Vējš 3.9 m/s
Katra cilvēka fiziskais ķermenis pieder tikai un vienīgi viņam pašam!
Tas nepieder valdībai! Tas nepieder sabiedrībai!
Tas pieder tikai un vienīgi pašam cilvēkam!
Fiziski vesels cilvēks ar savu esību šaj pasaulē
nevienu neapdraud un var justies brīvs!
Viņi vēlas, lai cilvēki aizmirst šīs vienkāršās patiesības!
Apsveicu Ingu! Notiekti, ka labākā autobusa vadītāja! :)
Agrāk braucu uz Rīgu tikai, lai 5 sekundes satiktu viņu, kad iekāpu autobusā un 5 sekundes izkāpjot no autobusa! Labi laiki bija!
Kariņš: Iespējams, apsverams, ka nevakcinētie no mājas var iziet vien reizi dienā""
Tūlīt jau sabērs vakcinētie samazgas; bet kas ir nevakcinētais; vesels cilvēks bez simptomiem uz slimību!!!
Vakcinētais ir daudz bīstamāks, jo viņš nezinot var pārnesāt vīrusu un aplipināt citus... un beigās redzot statistiku; slimnīcās vairāk potētie un arī mirst viņi.. un tie sabāztie ""batoni"" par potes aizsardzību liekas nu jau daudzi sapratuši..
un nu atkal jauna 3 pote... vēl drusku un visiem beidzas sertifikāta derīgums.. atkal potējies...
Un pats smieklīgais, ka vakcinētais varēs vienreiz dienā no mājas iziet-pēc kāda likuma panta???? Vai tūlīt taps likums ar tādu pantu-tas jau nav brīnums, jo Latvijai jau nav normālas tiesvedības -ir pakalpiņi
..Bet par iziešanu no mājas.. nu kā to skatās.. izeju no rīta , bet nav teikts ka tūlīt jāiet mājās... būtu vasara.. uz jūrmalu gozējos un vakarā nāku mājās... ): ): ):
Skatījos pārraidi par Zviedriju un izrādās, ka Zviedrijā pārstrādā 99% atkritumu. Viņi pat tos iepērk no citām valstīm, lai pārstrādātu. Zviedrījā ir uzcelts liels moderns atkritumu pārstrādes kompleks. Viņi pārstrādājot atkritumus iegūst elektrību, biogāzi un apsilda mājokļus. Ar biogāzi pārvietojas sabiedriskais transports. Mūsu gaišie prāti tak paši varētu iedāmāties, ka būtu ļoti izdevīgi mūsu pusē arī uzcelt ko līdzīgu!
Visi šo "vīrusu" dēvē par slimību, bet reāli tak tā ir ķīmiska saindēšanās pa lielam? Tā nav slimība kā tāda, ne? :)
"Latvija pieteikusies kopumā 4 735 452 vakcīnu pret Covid-19 devām no kopumā astoņiem ražotājiem, tostarp tiem, kuru vakcīnas vēl nav apstiprinātas lietošanai Eiropas Savienībā, liecina Veselības ministrijas valdības sēdē sniegtā informācija.
Pasūtīto vakcīnu skaits nākamajam gadam vien vairāk nekā divkārt pārsniedz iedzīvotāju skaitu Latvijā!"
Varēsiet potēties uz nebēdu līdz vēmienam!
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .