31.03.2018, 00:12:30

    Jaukus un gaišus svētkus,???
    Lai nav viss tik drūmas krāsas ,vajag priecāties un novērtēt to,ka esi vesels,dzīvs un gan jau arī paēdis.

  • -3
    Tārps 31.03.2018, 11:33:20

    Arcus,Es biju domājis ka visi normāli domājoši cilvēki ,VIENMĒR,gribēs dzīvot labāk un labāk.Nevis viss un uz visu ir po**j.Un samierināties ar to ka ir dzimtene.Jo cita jau nekā vairs nav palicis kā sapņi par brīvību kuras sen vairs nav un nabadzība kura ir pārpārem....

  • 0
    arcus 31.03.2018, 12:27:14

    Labāk, bet ne svešā zemē!!! Ko pats esi izdarījis no tevis minētām trīs lietām? Tad, kad te būs labāk nekā trimdā, tad gan būsi atpakaļ tikai nevienam nodevēji nebūs vajadzīgi.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 31.03.2018, 16:24:42

    Es labāk grūti sūri strādāšu savā zemē nekā vergošu svešā zemē, es esmu paēdis, veselība turas, siltumā dzīvoju, pozitīvā gaisotnē , darbs ir , cilvēks mani ciena un ir pateicīgi, ar mani runā Latviski,jo esmu latvietis un to pieprasu! Man ir raksturs un nelocīšos kā niedre citiem līdzi. Olas skaistas savārījām un esam pāēduši. Dievam pateicība,ka ir MIERS!

  • 0
    Margrieta. 31.03.2018, 16:49:57

    Uz svešu zemi var aizbraukt peļņā,ja kāds neapdomīgi iedzīvojies parādos ar kredītu ņemšanu,pastrādā pusgadu,gadu,lai var nomaksāt saistības.
    Vai atkal,ja grib ko lielāku pirkt,un ātrāk grib sakrāt vajadzīgo summu.
    Bet pavisam,uz palikšanu-nu nē!

  • 0
    Margrieta. 31.03.2018, 16:52:35

    Un vēl-bagāts ir nevis tas,kam ir daudz,bet gan tas,kam ir pietiekami.Vajag mācīties dzīvot taupīgāk,nevis pāri saviem līdzekļiem.Un krāt,nevis ņemt kaut ko uz parāda,jo jāatdod jau tak būs sava naudiņa.

  • -5
    Tārps 31.03.2018, 21:20:43

    Kā tas ir dzīvot taupīgāk?
    1.visu ko dzīvē vajaga ņemt uz kredīta?(măju,dzīvokli,mašīnu).Vai arī to nevajaga.?Var iet ar kājām un dzīvot zemnīcā.Un bērnus var neskolot,lai tik aug par lēto darbaspēku cik atmetīs tik būs labi vai ne?Jo lai bērnu izskolotu vajaga naudu un ne mazu.Es piemēram kā tēvs vēlos lai mans bērns būtu darba devējs nevis darba ņēmējs.Es negribu savu bērnu izzaudzināt un tālāk sities kā māki.Ja nemāki pats vainīgs.Piedodiet bet man nav tāda domāšana.

  • -5
    Tārps 31.03.2018, 21:28:29

    Var jau būt ka ar mani nav kārtībā.Bet nav latviešu pieticības.Man ir jau 46.Un es netaisos gaidīt 10mūžus kamēr kaut kas mainīsies Latvijā.Un man nav po**j par savām vecumdienām.Ko saņemšu un cik.Man ir pašcieņa un es netaisos iet uz soc.dienestu lūgt palīdzību.Man ir stingri iemācīts no vecāku puses ka zagt lūgt palīdzību pazemoties ir grēks un kauns.

  • 0
    arcus 01.04.2018, 09:36:26

    Manuprāt nodot Dzimteni, meklējot vieglāku dzīvi, ir kauns un grēks.

  • -1
    Tārps 01.04.2018, 11:28:30

    Jūs tiešām domājiet ka tas ir tik viegli visu atstāt pamest un aizbraukt svešumā.Jeb nu jūs domājiet ka Īrijā visu dod pa velti.JŪS TIEŠĀM TĀ DOMĂJIET???????????*

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: