Rancāne nav ārsts......

Aija | 03.01.2017, 16:53:56 | 6968

Nedod Dievs , ja Jums kādam šai dzīvē nāktos nokļūt šādā situācijā , kā mums. Aizvedām cilvēku pie ārsta uz Rīgu, kur acu ārsts konstatēja, ka ir traucēta asins cirkulācija. Tika veikta sirds kardiogramma, kura izrādījās ļoti slikta, mums ieteica griezties pie kardiologa , nolēmām pazvanīt un pieteikties uz pieņemšanu Dr. Rancānei, kura man pēc telefona sarunas pateica , ka tik vecam cilvēkam kuram ir nedaudz pāri 70 nav vērts vairs neko darīt.....pajautāja vai ieskaitīsim viņai kontā naudu par konsultāciju ( kuru viņa veica pa telefonu pasakot , ka viņai nav līgums ar valsti, bet esot privātprakse un viņa nevar iedot nosūtījumu kardioversijai jeb elektrošokam, lai novērstu mirdzas aritmiju ) vēlējās mums atsūtīt savu konta nr.
Sakiet pie kura kardiologa vērsties Ventspilī ? Un ja mēs vēlamies palikt dzīvi un dzīvot mums tiešām jābrauc uz Rīgu pie speciālistiem , vai tomēr ir sasniedzams kāds ārsts -kardiologs vistiešākajā šī vārda nozīmē. Ja esat devusi Hipokrāta zvērestu, tad lūdzu esiet tik laipna un to pildiet. Lai Jums veselība un laimīgi dzīves gadi Dr. Rancāne.

Komentāri (39)

  • -7
    Jānis 03.01.2017, 17:03:28

    Mani gan pieminētā daktere izārstēja no ilgstošām sirds ķibelēm. Man nav neviena slikta vārda, ko sacīt. Tieši otrādi.

    Internetā nevajadzētu klāstīt negatīvas nepierādītas lietas.

  • -6
    Latvija pāri visām! 03.01.2017, 17:51:38

    Ir jau saprotams, ka cilvēks nevēlas pieņemt to, ko daktere pateica.
    Taisnību gan būs vien pateikusi.

  • -4
    Vaide 03.01.2017, 18:01:13

    Mums arī bija ļoti daudz problēmu ar Rancāne. Ventspilī nav neviena ārsta, jamekle Rigā.

  • -6
    Latvija pāri visām! 03.01.2017, 18:06:37

    Maskavā labi ārsti, vajag braukt tur..

  • -7
    karlito 03.01.2017, 18:07:14

    Mani šokē šī ''samazga'' pār dr.Rancāni..no savas puses varu teikt tikai labākos vārdus par viņas darbu,kura vārda tiešajā nozīmē izglāba dzīvību man tuvam cilvēkam,starp citu 70g vecam.

  • -7
    Latvija pāri visām! 03.01.2017, 18:18:40

    Tieši tā - normāla ārste.
    Pasaka godīgi cilvēkam zem četrām acīm, ka neko daudz darīt te nevar, bet ņem un sāk zākāt.
    Vajag laikam kā padomjlaikos, kad ārsts pacientu tik baroja ar optimistiskiem solījumiem, līdz pacients - zārkā.

  • -2
    . _ . 03.01.2017, 18:33:34

    Vai normāla ārste par izmeklējumu ar holteru ( ar nosūtijumu!) prasa naudu 10 eiro kabatā, ja par šādu summu, kā maksāji kasē, tu vari izmeklēties 3 reizes???!!!
    Vai ziniet, ko tas nozīmē?
    "'normāla ārste".... :(((((

  • -6
    Latvija pāri visām! 03.01.2017, 19:01:08

    10.eiro - tas privātpraksē ir nieks.
    Gribi "bezmaksas" - dodies uz kasi:)

  • -2
    Vaide 03.01.2017, 19:10:46

    Slimnīcas nodaļā nekādas privātpraksēs viņai nav! Muļķības! Viņa dara to, ko viņa grib!

  • -3
    Nif nifs 04.01.2017, 10:33:17

    Protams, ka privātprakse citur, nevis slimnīcā! Tā taču ir daudziem slimnīcas ārstiem un tas nav nekas nelikumīgs. Negribi maksāt, neej! Maksā kasē un gaidi gadu. Un par izmeklējumu 10 eiro nudien nav daudz.

  • -5
    Latvija pāri visām! 03.01.2017, 20:46:15

    A'tu zini vai 'Aija' objektīvi pārstāsta notikumu?

  • 0
    Abr 03.01.2017, 21:14:18

    Elita prince

  • -1
    Abr 03.01.2017, 21:16:55

    Un situacija ta pati kas ar riekstiņas.cilvekam palika pilni 74.un vairak ka divus gadus nebija veikta nekada kardiogramma.tikai man visu laiku dzēš šeit tēmu.

  • -2
    Abr 03.01.2017, 21:21:05

    Acīm redzot kādam nepatik taisniba,pret riekstiņas jo iedzina cilveku kapā.varda tiešaja nozimē!!

  • 0
    PIzzaNJayzzz 03.01.2017, 22:40:44

    to.ka te neko neizārsrēs ,bet tikai iedzīs dziļākā bedrē mēs visi zinam.arī to.ka nauda viņiem ļooooti patīk.....bet neko nevar izārstēt ,jo nav zināšanu....iesīkstējuši..bet vēl jau var pamēgināt pie Princes.Bet rezultāts jau nebūs nekāds labais.Varbūt tomēr Rīgu,tur arī ar nosūtījumu var nokļūt pie zinoša kardiologa.ES,piemēram ārstējos pie kardioloģes Paeglītes Linezerā,un viņa ar visu tiek galā,arī jaunākos medikamentus pārzina.Un.ja nepieciešams tad nodaļā ieliek ....Esmu cits cilvēks kopš ārstējos Rīgā,un ir daudz lētāk nekā šeit-kopumā ņemot...

  • -3
    Cesilla 03.01.2017, 23:01:58

    Tiešām nesaprotu, ko risina šāda ņemšanās forumos. Tāpēc ir veselības inspekcija, kas risina neskaidros jautājumus.

  • -4
    Novadnieks 04.01.2017, 04:41:26

    Vai mūsu sabiedrībā vispār kāds vesels cilvēks ir?Visa valsts ārstējas.Varbūt ka visiem vajag slimības lapas,vai jau tādas ir (uz mūžu)?Vai tik lielākam vairākumam te nevajag to dakteri,kurš nosūta uz kukū māju?

  • -2
    Abr 04.01.2017, 07:23:06

    Man šķiet ka tev novadniek pirmajam vajag uz to kukuu māj,laj zinat vai tev iekš to galv viss kartiba.

  • -5
    Novadnieks 04.01.2017, 08:09:34

    Es gan tev,Abr, ieliku īkšķi uz augšu.Normālu komentāru uzrakstīji,kā jau kūkotājam pienākas.
    Ja tā nopietni,tad tiešām jābrīnās par tiem cilvēkiem.Nu slima tā Latvijas tauta,un ne pa jokam.Slimnīcas un poliklīnikas tādas un šitādas,dakteri,medmāsas un vecmātes tādas un šitādas.Zāles ,receptes un ģimenes ārsti.Attieksme slimnīcā un attieksme ārsta kabinetā.Nu tak slimi esat,nu galīgi.Vai tik sakarā ar to Latvijas slimo tautu nav jātaisa tracis starptautiskā mērogā?Ja šitā turpināsies,tad būs jāievieš ārkārtas stāvoklis.Biju kārtot ārstu komisiju (autovadītāju)-skats drūms,koridori pilni ar slimiem cilvēkiem(abi dzimumi un dažāda vecuma).Vai kāds var izskaidrot,kāpēc tāda slima tauta?

  • -1
    Abr 04.01.2017, 07:23:57

    P.s. un ja kadam no jums ta butu tad ari mekletu info ari portalā.

  • -6
    Imants Auzins 04.01.2017, 10:07:36

    Vai tad kauns vairs nemaz nav palicis? Atkal noķengāts kārtējais ārsts. Tā jau viņu maz ir atlikuši. Kurš noēsts, kurš pats devies svešumā. G. Rancāne godājams cilvēks, kas priekšzīmīgi dara savu darbu. Pats arī biju pie viņas uz konsultāciju - ģimenes ārsts nosūtīja. Visu cieņu. Lai Sirdsārstei laba veselība, ko novēlu arī visiem skauģiem.

  • -4
    Zoja Simanenko 04.01.2017, 11:19:43

    pār dr. Rancāni varam teikt tikai labākos vardus. Liels paldies viņai no mana vīra.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: