Alergologs, imunologs

Undīne | 09.03.2016, 21:05:48 | 3020

Vai pie mums tadi arsti ir?

Komentāri (4)

 • 0
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 11.03.2016, 20:18:31

  Labvakar,Alina,

  Šobrīd Ventspilī ne slimnīcā, ne poliklīnikā nav pieejami alergologu un imunologu pakalpojumi, taču apzinoties, ka nepieciešamība pēc šiem speciālistiem pieaug, slimnīcas vadība savlaicīgi ir domājusi par to, lai alergologa pakalpojumi būtu pieejami arī Ventspilī. SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” ir noslēgusi līgumu ar ārsti, kura šobrīd mācās rezidentūrā par alergologu, un arī Ventspilī slimnīcā nākotnē būs pieejams šāds speciālists.
  Iesakām apmeklēt Nacionālā veselības dienesta mājaslapu http://www.vmnvd.gov.lv/lv/469-veselibas-aprupes-pakalpojumi/ambulatoras-iestades-un-arsti-specialisti, kur pieejama apkopota informācija par ārstiem speciālistiem, ārstniecības iestādēm un veselības aprūpes pakapolpojumiem visā Latvijā, kas tiek sniegti par valsts budžeta līdzekļiem.
  Jāatzīmē, ka slimnīcas laboratorija piedāvā plašas diagnostikas iespējas un ar īpašu testu palīdzību iespējams noteikt 60 alergēnus.

 • 0
  Undīne 11.03.2016, 23:26:19

  Liels paldies par atsaucibu :-)

 • 0
  Kārlis_ 29.05.2019, 13:21:24

  Vai šeit situācija ir uzlabojusies? Mani vairāk interesē imunologa konsultācija...

  Paldies!

 • 0
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 30.05.2019, 10:05:13

  Labdien!
  Kā jau esam minējuši iepriekšējā atbildē, tad slimnīcai ir noslēgts līgums ar ārsti - rezidenti alergoloģi, taču precīzs datums, kad speciāliste uzsāks darbu Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī, nav noteikts. Tiek plānots, kā ārsta-alergologa ambulatorā pieņemšana tiks uzsākta nākamā gada sākumā.
  Savukārt ārstu-imunalogu Latvijā skaits ir ļoti ierobežots, jo vajadzība pēc šāda veida palīdzības nav bieža. Slimnīca seko līdz pieprasījumam, tomēr šobrīd šāda speciālista piesaiste Ventspils slimnīcā nav racionāla un tāpēc netiek plānota. Tuvākā vieta kur saņemt imunologa konsultācijas ir Liepāja un Rīga.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: