Atkal jau Verntspils pašvaldības sia "Ventspils nekustamie īpašumi"

Sarmīte Saulīte | 02.07.2019, 04:37:11 | 777

Uz manu vaicāto neatbild ne forumā, ne NĪP. Un nesamazina 100 xkārt palielināto maksājumu par koplietošanas enerģiju Pltā4, kuru Ventspils Pašvaldības iestāde!!! NĪP no manis(un Jums) pieprasa papildus apsaimniekošanas maksai. Apsaimniekošanas maksā arī tā JAU ir ir iekļauta. Fakts: Mājas patēriņš ir 2kw/h mēnesī, man jāmaksā 19,01 mēnesī plus , kā jau rakstīju, tas ir iekļauts apsaimniekošanas maksā.
K bumage slovo ņe privažiš.
Krievu val. teiciens. Mūs tik sūta zvanīt, sacīt.

Komentāri (6)

  • -4
    Sarmīte Saulīte 02.07.2019, 04:37:28

    Turpinu
    Bet tā zvanīšana beidzas ar - iepūt man , tur kur skan. Bezjēgā.
    Dzīt ar mietu. Un , beidzot, vai pašvaldība nekontrolē savus uzņēmumus? Kā tas notiek? - Tu man to= es tev pretī, par iedzīvotājiem piesmiet? Eiropas naudas un mūsu budžetu leišu tūristu izpriecām .
    pa telefonu NĪP dispečerei palūdzu, ka būtu mazgājama kāpņu telpa. Dzīvoju pirmajā, pati mazgāju, bet augšā smird, nav mazgāts bez manis no aprīļa. Atbilde pēc zvanīšanas bija- parādījās zīmīte dēlī ka kāpņu telpa tikusi mazgāta kā nākas ar parakstiem divreiz mēnesī.
    "Nav slikti ja tevi nosauc par aitu, sliktāk ja vēl sāk arī slaukt".

  • -2
    Ventspils_VNI 02.07.2019, 10:10:16

    Informējam, ka atbilde uz Jūsu iepriekš uzdoto jautājumu forumā tika sniegta 20.jūnijā.

  • -1
    Ventspils_VNI 02.07.2019, 13:51:50

    Pašvaldības SIA „Ventspils nekustamie īpašumi” apsaimniekoto daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kāpņu telpas tiek uzkoptas pēc grafika. Dzīvojamā mājā Platā ielā 4 kāpņu slaucīšana tiek veikta ik trešdienu, savukārt kāpņu mazgāšana tiek veikta divas reizes mēnesī – pirmās un trešās nedēļas trešdienā.

  • -2
    gg65 02.07.2019, 09:07:32

    Dzer? Nekāda maksa nav 100x palielināta. Un kas ir NĪP? Kur Ventspilī ir tāda iestāde? Eksistē tikai VNĪ.

  • -3
    Sarmīte Saulīte 02.07.2019, 17:24:18

    Kāda atbilde? Kur? Joko? Vien sētniece šodien piezvanīja man un "nomaterilasj". Pie vainas esot suņi un mājā neesot ūdens. Izrādās.
    Par tēmu: SIMTREIZ palielināta elektrības kopējās izmaksa ir. 2 Kw/H uz māju mēnesī. Skaitītājs ir pie manām durvīm. Man vienam dzīvoklim rēķinā ir 19 Kw/h ik katru mēnesi.
    Ventspils pašvaldības sia nekustamie īpašumi. Sauc to kā gribi. Blēži ir blēži.

  • -3
    Sarmīte Saulīte 02.07.2019, 17:32:02

    Sētniece nezinot ko paraksta, jo nesaprot latviešu valodu. Ir atruna.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: