Magnētiskās rezonanses kvalitāte Ventspilī

Kuršu skaistule | 11.04.2017, 11:18:16 | 1676

Vai kāds varētu pastāstīt par savu pieredzi ar magnētisko rezonansi pilsētā? Jautāju, jo ģimenes ārsts saka, ka nevajagot pilsētā to taisīt, jo iegūtais attēls/rezultāti ir nekvalitātīvi, neprecīzi vai nepilnīgi.
Vai tiešām tā ir?

Komentāri (4)

 • -2
  SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 11.04.2017, 15:08:29

  Vēlamies informēt, ka Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas iegādātā magnētiskās rezonanses iekārta sniedz augstas kvalitātes diagnostikas rezultātus, kuri ir tādā pat līmenī kā pieejamās iekārtas ārstniecības iestādēs Rīgā. Aprakstus rezultātiem veic Ventspils slimnīcas radiologi un nepieciešamības gadījumā speciālisti Rīgas ārstniecības iestādēs. Papildus tiek veiktas arī regulāras pārbaudes iekārtas tehniskā stāvokļa novērtēšanai, pēc kurām nav konstatēti defekti.

 • -1
  Kuršu skaistule 11.04.2017, 21:43:14

  Paldies par atbildi! Nekas slikts jau nav noticis. Vienkārši dzirdēju ģimenes ārstu šādi izsakāmies...

 • 0
  asd. 11.04.2017, 15:22:41

  " tādā pat līmenī kā pieejamās iekārtas ārstniecības iestādēs Rīgā."
  Rīgā nav tikai VIENA MR iekārta,to ir daudz.Gadījums iz dzīves:Jūras medicīnas centrā pazīstamais traumatologs dr.Guzenko,izrakstot nosūtījumu uz MR,uzreiz brīdināja,kurās ārstniecības iestādēs nevajadzētu griezties.Nosauca,ja nemaldos,trīs adreses Rīgā.Esot nekvalitatīvi aparāti.
  Tātad-varbūt Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas iekārta ir tādā pat līmenī,kā tās,kuras nosauca iepriekšminētais speciālists?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: