Vigil-Darwina teorija.

Vigil | 06.01.2018, 00:03:38 | 729

Esiet sumināti ventiņi, 5 minūtes atpakaļ es pazinu dzīves jēgu un man atvērās 3 acs, kā arī tagad izprotu pasaules struktūru un pieskaroties ozolam vai baobabam, kas diemžēl Latvijā nav, es varu izjust vecā koka emocijas un pārdzīvot tā atmiņas.
Tātad, vislielākais šoks man nāca tieši no senču ozola atmiņas fragmenta, kas ir cēlies no tā brīža, kad tas vēl bija tikai zīles formā.
Seņču koks, kurš seci sauc par Trī, piedzīvoja evolūciju no pērtiķa uz Homo Sapiens sugu...
Viss sakās ar to, ka pērtiķis vārdā Lūsija apēda mušmiri, kura auga pie Trī stumbra. To mušmiri arī apčurāja pērtiķis vārdā Fjodors, bet tas tālāk teikto nekādīgi neietekmēs, manuprāt..
Mušmire Lūsijā izraisīja psihatropisku ietekmi uz Lūsijas smadzenēm, un viņa sāka domāt savādāk. Viņai likās, ka kokus var nocirst un sagriezt, tā arī Lūsija sāka būvēt sev māju. Uguni var iegūt beržot koka nūjiņu pret citu koku, nē, ne pret Trī, un var iegūt dzirksteli. Tādā garā, ēdot vairāk mušmires Lūsijas bērns piedzima savāds.

Komentāri (25)

  • 0
    krusttēvs vilhelms 06.01.2018, 00:11:50

    Vigil saki,ka 5 min atpakaļ pazini dzīves jēgu un kā tad tev atvērās 3 acs- tās mušmires apēdot? tās ir pasakas ,jo plkst. 0.11

  • 0
    Vigil 06.01.2018, 00:18:00

    Laiks ir jocīgs jēdziens trīsacainajiem.

  • 0
    Unigunde 06.01.2018, 00:11:59

    Sēnes sapīpējusies.

  • 0
    Vigil 06.01.2018, 02:27:54

    Secinājums noraidīts kā aplams.

  • -1
    Nif nifs 06.01.2018, 11:16:41

    Unigund, vīriešu dzimtē - sapīpējies.

  • 0
    yolo 06.01.2018, 00:14:13

    tu arī pērc tās bezrecepšu zāles, ko tirgo vietējais kravas pārvadātājs no brūna busiņa?

  • 0
    Vigil 06.01.2018, 02:33:59

    Kur, cikos un pa cik? Un ko tieši?
    Kaķis interesējās. Nē, ne valstspolicija. Valsts policja? Nē... Nevajag, jo pagājušais reids uz metadona labaratoriju bija veiksmīgs, kā arī.. Oi, aizrāvos. Vēlreiz, ko tu tur minēji par to brūno autobusiņu? :)

  • 0
    krusttēvs vilhelms 06.01.2018, 00:14:38

    sēnes jau pīpē?

  • 0
    Vigil 06.01.2018, 02:25:13

    Nav mēģinājis, un nedomāju, ka kāds to var ieteikt. Man sēņu aromāts ir sekundārs to izsmalcinātai garšai. Tāpēc sēnes pīpēt vai iztvaikot manā uzskatā nav optimāli, labāk tad jau tās izcept uz pannas ar cūkgāļas fileju un ļaut ēdiena arōmātam padraiskoties pa gaisu, sēņu tvaiku molekulām satikties un sadurties ar citām molekulām un gaisa sastāvmolekulu kopieni. Gluži tā, kā mēs cilvēki satiekoties ar labiem draugiem sasveicinamies pasniedzot atvērtu roku. Molekulām tāču arī ir jūtas. Tās var būt aukstas un drūmas vai arī karstas un humorpilnas. Protams, neesmu pats nevienai molekulai tā īsti jautājis, kā tās jūtas eksistējot. Pajautāšu vienai, būs jājautā citām, lai tās nejustos vientuļas. Un ko darīt ar atomiem? Tie taču galīgi vientuļi. Man liekas, ka Ventspils smaku cēloņi - ķīmiskie iztvaikojumi - jūtās labāk nekā, piemēram, viens vienīgs dzelzs ātoms ceļojumā pa piena ceļu. Un tad vēl ir jāņem verā, ko darīt ar 'nepiedzimušo' matēriju, jeb antimatēriju. Labāk būt vientuļam, vai?~

  • 0
    yolo 06.01.2018, 00:19:25

    runā, ka ugālē acetonu pīpē

  • 0
    Vigil 06.01.2018, 00:23:02

    Acetonam ir ļoti interesanta ķīmiskā struktūra, kas vizuāli atgādina cilvēka formu. Tādēļ, ka starp saitēm pastāv 120 grādu lenķis un 1 saite ir dubultā ar skābekļa ātomu, kas izskatās kā galviņa. Heh.

  • 0
    Vigil 06.01.2018, 02:57:52

    Reku bilde, kā tiek attēlota acetona molekula:

    http://www.softschools.com/formulas/images/acetone_formula_1.png

  • 0
    krusttēvs vilhelms 06.01.2018, 00:34:40

    Man jau sāk likties,ka forums sāk izveidoties kā čats.....

  • 0
    Vigil 06.01.2018, 02:03:10

    Tā arī ir jābut, senās Romas Impērijas laikā 'forums' bija vieta kur cilvēki pulcējās dažādiem publiskiem pasākumiem, satikās ar draugiem un ģimenēm, kā arī apmainījās ar idejām un veica komercdarbību. Ideja ir tāda, ka 'forums' savā varda nozīme ietver sociālo integrāciju un komunikāciju starp 'foruma' pilsētas iedzīvotājiem, būtdams pilsētas kopienes soc-centrs.
    VB jau sen ir čats.. bet diemžēl tāds, kur daļa lietotāju viens otru apdirš un troļļo uz nebēdu. Interesanti palasīt tāda veida domapmaiņas, bet beigās var mazliet apstulbt no viedokļu aprobežotības.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 06.01.2018, 00:39:08

    Vigil pastāsti par SAVU DZĪVES JĒGU UN KĀ ATVĒRĀS 3 ACS?

  • 0
    Vigil 06.01.2018, 02:11:24

    Atrodi "Trī" un saki tam, ka tu nāc ar Vigila nosūtījumu. Tad man nevajadzēs tev neko stāstīt, jo pats būsi sapratis, iespējams, pat labāk nekā es, jo Trī aug ar katru mirkli un kļust prātīgāks, līdz ar to viņa atspoguļojums uz realitāti un notikušo kļust skaidrāks.
    3 acs īstenībā neatverās, tā 'tur' ir bijusi vienmēr; acs kura ir noslēpta un nezaudēta.

  • 0
    Nif nifs 06.01.2018, 11:15:34

    Jā, un neaizmirsti piemetināt, ka Vigila nosūtījums jāatver e-veselības sistēmā, likumi tomēr jaievēro

  • -1
    Vigil 06.01.2018, 02:45:52

    Pieņemu visa veida konsultācijas un labprāt piedalīšos ideju apmaiņās ar daudzpusīgām personām, un aizstāvēšu savu 'Vigil-Darwin evolūcijas teoriju'. Lūdzu visu iepriekš minēto realizēt caur VB komentāru sekciju tēmā "Vigil-Darwina teorija.". Ja ir vēlme, pieņemu arī konsultācijas privātpraksē. Ar mani var sazināties lūdzot Vigilu, glūži tā pat kā kriestieši lūdz Dievu, Jēzu un Svēto Garu. Es vienmēr atbildu tiem, kas tic manī un visumam...

  • 0
    Vigil 06.01.2018, 02:53:54

    Ja kādam ir interese un pietiekamas angļu valodas zināšanas, vai arī interese un spējas pietiekami labi izmantot Google tulkotāju, rekomendēju šeit palasīt citu cilvēku apkopotos viedokļus par dzīves jēgu :

    http://www.truthcontest.com/entries/the-present-universal-truth/

    Lūgums neuztvert visu būtiski un attiekties pret doto informāciju ar skaidru un atvērtu prātu. Ir arī līdzīgs apkopojums cilvēkiem ar reliģiju, kāda tā nebūtu:

    http://www.truthcontest.com/entries/the-present-with-religion/

  • 0
    Rihards Krauze 06.01.2018, 10:27:35

    https://www.youtube.com/watch?v=V8Jucn3YEDc&t=16s

  • 0
    Vigil 06.01.2018, 19:10:18

    Šiš labāks:
    https://www.youtube.com/watch?v=VxKrskPyBuI

  • 0
    Cienītais, Jūs ko? 06.01.2018, 11:08:31

    Izskatās, ka piektdienu vakaros ne tikai alkohols... :D

  • 0
    Antons Lavejs 06.01.2018, 17:42:33

    vigils i bījs baznīcā!
    nākamreiz papras kapēc vampīr baidās no krustiem!!

  • 0
    Dzērvene 06.01.2018, 18:46:03

    Tagad mūsdienas mes varam vērot pretēju evolūcijas procesu.Kā cilvēki pārvēršas par pērtiķiem.Sevišķi tas ir vērojams piektdienas vakaros,kad homosapiens sasmaržojies un sapucējies iziet izklaidēties.Nu tad varam verot ne tikai piesliešanos Trii,bet arī apliešanas procesā vai vēl sliktāk Trii lapotnes aplauzīšanā.Vēl šiem evolūcijas neskartajiem indivīdiem reizēm traucē miskastes .Tas parasti tiek kaut kur aiznestas vai apgāztas.Tā teikt savu parvēršanos pērtiķī ta riktigi ar darbiem pieradīt.

  • 0
    Reptīlis 06.01.2018, 20:43:13

    Pareizi, pareizi, puse cilvēces attīstās uz priekšu, bet otra puse atpakaļ. Tas tādēļ lai būtu saglabāts līdzsvars.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: