Ventspils Traumpunkts

Anon | 06.10.2016, 19:25:01 | 7629

Varat padalīties ar pieredzi, kādu attieksmi esat saņēmuši Ventspils traumpunktā ? Vērsos ar nopietnu traumu, bet atteica palīdzību, jo atteicos maksāt tādas summas, kādas nav pieminētas cenrādī.

Komentāri (39)

  • 0
    Autoelektriķis 06.10.2016, 20:36:13

    Latvijā taču ir bezmaksas medicīna! :)

  • 0
    karlito 06.10.2016, 21:20:43

    Viss tur kaut kā ļoti lēni notiek..ārsti īpaši nesteidz tevi apskatīt..

  • 0
    Pendziņš 07.10.2016, 02:50:43

    Es kaut ko ir palaids garām! Traumpunktā ar jau jamaksā??????????????????

  • 0
    Anita 07.10.2016, 06:21:27

    Par ko brīnāmies , mums taču maksas medicīna , vai ir kaut viena vieta ,kur neprasa naudu?????

  • 0
    Nika 07.10.2016, 08:17:26

    Cik reizes es vai mani gimenes locekli versusies traumpunkta pec palidzibas,nekad nekas nav bijis par velti.Par visu jamaksa .

  • 0
    Nika 07.10.2016, 08:17:37

    Cik reizes es vai mani gimenes locekli versusies traumpunkta pec palidzibas,nekad nekas nav bijis par velti.Par visu jamaksa .

  • 0
    Anon 07.10.2016, 16:31:24

    Nika, es jau nesaku, ka man kaut ko vajag par velti. Esmu ar mieru maksāt tādas summas kādas ir minētas cenrādī, ne jau no zila gaisa izdomātas, kādas man tur medmāsa nosauca. Un kad atteicos maksāt teica, ka tad varu iet prom un neko nedarīšot. Sūdzēties arī nav jēgas, palikšu muļķa lomā.

  • 0
    ERROR 07.10.2016, 17:14:37

    ir pa velti,bet vinji Tevi nosuuta kkur....bet tas aarsts gan ir diivains.....uzdod jautaajumus bet atbildes neklausaas:D

  • 0
    ERROR 07.10.2016, 17:15:22

    vinji baazh kabataas....

  • -4
    tā viš i 07.10.2016, 18:30:06

    kur garumzīmes un ļepatas,neesi Latvijā,vai?!

  • 0
    Goldfish 19.11.2016, 12:40:58

    ja gadijums ir akuts, tad ir vai nu bez maksas vai ar minimalu samaksu tiri par pirmas palidzibas sniegshanu , nu, ta bija pirms paris gadiem, tagad varbut arii kautkas ir mainijies ..... nezinu, bet ja sudzibas ir arstejamas ambulatori tad tapec vini plesh tadas naudas .

  • -2
    Nif nifs 19.11.2016, 14:13:27

    Vienmēr viss tur bijis ļoti solīdi un pārsvarā bez maksas vai par ļoti mazu iemaksu (ja izrādījās, ka iemesls nebija pietiekami akūts). No manas puses - vislabākās atsauksmes. Gan par māsiņām, gan ārstiem.

  • -5
    Ciemiņš 21.11.2016, 08:22:00

    Cik reizes esam vērsušies Ventspils traumpunktā nekad nav bijis jāmaksā. Izņemot par ērces izvilkšanu (kas pats par sevi saprotams, ir maksas pakalpojums). Sporta dēļ esam tur regulāri "viesi". Un vienmēr viss par velti. Attieksme arī nekad nav bijusi slikta. Attiecībā uz bērniem pat ļoti jauks un atsaucīgs personāls.

  • -3
    Novadnieks 21.11.2016, 14:41:24

    Tu,kad pabeidzi,tad ūdeni norāvi?

  • -1
    Agni 21.11.2016, 15:28:44

    Bērniem nav jāmaksā! Pieaugušiem ir! Ja veca trauma, tad jāmaksā daudz, jo traumpunkts ir neatliekamā med.palīdzība! Pārējais - pie ģimenes ārsta vai poliklīnikā! Tā viš i!

  • -6
    gg65 21.11.2016, 16:07:13

    Neesmu bērns, bet vajadzēja atšķeltu asiņojošu brūci sašūt. Traumpunktā samaksāju 4.27 euro x2 par 2gb procedūrām. Kā ierados traumpunktā tā pēc pusminūtes biju jau kabinetā un tad attiecīgi visu izdarīja kā nākas. Māsiņa izturējās kā mamma (mīļa un jauka bez gala. Ne miņas no uzpūtīgām tantēm, kas ar neko nav apmierinātas) un arī papildus visu ļoti detalizēti izskaidroja. Zinātu uzvārdu, tad pateikto to, lai paslavētu.
    Skaidrs, ka te ir tādi sūdūdens dzērāji kā Novadnieks, kuri labus vārdus par kaut ko uzskatīs par meliem un provokāciju. Iesaku iet tālāk dzert savu sūdūdeni un izpatikt saviem partijas kungiem.

    Traumpunktā esmu bijis 3x savas dzīves laikā un tikai vienreiz trāpījos rindā. Maksājis arī esmu tikai šoreiz. Tā kā bija apdrošināšana, tad par tiem 8 euro arī varu nesatraukties.
    Lai arī par slimnīcas darbu esmu dalītās domās, taču par traumpunktu no savas pieredzes nesūdzos.

  • -2
    Novadnieks 21.11.2016, 18:15:15

    umad?,bet tomēr tu samaksāji,tā kā to sūdūdeni dzer pats.

  • 0
    Citizen 23.11.2016, 13:09:01

    Tad pamēģini iejiet traumpunktā septiņos no rīta un pavēro attieksmi.

  • -3
    Māris 21.11.2016, 17:06:39

    Man gan nav bagātīga pieredze šajā jautājumā, bet attieksme ir pretīmnākoša un prefesionāla, kaut kas arī bija jāmaksā bet nedaudz 10eur robežās.Es atbalstu labāk kādus samaksu nekā tur būtu bomžu apsēsts ar visādām kaitēm, es saprotu, ka ir valsts finansējums un pacienta līdzmaksājums.Ja kādam šķiet par dārgu, var izveidot privātu klīniku un mēģināt sniegt lētākus medicīnas pakalpojumus.

  • -3
    Matrix 21.11.2016, 19:23:42

    Bij pieredze aizvedot bernu ar augstu temeraturu uz ko galvenais arsts teic man -nu taa var buut
    Saku varbut lai slinica japagul lai izmeklee
    Nee uz ko atbilde bija es neko nopietnu neredzu japagul majas ...otra dienaa iedomajos panemt nosutijumu un nodot analizes bernam un tu re-urincelu iekaisums .
    Mums nav ārstu bet gan cukgani.

  • -3
    Latvija pāri visām! 21.11.2016, 19:32:46

    Mums nav valsts, mums ir karikatūra par valsti.

  • 0
    Jānis 22.11.2016, 13:10:17

    Es esmu bieži pabijis traumpunktā un nevienu reizi nekas tur nav noticis par velti

  • 0
    Citizen 23.11.2016, 13:13:43

    Atmiņā ataust gadījums, vēlākā vakara stundā cilvēks acī dabūja svešķermeni, sāpes neizturamas, protams, ka brauc uz traumpunktu (piektdienas vai sestdienas vakars, piebildīšu, alkohols nav lietots), traumpunktā saka, ka neko nevar izdarīt, lai gaida 1dienu un iet uz poliklīniku, absurds! Atliek nospļauties pār mūsu slimnīcu un cilvēks brauc uz Rīgu, kur darbinieki smejoties par mūsu traumpunktu veic procedūru nakts vidū, procedūra aizņēma 2minūte izskalot aci.

  • -5
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 24.11.2016, 12:38:24

    Saskaņā ar līgumu kas noslēgts ar Nacionālo veselības dienestu par medicīniskās palīdzības sniegšanu un finansēšanu, Ventspils slimnīcas uzņemšanas nodaļa nodrošina dežūrējošo acu ārstu konsultācijas darba dienās no 8.00-18:00, savukārt cauru diennakti, brīvdienās un svētku dienās šādas konsultācijas netiek nodrošinātas. Nacionālais veselības dienests ir noteicis, ka pacientiem, kuriem nepieciešama acu ārstu konsultācija laika posmā no 18:00-8.00, brīvdienās un svētku dienās, konsultāciju iespējams saņemt Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas uzņemšanas nodaļā, kur ir dežūrējošais acu ārsts.

    Ja pacients ir griezies Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļā ar akūtu sūdzību laika posmā no 18:00-8.00, brīvdienās un svētku dienās, pacientu nepieciešamības gadījumā nosūta ar neatliekamās palīdzības brigādi uz minēto iestādi. Tāpat, saskaņā ar Nacionālās veselības dienesta līgumu, Ventspils slimnīcas uzņemšanas nodaļā ir izvietota informācija par to kur iespējams saņemt oftalmoloģisko neatliekamo palīdzību.

    Mūsu pacientu viedoklis un labsajūta mums ir ļoti svarīga, tādēļ, ja saskaraties ar problēmsituāciju, aicinām par to vienmēr informēt slimnīcas vadību un raksturot konkrēto situāciju. Ar slimnīcas vadību iespējams sazināties: rakstot e-pastu uz: info.slimnica@ventspils.lv, zvanot pa tālruni 636 22658 vai arī izmantojot Ventspils slimnīcas uzticības tālruni 636 20945, kas darbojas visu diennakti.

  • 0
    Novadnieks 23.11.2016, 17:01:02

    umad?,kā tad ir ar to sūdūdeni?Vai daudz izdzēri?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: