Ventspils slimnīca.

nu nu | 25.03.2018, 15:13:15 | 4190

Kas notiek?! Bērnam vemšana augsta temperatūra, drudzis, braucam uz slimnīcu, izraksta vakarā ar slēdzienu-nenoskaidrota vēdera infekcija. Naktī bērnam kļūst sliktāk, otrā rītā braucam uz Bērnu klìniskâs universitātes slimnīcu, kur konstatē A tipa gripu un ne jau pirmo dienu. Izrādās Ventspils slimnīcā uz vietas nav aparatūra, lai veiktu analīzes uz gripu, slimnīcā tiek noņemtas analīzes un sūtītas uz Gulbja labaratoriju, kas netika izdarīts.Gulbja labaratorija sestdien, svētdien ir slēgta...izdariet secinājumus paši! Pēc tam tik sākām domāt, ka tiešām bija gripas simptomi...bet bijām domājuši, ka ârstam var uzticēties.

Komentāri (67)

 • 0
  Barons Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Vaig steidzig nomainit to Ģimen Dakter,le zinat.

 • 0
  nu nu Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Iespējams Tev taisnība!

 • 0
  nu nu Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Ğimenes locekļiem nekavējoties jāsāk lietot receptes medikamenti profilaksei, recepti izsniedz ğimenes ārsts, jo slimnīca recepti dod tikai hospitalizētai personai, pateicoties e-veselības zibenīgajai darbībai un brīvdienām, nekavējoties sākt lietot medikamentus nav iespējams.

 • -3
  krusttēvs vilhelms Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  ja jau vēdergripa, roto vīruss, nevajag tik briesmīg stresot, mazgāt rokas, dzert vairāk ūdeni, diētu , un lai normalizētu vēdera mikrofloru. Vajag pagulēt un pāries. kur jūs skrienat,kā traki. viss ir normāli dakteri strāda, cik spēka, nav jau roboti.

 • -1
  nu nu Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Tur jau tā problēma, ka tas nebija vēdera vīruss, bet gripa!!

 • -3
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Nezinot pilnīgu situāciju, varam raksturot gadījumu vispārēji, bet informējam, ka gripas saslimšanai vemšana nav raksturīga, tādēļ visticamāk analīzes netika veiktas gripas saslimšanas apstiprināšanai vai noliegšanai. Respektīvi, ja izmeklējot pacientu nerodas aizdomas par gripas esamību, tiek veiktas citas analīzes un ārstēšana, šajā gadījumā rekomendēta ārstēšana vēdera infekcijai.
  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā visu diennakti ir pieejami gripas analīžu eksprestesti, kurus veic uz vietas, nevis sūta uz citām laboratorijām analīzei.
  Aicinām neskaidrību gadījumos sazināties ar slimnīcas administrāciju, lai situāciju būtu iespējams analizēt un risināt. Ar slimnīcas administrāciju iespējams sazināties rakstot e-pastu uz info.slimnica@ventspils.lv, kā arī zvanot pa tālruni darba dienās 636 22658.

 • -1
  nu nu Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Tad jau vēl trakăk, ja analīzes tiek veiktas uz vietas...tas tak nemaksā milionu, tak veiciet visas analīzes...ar izslēgšanas metodi būs diagnoze, Rīgā mēs bijā ar tādiem pašiem simtomiem kā pie jums, tad kāpēc tur analīzes tika veiktas uz gripu??! Paldies Dievam bērnam kļūst labāk, novēlu jums pēc iespējas mazāk darba.

 • -2
  nu nu Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Gripas pazīmes
  Parasti pirmās gripas pazīmes parādās pēc 2-3 dienām. Slimība sākās pēkšņi ar smagām izpausmēm:

  augsta ķermeņa temperatūra;
  drebuļi;
  kaulu laušana;
  galvassāpes;
  nespēks;
  slikta dūša un vemšana.

 • -2
  nu nu Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Slikta dūša un vemšana!!

 • -1
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Informējam, ka gripas simptomi nesākas pēc 2-3 dienām. Ja pacients saslimst ar gripu, tad simptomi sākas 6-8 h laikā pēc inficēšanās - sākas ar drebuļiem, drudzi, sausu klepu, kuru gadījumā, nekad nav novērojama vemšana vai vēdera izejas traucējumi. Vienīgā iespējamībair, ja ir paralēli kādas citas infekcijas klātbūtne.

 • 0
  nu nu Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Lai tā būtu:)

 • -2
  nu nu Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  ....citas infekcijas klātbūtne netika konstatēta, tad jau tik atlika veikt analīzes uz gripu!! Bet, nu viss labs, kas labi beidzas, sabiedrībai- esiet vērīgi un nebaidieties kādreiz mediķim kaut ko ieteikt vai aizrādīt, vecāki ar bērniem kopā ir nepārtraukti....

 • -1
  riebīgais Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Zinot pēc pieredzes,slikta dūša un vemšana var būt arī no augstas temperatūras.

 • -2
  1labais2 Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Tas normāli, tici man par to daudzi nerunā, bet lielāko tiesu viss beidzās daudz maz normas robežās. Ģimenes ārsti ir palikuši kā zombiji, tikai naudu, vēl vairāk naudas, nevienam tavs bērns neinteresē šai valstī. Tikai nauda.

 • -3
  Opaps Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Ar dakteriem ir tā kā ar automehāniķiem,-vienam atremontē , otram -nē. Uzskatu , ka cilvēka organisms ir daudz sarežģītāks nekā auto. Tādēļ kļūdas ir iespējamas. Bet šīs kļūdas ir ļoti sāpīgi.

 • -1
  Anita Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Diez , kā agrāk dakteri bez visādām sarežģītām iekārtām noteica diagnozi, pat tik elementāri - parādot mēli , īsts ārsts redz izmaiņas organismā un zin meklēt tālākās vainas, neatceros nevienu šodienas ārstu ,kurš liktu parādīt mēli , labākā gadījumā paskatās kaklu, vai nav apsārtis.Cik daudz ir ārstu,kuri izklausās pacientu un spēj noteikt plaušās trokšņus?Varētu jau mainīt ģimenes ārstus, bet izvēles jau nav.

 • -1
  No malas Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Bija gan vēl nesen viens ārsts no Dieva,kas lika mēli rādīt.Arī pulsu taustīja,lai noteiktu ,vai slimniekam temperatūra.Diemžēl tagad pašam viņam veselība vairs neatļauj strādāt un palīdzēt cilvēkiem...

 • -3
  Valdis Valdis Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Jā parādi mēli un še tev eritromicīns

 • -2
  peteronkuls Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Pavisam švaka tā slimnīca izskatās - neko viņi nevar konstatēt!

  Vēdera vīrusu - nevar!
  Dzērājanalīzes - nevar!
  Kā noskaidrojās pagājušajā rudenī - Acu operācijas uztaisīt bez komplikācijām - arī nevar!

  varbūt kādu komentāru par šo varētu sagaidīt no tās sērijas "Viena aktiera teātris" -vai kā precīzi saucās īsti neatceros, kur pilsētas Priekšnieks komentē visus un visu pēc kārtas.

 • -2
  krusttēvs vilhelms Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Traumatologs nav, Ginekologi daudz izbraukuši, dzer alkaholu, ķirurgs arī ... tralalāa, tralaalāa abi gali ezerā....

 • 0
  prof.Preobraženskis. Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Kā-nav traumatologa?
  Zirnis,Krupnovs,Primaks,Harjuzovs-kur tad šie palikuši?

 • 0
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Informējam, ka Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā strādā 4 sertificēti traumatologi ortopēdi, kuri nodrošina gan neatliekamo medicīnisko palīdzību 24 stundas diennaktī, gan arī sniedz palīdzību smagas traumas guvušajiem. Bez tā traumatologi ārstē pacientus traumatoloģijas nodaļā, veic operācijas traumatoloģiskiem pacientiem, kā arī veic gūžas endoprotezēšanas un ceļu locītavu operācijas. Savukārt Ginekoloģijas nodaļā strādā 10 ginekologi, no kuriem 2 pieņem pacientus ambulatori. Bez tam slimnīcai ir noslēgti līgumi ar vairākiem rezidentiem – topošajiem traumatologiem, kuri jau ir uzsākuši dežūras mūsu slimnīcā un pēc sertifikāta iegūšanas strādās Ventspilī.

 • -1
  Fanija Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Bērnam vemšana ir ļoti raksturīga pie augstas temperatūras! Un pēc pieredzes teikšu:Nedod Dievs nokļūt Ventspils slimnīcas uzņemšanas nodaļā. 3-4h gaidīšana, attieksme.....

 • -1
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Informējam, ka neatliekamā medicīniskā palīdzība tiek sniegta iedzīvotājiem saskaņā ar valstī noteiktajiem 4 steidzamības pakāpes līmeņiem, attiecīgi pacientiem ar augstu temperatūru var nākties uzgaidīt, kamēr tiek sniegta neatliekamā palīdzība citam pacientam.

 • -4
  snaiperis999 Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Ja bērns skaitās līdz 18 gadiem,tad no 12,13 gadiem slikti var būt arī no pārdozēšanas,un augsta temperatūra var būt no lietošanas ārā.

 • -2
  dārznieks Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  snaiperis999 īsti nesapratu Tavu koment,ko ar to domāji?

 • -3
  snaiperis999 Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Kas tur par brīnumu ka nesaprati.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: