Fizioterapeits

Artūrs | 11.11.2017, 10:10:26 | 967

Sveiki ! Ir gadījies tá , ka vecmāmiņai pēc insulta nepiecieśams fizioterapeits , kas varētu nākt uz mājām. Varbūt kādam/ai ir bijusi līdzīga pieredze un varëtu padalīties ar info ? Paldies jau iepriekš

Komentāri (2)

  • 0
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 15.11.2017, 13:42:21

    Labdien! Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca piedāvā ne tikai medicīnisko aprūpi slimnīcā, bet arī Valsts apmaksātu medicīnisko rehabilitāciju mājās pacientiem pēc insulta.
    Lai saņemtu medicīnisko rehabilitāciju mājās, insulta pacientiem ir nepieciešama fizikālās terapijas un rehabilitācijas ārsta konsultācija, kuras laikā tiek izvērtēts pacienta stāvoklis un sastādīts rehabilitācijas plāns - saplānota ārstēšana un nozīmēta vispiemērotākā terapija individuāli katram pacientam. Vai rehabilitācija veidojama ambulatori dienas stacionārā vai mājās, izlemj ārsts konsultācijas laikā. Ierobežoto fizioterapeitu skaita dēļ, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca tikai daļēji var apmierināt pacientu vajadzību saņemt šādu ārstēšanu mājas apstākļos.
    Plašāk par rehabilitācijas iespējām, aicinām sazināties ar Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļu pa tālruni 636 20939.

  • 0
    Danute 17.11.2017, 07:31:56

    Es iesniedzu aizdevuma piedavajumu starp individiem,
    lai jus varetu realizet savus sapnus bez ipašuma. Es rak
    stišu savu tekstu šaja vietne, lai palidzetu jums atri u
    n nopietni finanset. Tatad, ja jums ir nepieciešama stei
    dzama nauda, ludzu, atbildiet man, lai es varetu dalitie
    s ar savu piedavajumu. Mana procentu likme ir 2% un aptv
    er visu aizdevumu. Mana finansejuma jauda ir 500 000 eir
    o. jorge.liscano189@gmail.co

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: