Jautājums Ventspils Reisam

Kaspars | 11.11.2017, 12:33:43 | 1469

Vienreiz jau jums to jautāju, bet jums, šķiet, viss pie pakaļas. Es tomēr būšu uzstājīgs un atkārtošos:
Auto stāvvieta posmā Sarkanmuižas dambis 11-15 nav piemērota autobusu novietošanai! Tūlīt aiz tās ir gājēju pāreja un ne kājāmgājējs, ne autovadītājs pilnīgi neko neredz, ja tur stāv mikriņš vai lielais autobuss! Vai tiešām ir jānotiek nelaimei, lai kāds sāktu domāt ar galvu?! Agrāk vai vēlāk tur kādu notrieks, ja nekas nemainīsies, tas ir neizbēgami! Ja tiešām tam autobusa vadītājam kājas ir tikai pedāļu spiešanai, tad lai vismaz novieto to autobusu stāvvietas pašā tālākajā galā no gājēju pārejas!

Komentāri (15)

 • -1
  butes kundze Pirms 1 nedēļas

  Pilnigi piekritu! Tas pats attiecas uz sitas ielas otro pusi! Nav zimes? Nav ko apstaties. Tur tuvu ir vairakas pieturas.

 • 0
  Milda Kušš Pirms 6 dienām, 22 stundām

  iebrauc autobusā!:D

 • 0
  nu nu Pirms 6 dienām, 9 stundām

  Jā iebrauc autobusā...ja nezini kā, pajautā PP darbiniekam:D

 • -1
  qwerty Pirms 6 dienām

  Nē nu ko te var teikt.Piekrītu ka buss aizsedz skatu un aiz tā neredz gājējus, taču es kā autovadītājs cenšos pirms pārejām samazināt ātrumu (ja tā nav pārredzama) un nenesties tai pāri ar 50km/h. Sliktāk ir gājējiem tai vietā, jo bezmaz uz pārejas ir jāiznāk lai redzētu tuvojamies transportu. Kā gājējiem ,tā braucējiem ir jāpārliecinās par sava manevra drošību ! Vēl ir trešā puse,proti, šis buss un tā vadītājs. Busiņš šeit ir novietots pēc noteikumiem ,likumīgā stāvvietā un nekur nav teikts par kaut kādas redzamības ierobežošanu novietojot mašīnu stāvvietā. Un vēl, vai tad šoferītim , kā mums visiem ,nepienākas pusdienlaiks?

 • 0
  Kaspars Pirms 5 dienām, 4 stundām

  Redz, tāpēc jau pacēlu šo jautājumu, ka baidos - ne visi autovadītāji ir tik apzinīgi un arī gājēji ir dažādi. Arī autobusa vadītājs neko nepārkāp, bet nelaime briest! Vai tiešām kādam atkal jāatdod dzīvība, lai kāds sāktu domāt!? Un šī nebūt nav vienīgā potenciāli bīstamā vieta pilsētā!

 • 0
  Ventspilsreiss Pirms 5 dienām, 1 stundas

  Pateicamies par informāciju.
  Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” ir noteikts, kur autobusa vadītājs drīkst novietot autobusu, lai dotos pārtraukumā. Viens no galvenajiem nosacījumiem ir, lai autobusa novietošana būtu droša un netiktu radītas neērtības citiem satiksmes dalībniekiem.
  Komentārā minētā situācija tiks izvērtā, kā arī tuvākajā autobusu vadītāju sapulcē tiks aktualizēts jautājums par autobusu novietošanu pilsētā.

 • 0
  tā viš i Pirms 5 dienām

  Ventspilsreiss

 • 0
  tā viš i Pirms 5 dienām

  ir kompānija

 • 0
  tā viš i Pirms 5 dienām

  ar 'bremzēm''

 • 0
  tā viš i Pirms 5 dienām

  Jūs to savu pateicību par informāciju,varējiet izteikt jau vismaz pāris gadu atpakaļ.Kā tas stulbenis sāka pie Jums,Ventspilsreiss,strādāt-no tā laika tas buss tiek novietots pieminētajā vietā.

 • 0
  qwerty Pirms 5 dienām

  Nu tu ,,šauj pār strīpu''.Zinu šo šoferi kā atbildīgu un tolerantu,vienmēr smaidīgu...bet tu viņu par ...fui.Nesmuki izsakies!
  p.s.

  vārda STULBENIS definīcija - Garīgi aprobežots, neapķērīgs cilvēks.

  Tiešām domā ka šādi ir VR šoferi,šaubos!!!

 • 0
  tā viš i Pirms 4 dienām, 23 stundām

  pār strīpu nešauju. paskaidrošu. tieši tā-neapķērīgs cilvēks! ja tu redzi un saproti,ka traucē citiem ar savu rīcību,tad nelieto to! likums atļauj? tev ir veselais saprāts dots! vēl jo vairāk šoferim,kurš izgājis ārsta komisiju.

 • -1
  tā viš i Pirms 4 dienām, 23 stundām

  Ventspilsreiss NEKAD nav bijis vainīgs. Kāpēc? Atbilde-līdzīpašnieks ir nevainīgs 25 gadu garumā.Visos satiksmes negadījumos Ventspilsreiss ir nekaunīgi ''piesegts'' vai ''attaisnots''. tā viš i

 • 0
  tā viš i Pirms 4 dienām, 22 stundām

  Jābiebilst,ka šajā žurku kantorī strādā ievērojami daudz, normālu un pieklājīgu šoferu. Visu cieņu!

 • 0
  Danute Pirms 1 dienas, 10 stundām

  Es iesniedzu aizdevuma piedavajumu starp individiem,
  lai jus varetu realizet savus sapnus bez ipašuma. Es rak
  stišu savu tekstu šaja vietne, lai palidzetu jums atri u
  n nopietni finanset. Tatad, ja jums ir nepieciešama stei
  dzama nauda, ludzu, atbildiet man, lai es varetu dalitie
  s ar savu piedavajumu. Mana procentu likme ir 2% un aptv
  er visu aizdevumu. Mana finansejuma jauda ir 500 000 eir
  o. jorge.liscano189@gmail.co

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: