Bērnu acu ārsts

Ventspils | 03.11.2016, 10:45:23 | 1251

Ventspils NAV mazulim draudzīga pilsēta:
Rinda pie dakteres Vinteres jāgaida par maksu 20 EUR 3 mēneši, bez maksas 6 meneši. Paldies, bet līdz tam laikam , lai mazulis pagaida, kamēr acs pati pāries!!!

Komentāri (4)

 • 0
  Pelēkais akmens 03.11.2016, 11:31:58

  Cik zinu, tad traumas gadījumā vai arī ar akūtu problēmu var griezties pie acu ārsta uzreiz un bez rindas.

 • 0
  Blondīnīte 03.11.2016, 14:31:14

  Vecāk!
  Poliklīnikā arī pieņem acu ārsti, cik man zināms tur nav tik garas rindas. Piemēram, vasarā pirmklasniekus pieņēma visus bez pieraksta un jebkuru dienu un pieļauju iespēju, ka šobrīd, ja bērnam, kas neparedzēts noticis tik uzreiz ārsta pieņemšanas laikā.

 • 0
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 03.11.2016, 14:57:54

  Nepietiekamo valsts veselības aprūpes finanšu līdzekļu dēļ, SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” atbilstoši valstī noteiktajai kārtībai uz plānveida medicīnisko palīdzību un izmeklējumiem veido pacientu gaidīšanas rindas.
  Valsts slimnīcai piešķir finansējumu noteiktam speciālistu konsultāciju un izmeklējumu skaitam gadā. Tā kā finansējums ir ierobežots, tad arī pacientu skaits, kuriem ārstniecības iestāde var sniegt valsts apmaksātus pakalpojumus ir ierobežots. Garās pacientu gaidīšanas rindas uz izmeklējumiem un konsultācijām veidojas tieši nepietiekamā valsts finansējuma dēļ.
  Gaidīšanas rindu garumu, ietekmē arī tas, ka „Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas” sniegtās augstas kvalitātes konsultācijas novērtē un izvēlas saņemt pacienti no Ventspils tuvākās apkārtnes, piemēram, Ventspils novada, Kuldīgas un Talsiem.
  Jāatzīmē, ka Ventspilī acu ārsta konsultācijas pieejamas ne tikai slimnīcā, bet arī Ventspils poliklīnikā un doktorātā SIA „Kronoss” Pārventā. Ja kādā no iestādēm ir jāgaida rindā uz konsultāciju, tad pacientam ir tiesības interesēties citā iestādē par iespēju saņemt konsultāciju ātrāk. Ja pacients nevēlas gaidīt rindā uz valsts apmaksātu pakalpojumu, viņam ir iespēja vizīti apmaksāt pašam un pie ārsta tikt ātrāk.
  Atgādinām, ka rindu garums ir publiska informācija, ar kuru ikviens var iepazīties Nacionālā veselības dienesta mājas lapā www.vmnvd.gov.lv, kā arī zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80001234.
  Slimnīca šogad vairākkārtīgi vērsusies Veselības ministrijā ar lūgumu piešķirt papildus finansējumu valsts apmaksātu ambulatoro pakalpojumu sniegšanai. Ja slimnīca saņemtu papildus finansējums, rindas varētu samazināt un savlaicīgi nepieciešamos pakalpojumus varētu saņemt ievērojami vairāk cilvēku.
  Akūtos gadījumos pacienti aicināti vērsties saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību Ventspils slimnīcas traumpunktā.

 • 0
  Goldfish 19.11.2016, 12:36:01

  Loti labs, kompetents, zinoshs, acu arsts ir A. Brenceens. Vizite ir pec pieraksta Ziemelkurzemes regionala slimnica, maksa 20 eiro, bet tas ir ta verts. Ja aiziesiet pie Silas par velti, naudu ietaupisiet bet jegas nebus itin nekadas .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: