Osteopāts

Laimdota | 04.12.2017, 13:58:45 | 2446

Vai Ventspilī pieņem kāds osteopāts ? Atsauksmes ,cenas?

Komentāri (14)

 • -1
  Pelēkais akmens 04.12.2017, 14:54:50

  Osteopāts ir vienas vienīgas muļķības! Uz Ventspili epizodiski brauc viena osteopāte (uzvārdu aizmirsu). Pieņem Vasarnīcu ielā vecajā dzemdību nodaļas mājā. Ir nācies vērot viņas darbošanos,- un, protams, viss bez rezultāta, tikai naudiņa ne mazā jāsamaksā.

 • -2
  Pelēkais akmens 04.12.2017, 14:58:36

  Atcerējos - osteopāte Zaļaiskalns Velga,
  Kuldīga: 63322309, Ventspils: 28395973
  Var pameklēt arī atsauksmes.

 • 0
  Es 04.12.2017, 15:10:26

  Vienreiz jau bija tēma:
  https://www.ventasbalss.lv/forums/medicina/403

 • -4
  Velga 08.12.2017, 18:40:08

  Osteopātija ir sena, uz cilvēka anatomiju un fizioloģiju balstīta medicīnas nozare, kura Latvijā ir samērā nesen, ap 15 gadu. Visi ārsti osteopāti, kas ir sertificēti Latvijā ir atrodami www.osteopats.lv mājas lapā. Konkrēti par manu iepriekšējo medicīnisko pieredzi var izlasīt www.mc8.lv mājas lapā. Tā tuvojas 30 gadiem.Lai kļūtu par osteopātu, kurš prot ārstēt zīdaiņus, bez iepriekšējo gadu praktiskās pieredzes osteopātijā, mācās vēl papildus vismaz 3 gadus, es to esmu darījusi ASV pie osteopātijas lielākās autoritātes JAMES JEALOUS. Zīdaiņu un bērnu ārstēšanas taktika ir tehnika ir savādāka kā pieaugušo. Kad osteopāts "tur bērna kājiņas 10 minūtes", vìņš jūt secīgi: ādu, zemādu, visu saistaudu sistēmu, kopējo ķermeņa šķidruma fluktuāciju (tā ir 80% no kopējās masas), elpošanas sistēmas ritmu un spēku, smadzeņu cietā apvalka slīdēšanu vai fiksējumu, smadzeņu pulsu un tā izmaiņas. Lai šos smalkos, klusos ritmus dzirdētu un sekmīgi atrastu problēmu, nepieciešams klusums un miers.

 • -4
  Velga 08.12.2017, 19:14:00

  Terapijai palīdz : 1) piemērota draudzīga vide, 2) pacienta uzticēšanās un prasme atslābināties. Ārstēšanai nepalīdz un traucē : 1) NOVEEROTĀJS. Tas var būt pats pacients pieaugušais (bērni tā nedara), mamma, tētis, omīte, visi, kas apsēžas ap kušeti un VEERO. Terapeitiskie procesi tajā brīdī ķermenī bremzējas. Šķiet dīvaini? Iedomājieties sevi sarunājoties ar kādu tuvu cilvēku par jums diviem svarīgu tēmu, un tad vidū degunu iebāž trešais - tikai ar interesi novēro jūsu abu sarunu. Kā mainās jūsu sajūta? 2) nobaidīts bērns. Kāpēc, lūdzu, 3/4 daļām pirmoreizi pie manis nākot ar bērnu 1- 6 g.v., pirmais teikums, ko jūs Ventspils mammas savam mīlulim sakāt ir: " Nebaidies, tante tev neko sliktu nedarīs!"? Kas tad ir tas sliktais no kā šodien bērnam jābaidās? Otrs cilvēks? Mēğiniet atbildēt sev to tūlīt.. 3) nogurusi, izsīkusi , nobijusies vai par bērnu hiperpārrūpējusies mamma. Tad bieži tieši mātei ir vajadzīga osteopātiskā ārstēšana, pēc kuras bērna problēmas risināt vieglāk.

 • -3
  Velga 08.12.2017, 19:39:47

  Nedaudz par osteopātisko principu. Cilvēks izaug no 1 apaugļotas olšūnas par smalku sistēmu no 500 miljardiem šūnu, kuru mērķis ir kalpot šim cilvēkam, lai viņš var harmoniski dzīvot. Pirmais periods, kas ietekmē tavu šodienas veselību ir mammas dzemdē pavadītie 9 mēneši, kas var būt labi un omulīgi pavadīti, un ne tik labi. Vai pat gauži šausmīgi. Tad seko otrais periods - piedzimšana. Kas arvien retāk norit raiti. Pateicoties medicīnas attīstībai ir dažādas iespējas, kā palīdzēt bērnam ienākt pasaulē , ja ir kādi sarežğījumi- dzemdību stimulācija, vakuumekstrakcija, operatīvas dzemdības u.c. Tieši šo divu periodu norise atstāj savus nospiedumus uz kopējo 500 miljardu šūnu sistēmu, kas saucas cilvēks. Tu. Un tieši pēc dzimšanas ir visvieglāk ārstēt šos nospiedumus, kas osteopātiski saucas primārā trauma. Uz primārās traumas bāzes veidojas tālākās pielāgošanās, ko vēlāk var redzēt stājā, gaitā, prāta, prasmju un imunitātes kvalitātes attīstībā.

 • -4
  Velga 08.12.2017, 20:11:04

  Protams, arī ar primāro traumu izaug cilvēki. Pielāgojušies tai. Ar līkām mugurām, X un O kājām, redzes, dzirdes problēmām, bronhiālo astmu, juvenilo artrītu, Osgutt- Shlaater sindromu, hiperaktivitāti, valodas attīstības aizturi, enurēzi un daudz ko citu. Ar smagu primāro traumu aug BCT bērni. Arī viņiem ,osteopātiski palīdzot uzlabot smadzeņu plastiskos procesus ,redzu sirdi sildošu uzlabošanos. Puisītis ar Dauna sindromu patreiz sekmīgi attīstās. Primāro traumu var ārstēt, var neārstēt, izvēle ir vecāku ziņā. Var vēlāk meklēt risinājumu slimībām, kuras rodas uz primārās traumas bāzes. Šīs slimības var ārstēt daźādi- ar klasiskās medicīnas līdzekļiem, fizioterapiju, homeopātiju, arī osteopātiju. Tautas līdzekļiem, norūdīšanos, veselīgu dzīves veidu. Vecāki veic izvēli. Ārsti iesaka. Nekas nav obligāti.

 • -2
  Eleonors 08.12.2017, 20:39:42

  Velga beidz te *irst!Ej savu sviestu bāz pie sludinājumiem.

 • -1
  cits 08.12.2017, 20:40:51

  Šādus šarlatānu rakstus vajag publicēt kā apmaksātu reklāmu!

 • -5
  Velga 08.12.2017, 21:08:08

  Un vēl. Ārstētie pacienti ir tūkstošiem. Apmēram 3 seansos var atrisināt samilzušo problēmu. Ar šādu vizīšu skaitu ir jārēķinās jau pašā sākumā, osteopātiskā vizīte nav receptes izsniegšana. Tā ir ārstēšana. Pacientam ir tiesības izvēlēties sev tīkamu osteopātu. Tas ir labi un pareizi. Uzticēšanās ir būtiska sekmīgam rezultātam. Mans osteopātiskās medicīnas centrs atrodas Rīgā, Kuldīgā strādāju kā rehabilitologs un osteopāts L. Vaļğes medicīnas centrā. Ventspilī es nokļuvu pēc pārdomām, vai nevarētu panākt pretim Ventspils bēbjiem, kad konstatēju, ka Kuldīgas pieņemšanas dienā viens pēc otra ierodas ventspilnieki ar zīdaiņiem uz osteopātisko ārstēšanu.
  Nobeigumā joks. Vīriņam nerūc mašīna. Atved meistaru. Tas staigā, pēta, tad paņem lielu āmuru un iebelž pa vienu dzelzi un mašīna ierūcas.-100$, meistars saka. -Par ko, tu tik 1x iesiti ! Meistars- 1$ par sitienu, 99 par to, ka zinu kur sist.

 • -4
  Zuze 09.12.2017, 08:37:37

  Paldies, Velga, par palīdzību mūsu ģimenei. Visu cieņu Jūsu darbam un osteopātijai kā zinātnei. Un paldies, ka esat pieejama tepat Ventspilī- tas ir nenovērtējami. Veiksmi Jums!

 • 0
  Modris 16.12.2018, 13:37:25

  No Velgas nekādu palīdzību nesaņēmām un nekādas labas atsauksmes par viņu noteikti nav. Vizītes laikā bērniņš sāka raudāt un tētis visu vizīti dabūja ucināt bērniņu. No osteopāta puses vispār nekāds kontakts ar bērniņu nebija, nekādas metodes no viņas neredzēju.
  Vienīgais viņas slēdziens bija, ka situācija esot sarežģīta, atrisināsies ar laiku, vajag bērniņam teikt mīļus vārdus, bet konkrēti neko palīdzēt nevarot, sniedza pilnīgi virspusēju informāciju.
  Ja osteopāts jūt, ka nespēj attiecīgos gadījumos palīdzēt, tad būtu vismaz tik daudz goda kā neprasīt no vecākiem lielu naudu par to, ka nespēj neko izdarīt , ne secinājumus, ne risinājumus, tikai virspusējas atbildes (mīļot, runāties, vannot), kas jau pašiem vecākiem sen skaidrs.
  Šādos gadījumos viņai jānokaunas, ka ietur naudu no vecākiem, kuri vēršas pie viņas, lai rastu atbildes, bet pretī neko nesaņem.
  Protams nekādus rēķina čekus nedabūjām. Apzagšana gaišā dienas laikā.

 • -1
  Jaņķels 17.12.2018, 13:07:20

  Zaļaiskalns gan man , gan bērniem ir būtiski palīdzējis!

  Un Elenoriem , Modriem vispār ieteikt acīs savu neapmierinātību pateikt nevis gudri irst forumā.

 • 0
  iUseCheatBreak 18.12.2018, 10:35:00

  labdien.lūdzu ļoti.cien VELGAS KUNDZE beidziet sevi šeit reklamēt un slavināt.Jo Jūs lieliski zināt,ka palīdzēt varat tikai retajam,ja varat.....Un Jums ;loti patīk nauda......Personīgi manam bērnam JŪS izdarījāt daudz slikta tieši sava neprofesionālisma dēļ.Jā ir daudz labu un gudru osteopātu,tikai Jums,cienītā,lidz osteopātam ir kā līdz marsam.tāpēc beidziet ,lūdzu ,muļķot cilvēkus.Novēlu,Jums Jaunajā gadā apdomāt savu nodarbošanos un atrast sev ko atbilstošu.Zivju kombinātā ir brīvas vakances.......

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: