Analizes

Siley | 05.09.2016, 12:22:54 | 2079

Vai ar gulbja nosūtījumu var iet nodot analīzes uz slimnīcu ?
Kur labāk ?

Komentāri (8)

 • 0
  Nif nifs 05.09.2016, 14:13:11

  Saka, ka labāk Gulbja laboratorijā, jo plašāķs izmeklējumu klāsts utt, bet man šķiet, ka vienalga. Uz nosūtījuma taču nav rakstīts, kur tev jāiet. To visticamāk pateica mutiski. Pēc būtības tas pats pakalpojums.

 • 0
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 05.09.2016, 15:29:53

  SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā” iespējas veikt analīzes arī ar Gulbja laboratorijas nosūtījuma formu. Nosūtījuma formu uz valsts apmaksātiem laboratoriskajiem izmeklējumiem nosaka Ministru kabineta noteikumi. Tomēr formas izpildījums mēdz nedaudz atšķirties. Pacientam ir tiesības izvēlēties, kurā laboratorijā veikt analīzes.

  SIA „Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas” laboratorijā iespējams nodot analīzes no plkst. 8:00 līdz plkst. 16:00. Ventspils slimnīcas moderni aprīkotajā laboratorijā kopumā dienā izmeklē līdz 200 cilvēku un veic aptuveni tūkstoš testu, gan slimnīcas, gan ambulatorajiem pacientiem, nodrošinot ātru apkalpošanu bez garām rindām.

  Jauninājums Ventspils slimnīcā - jaunajām māmiņām ar mazuļiem līdz 3 gadu vecumam un grūtniecēm analīzes iespējams nodot negaidot garā rindā. Ventspils slimnīcas reģistratūrā ierīkota speciāla poga, ar kuras palīdzību iespējams iegūt jaunajām māmiņām un bērniem paredzētu numuriņu, laboratorijas pakalpojumu saņemšanai.
  Pacientu ērtībai izstrādāta speciāla informācijas sistēma, ar kuras palīdzību pacientam vai ārstam iespējams analīžu rezultātus saņemt savā e-pastā. Informācija tiek nosūtīta e-pastā ārstam, kurš nosūtījis pacientu uz analīzēm, tikko iekārta veikusi analīzi. Informācijas sistēmas izstrādē tika ievērotas visas personīgo datu aizsardzības prasības.

  Slimnīcas Laboratorijas piedāvājuma klāsts ir plašs. Laboratorijā var veikt hematoloģiskās, mikrobioloģiskās, bioķīmiskās un imunoloģiskās analīzes.

  Plašāka informācija par iespējām nodot analīzes SIA „Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas” laboratorijā pieejama šeit: http://ziemelkurzemesslimnica.lv/lv/informacija/jaunumi/1223-sia-ziemelkurzemes-regionalas-slimnicas-laboratorija-iespejams-nodot-dazada-veida-analizes.html

 • 0
  Siley 05.09.2016, 15:53:20

  Pateicos "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" par tik plašu un izsmeļošu atbildi !!! Tieši šodien ievēroju to pogu ,esmu grūtniecības 8 mēnesī un tas lieliski noderēja ,jo ir grūti nosēdēt it sevišķi ja jānodod tikai urīns !!
  Cerams arī uz turpmāku sadarbību ;) gulbī es būtu vismaz stundu nosēdējusi :(

 • -1
  Siley 05.09.2016, 16:05:41

  Un vēl ko es gribeju uzzināt ,ja nodevu analīzes šodien vai tās būs pie manas ginekoloģes gatavas jau trešdien ? Respektīvi ,cik ilgs laiks vajadzigs no nodošanas lidz gatavībai ?

 • 0
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 05.09.2016, 16:39:05

  SIA „Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas” laboratorijā tiek veiktas aptuveni 80 dažāda veida analīzes. Tās analīzes, kuras tiek izgatavota šeit, Ventspils slimnīcas laboratorijā, tiek nosūtītas ārstam vienas dienas laikā. Ja veiktas analīzes, kuras tiek sūtītas uz Latvijas Infektoloģijas centru vai kādu citu specifisku laboratoriju Rīgā, tad analīžu saņemšana var prasīt nedaudz ilgāku laiku.

 • -1
  Liga Ovode 01.08.2017, 11:49:12

  Ja taisīju analīzes bērniņam slimnīcā ar pediatra nosūtījumu, vai rezultati bus pie arsta, vai tomer jaizņem pašai?

 • 0
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 01.08.2017, 13:44:33

  Pacientu ērtībai Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ir izstrādāta speciāla informācijas sistēma, ar kuras palīdzību pacientam vai ārstam iespējams analīžu rezultātus saņemt e-pastā, ievērojot visas personīgo datu aizsardzības prasības. Laboratorijas rezultāti būs pieejami nosūtījumā norādītajam speciālistam un pēc Jūsu izvēles, Jūsu norādītajā e-pastā, kā arī drukātā veidā slimnīcas reģistratūrā, lai nebūtu jāgaida atkārtoti laboratorijas rindā un rezultātus varētu saņemt ātrāk.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: