Vējš 4.22 m/s
Ja vēlamies celt māju, pilsētas plānojumā paredzēts, ka apkārt zemes gabalam iet Ventspils pašvaldības izbūvētas ielas (piešķirti ielu nosaukumi un pilsētas plānos iezīmētas ielas). Diemžēl realitāte ir tikai pļava!
Jautājums: Kam būtu jāizbūvē ceļa piebrauktuve (it kā pašvaldības iela) no esošas ielas? Nodokļi par īpašumu tiek katru gadu maksāti. Zemes gabals robežojas ar pašvaldības īpašumu, kam respektīvi, ja mēs izbūvējam pilsētas ielu, ietu garām 3 pašvaldības zemes gabaliem.
Jautājums Tūristu informācijas centram.
KĀPĒC LEDUS HALLE NEPIEŅEM VENTUS PAR SLIDOTAVU?
Sveiki! Gribēju mazo puiku(2 gadi) nolikt uz slidām, bet nē-nevar, jo nav potēts vai izslimojis!!! Kā? Kur es viņu sapotēšu? Tagad jaundzimušiem jau jābūt potei pēc LV likumdošanas?? Vai iesakiet kā, lai viņš izslimo Covidu, ja to vēl nav izdarījis( paldies Dievam). Cik zinu mazuļus reti skar šī draza. Esmu potēts un atbalstu visus drošības pasākumus Covid apkarošanai, bet šis ir PAR TRAKU! Varbūt jāsāk lasīt likumu, nevis interpretēt pa SAVAM. Ja pēc likuma var potēt no 5 gadu vecuma, tad lūdzu jaunākus nepiniet šajos noteikumos.
4.janvāris.
"“Ventspils Labiekārtošanas kombināts” par papīra rēķina piegādi prasa 1,45 eiro gabalā. Pastkaste ir pilna ar bezmaksas reklāmām, arī ar katalogiem, uz kuriem ir saņēmēja adrese un uzvārds. Tie pienāk no Rīgas un pat citām valstīm. Brīnums, ka tie ir bez maksas, neprasot 1,45 eiro gabalā. Šis princips Latvijā strādā. Mūsu ierēdņi lasa centiņus no sveša galda, pat sacenšoties, kuram piegāde būs dārgāka. Visiem komunālajiem papīra rēķiniem, ko piegādā pašvaldības iestādes, būtu jābūt bez maksas, ar ko arī apsveicu visus Jaunajā gadā!" <V.M.>
Labvakar ! Man gribās uzināt Jūsu domas par elektroenerģijas patēriņa pieaugumu.Nemainot elektrisko iekārtu jaudas pieaugumu, bet pretēji, samazinot to jaudu, pārejot uz LED apgaismes spuldzēm ,mans kopējais patēriņš pieaug. Piemēram par pēdējiem 3 gadiem:
2019.g. - 3019 kwh
2020.g. - 3116 kwh
2021.g. - 3596 kwh , t.i. par 15,6 %
Tas notiek pat tad, kad gadu mijas svētku laikā ārejais apgaismojuma ieslēgšanas stundu skaits tiek samazināts.
Man ineteresē citu mājsaimniecību pieredze šajā jautajumā. Varbūt man ir kāda noplūde ? Vai skaitītājs ir bojāts ?Skaitītājs atrodas uz ielas.
Lūdzu iztikt bez muļķīgiem komentāriem , jo problēma ir aktuāla. Ar cieņu. Laimīgu Jauno gadu un dzīvot bez problēmām.
Gribētos zināt, kad beidzot nojauks šo nodegušo māju Rotas ielā 4, gads jau pagājis, kopš ugunsgrēka.?! Kāpēc maniem berniem, lai tiktu līdz autobusa pieturai un nonāktu skolā, jāiet garām bīstamam graustam? Un ne tikai berniem, ari cilvēkiem, kuri iet uz mazdārziņiem.? Kāpēc visiem apkārtējiem jāskatās uz so objektu katru dienu? Nevēlos, lai tas grausts pie paša ceļa, kādam uzkristu, tagad, kad tas ir piemircis, pussagruvis, ar 2 skursteņiem, kuri katru brīdi var sabrukt. Kurš atbildēs, ja notiks, kas nelāgs?
Ostas ielā visas 3 WC kabīnes strādā. Īslaicīgi bija slēgtas 2 k…
Projekts paredz gan esošā seguma atjaunošanu, gan jaunu ietvju un…
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…