Muzejs

Armands Rutks | 04.03.2020, 13:10:58 | 428

Bijām tikko uz Masļeņicu brīvdabas muzejā, kur pulcējās milzum daudz cilvēki. Laiks bija labs, un ir redzams, ka cilvēkiem tā vieta patīk un ir iegājusies jau kā laba brīvdabas pasākumu vieta. Bet vai ir kāda skaidrība par iepriekš plānotajiem muzeja uzlabošanas darbiem?

Komentāri (2)

  • 0
    Ventspils muzejs 04.03.2020, 16:53:56

    Paldies par labiem vārdiem! Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā pašlaik aktīvi notiek muzeja eksponātu – vēsturisko zvejas laivu un citu ar zvejniecību saistītu priekšmetu restaurācija. Daļa laivu tiek transportēta uz darbnīcām Rīgā, dažas lielākās laivas plānots atjaunot uz vietas muzeja teritorijā. Restaurāciju plānots paveikt līdz ziemai. Sadarbībā ar Ventspils komunālo pārvaldi tiek strādāts pie būvprojekta izstrādes laivu nojumei. Ja viss noritēs veiksmīgi, tad Laivu nojumes būvniecības darbi plānoti rudens pusē. Aktīvi notiek darbs arī pie jaunās muzeja ēkas pārprojektēšanas. Ceram, ka nākamajā gadā varēsim ķerties pie būvniecības darbiem.
    Pavasarī un vasarā notiks gan gadskārtu, gan pilsētai svarīgi svētki – Lieldienas, Jūras svētki un Pilsētas svētki, arī Pagastu diena. Kā arī ikdienā gaidīsim apmeklētājus tūrisma sezonā no 1.maija līdz 31.oktobrim. Uz tikšanos!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: