Magnētiskās rezonanses kabinets

Pāvests | 27.07.2021, 09:24:32 | 1582

Kas ZKRS slimnīcā tā par nekārtību? Lai pierakstītos uz magnētisko rezonansi, reģistratūrā saka ka jazvana uz pašu rezonanses kabinetu. BET tas kabinets ir pilnīgi nesazvanāms!! Zvani kaut 30x dienā - darba dienā un darba laikā, bet neviens augšā neceļ. Tad nafig reģistratūra dod tādu tālruni, kur otrā galā medicīnas personāls vispār nav ieinteresēts pacelt klausuli?
Kāpēc tāda attieksme pret pacientiem?

Komentāri (23)

  • 0
    yolo 27.07.2021, 10:43:50

    Trīs dienas zvanīju, beigās sazvanīju, gandrīz jau biju atmetis ar roku un taisījos zvanīt uz Rīgu. Cik sapratu, tad ja pa valsts naudu, tad laikam registratūrā pieraksta, ja pats maksā, tad jàzvana.

  • 0
    Pāvests 27.07.2021, 11:30:58

    Pierakstos par maksu, apdrošināšana sedz, bet tas nav normāli ka nevar sazvanīt! Jau nedēļu mēģinu. Tad vajag norādīt konkrētu pulksteņa laiku, kad zvanīt, kad tie zvani tiek pieņemti! Vai tiešām Lācim ir tik grūti izstrādāt konkrētus kārtības noteikumus? Magnētiskā rezonanses kabinets, pieņem zvanus tad un tad. Hallo?? Cilvēki? Tad nedodiet kabineta numurus uz kuriem medicīnas personāls netaisās atbildēt!

  • 0
    karlito 27.07.2021, 11:53:24

    Ļoti ceru,ka slimnicas pārstavji arī lasa šo forumu,un sniegs atbildi,kas tas par murgu tur notiek..liek cilvekiem zvanīt,bet sazvanīt nav iespējams...

  • -4
    Marta P 27.07.2021, 15:15:18

    Bet te yolo jau skaidroja, ka varēja sazvanīt, tik ne ar pirmo reizi. Reģistratūrā pieejamas vien kvotu vietas, tur tad caur reģistratūru pierakstās, bet ja grib uzreiz, tad uz kabinetu, lai varētu norunāt tuvāko un ērtāko datumu, lai nu dien var ierasties, citādi pierakstās un tad atceļ vai vienkārši neatnāk..

  • -4
    ayk 27.07.2021, 12:21:39

    Bet vai tad tur kāds visu laiku ir uz vietas? Man liekas, ka nav atsevišķs cilvēks, kas sēž pie telefona. Kā paveicas, tā ir.

  • 0
    Pāvests 27.07.2021, 12:24:42

    Nu tā tas neies krastā! Tā nevar pašvaldības iestādes organizēt savu darbu! Tad ir jānosaka ar rīkojumu konkrētas dienas un pulksteņa laiki, kad kabinetā ir jāatbild uz tālruni. Nevajag cilvēkus taisīt pa idiotiem un likt viņiem zīlēt uz bui dui, kad kāds pacels tālruni vai nepacels. Tā tās lietas nenotiek. Tā nav nekāda bijusī sieva vai vīrs ar kuru ir skandāls, ka nevar pacelt tālruni.

  • 0
    ayk 27.07.2021, 12:35:27

    Tas iet krastā jau gadiem. Tāpat visa tā ārstu meklēšana, vienkārši noriebusies. Itkā liela pilsēta bet dažu speciālistu-ārstu vienkārši nav. Pasaka, mēģiniet atrast Rīgā, Kuldīgā vai dajebkur citur.
    Man magnētisko taisīja Rīgā, nav problēmas sazvanīt, nav problēmas pierakstīties, nav ilgi jāgaida, galvenais jāierodas noteiktā laikā, noteiktā vietā.

  • -6
    Marta P 27.07.2021, 15:19:57

    Paldies Dievam mums ir pašvaldība, kas spēj atbalstīt slimnīcu un saprot tās nozīmi, palīdz piesaistīt jaunus speciālistus un arī finansiāli... Citādi tā valsts attieksme pret ārstiem ir tāda, ka viņi mēģina panākt, lai mēs visi te izmirtu. Gan vispār attieksme, gan tas, ka pandēmijas laikā vienkārši aizklapē ciet slimnīcas un dakterus - varētu padomāt, ka ar kovidu viss cits pazuda.
    Tas pats uz pedagogiem - par tiem ar nospļauties un tik izdomā ar vien jaunus brīnumus. Bet kas tad ir mūsu nākotne - izglītoti bērni un veseli cilvēki. Ja valdība tā turpinās, tad nebūs ne viens, ne otrs.

  • 0
    Kriska 27.07.2021, 13:09:03

    Tā īr- sapirka visādas apatūras , bet tās nestrāda. Kura velna pēc pirka?

  • 0
    Dajūsko 27.07.2021, 13:21:34

    Nav ko vazāties pie ārstiem, viņi tāpat neko izārstēt nevar.

  • 0
    Ilga K. 27.07.2021, 13:31:18

    Man pagaišnedēļ arī vajadzēja pieteikties uz rezonansi. Sazvanīju slimnīcu pateica ka jāzvana kabinetam.Kabinets pacēla uz otro reizi un pierakstīja uz augusta sākumu.Nekas ilgi nebija jāgaida..

  • -7
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 27.07.2021, 16:11:07

    Informējam, ka šobrīd magnētiskās rezonanses kabineta darbinieku noslodzes dēļ kabinetu ne vienmēr izdodas sazvanīt ar pirmo reizi. Situācija tiks pārrunāta ar darbiniekiem un centīsimies rast risinājumu, lai arī šajā laikā pacientiem būtu iespējams ērti pierakstīties uz nepieciešamajiem izmeklējumiem. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

  • 0
    yolo 27.07.2021, 16:39:09

    Kādēļ pierakstus nevar veikt reģistratūra, lai ārsti var strādāt, ja reiz ir tik noslogoti un reģistratūra organizēt apmeklētāju plūsmu. Tur tak mediķa izglītību nevajag? No malas jocīga šķiet šāda darbu organizēšana, bet es, protams daudz ko nezinu

  • -7
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 28.07.2021, 15:49:30

    Lai reģistrētu uz izmeklējumiem, nepieciešamas specifiskas zināšanas par iekārtu darbību un konkrētajam izmeklējumam nepieciešamo laiku. Kā jau minējām iepriekšējā atbildē - centīsimies rast risinājumu.

  • 0
    Klementīne 28.07.2021, 16:06:13

    Tā interesanti, visu laiku varēja pierakstīties reģistratūrā, bet nu vairs nav iespējams. Arī reģistratūrā pasaka kas nosūtījumā rakstīts un cilvēks pieraksta attiecīgi ko vajag. Nesaprotu kāpēc jāsarežģī lietas?

  • -9
    Marta P 28.07.2021, 17:11:35

    Jo reģistratūrā ir informācija par kvotām. tur katram ir limitēts laiks un viss. Ja grib ātrāk, bez kvotas, tad atbilstoši izmeklējuma veidam var atrast atbilstošo laika logu un veikt pierakstu, tur jābūt speciālistam, kurš zina, cik ilgi katrs izmeklējums paņem. Reģistratūra jau tādas lietas gan nezina.

  • 0
    Klementīne 28.07.2021, 17:54:54

    Marta P ko tu te murgo ,es arī esmu gājis uz magnētisko rezonansi un vienmēr pierakstījies reģistratūrā. Vienmēr esmu pateicis kas ir nosūtījumā rakstīts un viņas pieraksta. Beidz vienreiz līst visur ar savām stulbām nezināšanām un stulbiem komentāriem.

  • -2
    yolo 29.07.2021, 08:19:27

    Šiet šķiet diezgan loģisks skaidrojums no Martas un slimnīcas. Priekš pacienta tas maz ko maina, bet vismaz būtība tika izskaidrota. Kas tieši šeit bija stulbs? Tu ej ar nosūtījumu, kam ir ierobežots laiks, bet maksas apmeklējumi ir iespējami arī ilgàki

  • -1
    Marta P 29.07.2021, 14:29:59

    Laiki mainās, sirsniņ! Laiki mainās! Agrāk daudz kas bija citādi, vienam šķiet ka labāk, bet vai tā bija -par to katram savs viedoklis!

  • 0
    Spīdola 28.07.2021, 19:41:33

    Martap mums ir visu jomu speciāliste. Nav tāda tēma, kur Martap kaut ko nezinātu, īsta ku- kū.

  • 0
    Opaals 28.07.2021, 20:18:01

    Teikšu kā ir, man ir stipras aizdomas ka MartaP ir no pašas mārketinga nodaļas ;))))

  • -2
    Marta P 29.07.2021, 14:33:29

    Neesmu visu jomu speciāliste, man vienkārši ir viedoklis par daudzām jomām.
    Un Opaal, pateicos par novērtējumu, cerams, ka nākotnē tas noderēs, pielikšu cv, ja nu būs kāda vietiņa tai mārketinga nodaļā uzradīsies!

  • 0
    Nobody 29.07.2021, 10:54:28

    Arī slimnīcas mājas lapā informācija neatbilst nodaļu darbam, nez kad to salīdzina?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: