Krāpnieki uzdarbojas

Sanita | 18.10.2016, 12:54:15 | 2450

Šodien biju lieciniece situācijai, ka Pārventā kāds romu tautības jaunēklis centās no kādas sirmgalves izkrāpt naudu, pārdodot kastīti ar smaržām (mēs visi zinām, ka iekšā tur nebija smaržas). Par laimi kāda sieviete jau bija paspējusi šo krāpšanu laicīgi apturēt, aizrādot šim jaunēklim, kurš ātri atdeva sirmgalvei naudu, paņema kastīti un atskatoties aizskrēja projām.

Pabrīdinām, lūdzu, savus vecāka gadagājuma radiniekus, draugus un kaimiņus neiekrist šajās krāpšanās, jo pastāv šādi cilvēki bez jebkādas sirdsapziņas, kuri ir gatavi sirmgalvjiem atņemt to pēdējās kapeikas!

Komentāri (36)

  • 0
    Riebīgais 18.10.2016, 14:26:43

    Tas,droši vien, ir tas pats čigāns,kas man piedāvāja dolche&gabana smaržas pie inženieru ielas " TOP" veikala, ļoti ātri pārdomāja,kad piedāvāju viņam ceļgalus uztaisīt, lai locās kā stārķim...:D neesmu vēl mēģinājis,bet gribu pamēģināt uzpūst viņiem kobru,tas tak ir domāts pret lidojušiem un nelidojušiem parazītiem.

  • -2
    Arājs 18.10.2016, 18:25:59

    Pirmais un galvenais padoms-nekad,nekur,nekādos apstākļos nekontaktēties ar čigāniem.Ja ko prasa-neatbildēt,vienkārši nereaģēt.Kā saka-labāk pat acīs neskatīties tiem.Tā būsiet pasargāti no iespējamām nepatikšanām ar šo sugu.

  • -1
    Arājs 18.10.2016, 19:43:44

    Un vēl - nebūtu slikti,ja mūsu brašā policija tā stingrāk tos uzraudzītu.Nenāktu par ļaunu ,patrulējot pilsētā un ieraugot jebkādu čigānu,apstādināt un paprasit personu apliecinošus dokumentus-ir taču tādas tiesības likumsargiem.Ja dokumentu nav līdz-prom uz iecirkni personības noskaidrošanai!Tā varētu izķert arī dažu labu zagli vai heriča mazumtirgotāju.
    Par maz viņi tiek tramdīti,tādēļ arī tāda visatļautība.

  • -13
    Latvija pāri visām! 18.10.2016, 20:04:18

    Tipiski programmējamie latvieši. Aitas.
    Kas tik šos nabadziņus neprogrammē - jeņķi, LR politiķi, TV un radio, rusofobi, čigāni un katrs kam nav slinkums. :)
    Un, protams, seko nacika apsūdzības čigāniem.
    Tevi, Arāj un tev līdzīgos vajag apturēt un papraīt izziņu par pieskaitamību:)

  • 0
    Puaro 23.10.2016, 13:56:34

    tev kūtsmēsl ir galvā..?

  • -7
    Latvija pāri visām! 18.10.2016, 20:04:53

    papraīt - t.i.paprasīt

  • -1
    šašliks 19.10.2016, 02:55:28

    Kurzemniek - nojaušu, ka neesi no Ventspils, tā varētu būt?

  • -6
    Anita 19.10.2016, 06:29:43

    Kas attiecas uz čigānu tautības pārstāvjiem , tur krāpnieku nav vairāk kā starp latviešiem,krieviem vai kādiem citas tautības pārstāvjiem .Tas ir tas pats kā darvas karote medus mucā, daži nelieši starp labiem čigāniem izveido iespaidu par visu tautu.Esmu uzaugusi kaimiņos ar vairākām čigānu ģimenēm, un tie visi bija no tiem ,kas gan skolā gāja ,gan strādāja un nemaz nepieļāva domu , staigāt pa ielām un krāpt cilvēkus.Paskatīsimies uz krāpniekiem starp latviešiem ,tie krāpjas lielos apmēros un mēs viņus vēl ceļam saulītē, gadu no gada ievēlot augstos amatos. Tad no kuriem tad nāk lielāks ļaunums?

  • 0
    yolo 20.10.2016, 12:55:41

    A ko darīt ja, kaimiņos dzīvo čigāni kuri dirš uz ielas, tirgo narkotikas, apzog kaimiņus un salauž visu kas salaužams? Kur meklēt pozitīvo ?

  • 0
    Māsters 22.10.2016, 06:30:39

    Šis raksts ir par čūpariem! Par sūda gabaliem, kuri nemaz netaisās strādāt!

  • 0
    Merkakits 19.10.2016, 06:45:33

    Un ko tagad man domat par ciganiem? Ar diviem kopa stradajam,tie ir ok, citi divi ir savulaik mani piekrapusi,bet viens ir nogalinajis mana pazinas maati un driiz naaks no cietuma laukaa.

  • -8
    Novadnieks 19.10.2016, 07:35:58

    Tad viņi smaržas piedāvā,tad kaut kādus apģērba gabalus,vai kādus citus niekus(krutkas),bet vismaz kaut ko piedāvā.Ko piedāvā latvieši(augstos amatos sēdošie)?Tie piedāvā jaunus nodokļus un esošo nodokļu paaugstinājumu.Nabaga cilvēks gan no čigāna smaržām,gan no šmotkām var atteikties,bet no rīkļurāvēju pieņemtiem likumiem nevar.

  • 0
    X5 19.10.2016, 08:36:24

    :-D jaa jaa kosmo veikala vini noperk smarzas pa kapeikam un uz ielas tirgo vai stampovku ar firmas nosaukumu kas ir pieejams tik tur burti ne tadi kaa orginalam smarzam un andelee ielas.
    Pats labakais ka poliklinika ienak cigans un pras 1 eiro ka esot jasamaksa arstam saku ej stradat
    Uz ko vins atbild rupji -kas i man vel bleee jaiet stradat ?

  • -10
    Novadnieks 19.10.2016, 11:36:27

    Nu ir tie čigāni savādāki par citu tu tautību cilvēkiem,un tad?Vienu eiro viņš prasīja?Tikai vienu!!!Un vai tad tev jādod tas eiro?Tev nekas par to nebūs,ja nedosi,un nekas nebūs,ja to čigānu attiecīgi pasūtīsi.Toties pamēģini nedot un pasūtīt tos latviešus,kuri entās reizes mēnesī(slēpjotie aiz likuma burta)no tevis izspiež konkrētu naudu par visādām nomām,obligātiem maksājumiem par maksas stāvvietām,par ūdeni ,par elektrību un daudz ko citu.Par daudz ko jau ir jāmaksā un viss nevar būt par brīvu,bet plēst "deviņas ādas" no cilvēkiem savā valstī,kur minimālā alga uz rokas ir 270 eiro,tas ir noziegums un to čigānu pekstiņu gājieni ir piliens jūrā,salīdzinot ar izspiešanu(reketu),ko veic pastāvošā vara.Un nav svarīgi,centralizētā vara vai pašvaldība,visi vienā maisā liekami.Un tam čigānam tajā maisā nav vietas,lai viņš peras.Un vispār,nebūs aitas,nebūs cirpēju.

  • 0
    Brīvā Latvija 19.10.2016, 10:15:13

    Iespējams, smaržas bija īstas un, protams, lielāka ir varbūtība, ka tās kur bija paņemtas bez samaksas, kaut gan savulaik čigānu jauneklis, kurš smaržas piedāvāja pilsētas centrā un tirgū, tās iegādājās (samaksājot kasē) Drogās. Vēlāk gan viņš tā vairs nedarīja (tas par samaksu).
    Skaidrs, ka katrai tautībai ir arī savi sliktie pārstāvji. Bet šeit būtu taisnīgi to noteikt procentuāli. Piemēram, cik starp 1000 čigāniem 1000 latviešiem un 1000 krieviem ir personu ar augstāko izglītību, cik profesoru, ievērojamu sportistu, mākslinieku, narkomānu, invalīdu, cik sēž cietumā, cik lietas policijā, cik saņem sociālos un bērnu pabalstus utt. Tad arī varētu spriest objektīvi. Bet tagad rodas priekšstats, ka lielākā personu daļa , kas sevi dēvē par čigāniem, uzvedas asociāli un parazitē uz strādājošās sabiedrības rēķina. Īpaši tas novērojams dzīvojot kolorītās mazākumtautības apsēstu mitekļu tuvumā. Vītolu, Bērzu, J.Neikena, Blaumaņa, Saules, Krasta un citu ielu iedzīvotāji redz šīs tautības pārstāvju multikulturālisma izpausmes ikdienā, un lielākajai daļai tās nepatīk. Netīrība, troksnis, sveša īpašuma bojāšana - ar to šeit jāsadzīvo. Vecākā paaudze gan ar nopūtu, notraucot pa asariņai, atminas vācu laiku, kad bijusi savādāka kārtība.

  • -6
    Novadnieks 19.10.2016, 11:46:09

    Visvairāk uz strādājošo rēķina parazitē lielākā daļa no tiem, vairāk kā 300 000 oficiāli atzītiem kabinetu gnīdām,kuri "strādā"iestādēs,kuras vispār pēc loģikas nav vajadzīgas.Un saņem katru mēnesi ievērojamu algu,salīdzinot ar kārtīgiem un vajadzīgiem darba cilvēkiem.Šitam bardakam nav nekāds sakars ar tautību,bet ir diezgan tiešs sakars ar vēlētāju aplamo izvēli pie vēlēšanu urnām.Arī idiotiskā pakļaušanās stulbiem likumiem ir devusi lielu ieguldījumu mūsu nelaimēs.

  • -6
    Novadnieks 19.10.2016, 13:22:50

    Vispār liek aizdomāties tas tavs rakstītais par vācu laiku,jo ir arī jūsmotāji par krievu laiku.Toties neesmu redzējis nevienu,kurš būtu sajūsmā par tagadējo-latviešu laiku.Arī tiem lēmējiem par mūsu likteņiem vajadzētu par to aizdomāties.

  • 0
    Arājs 20.10.2016, 17:25:55

    Par vācu laikiem-arī es,kaut gan nepiederu pie galīgi vecākās paaudzes.Bet ko tu padarīisi,vēstures ratu atpakaļ nepagriezt.

  • -8
    Latvija pāri visām! 19.10.2016, 11:47:55

    šašlik, esu no V-pils:)

  • -8
    Latvija pāri visām! 19.10.2016, 11:51:53

    Novadniek,
    piekrītu šai jautājumā.

    Man visas problēmas ir taisījuši latvieši, lielākās - ienācēji no Latgales puses, čangaļi pa vecam.
    Čigāni nevienu. Tos, kas prasa naudiņu citreiz atšuju, citrei iedodu sīceni, citreiz kādu nieku nopērku, atkarībā no garastāvokļa.
    Ko, tad man vajadzētu prasīt, lai visus, kas runā ar latgaļu akcentu, policija pārbauda?)
    Nē taču!

  • 0
    Valdis 20.10.2016, 10:40:34

    starp tiem 300000 ierēdņu ir arī ierindas ugunsdzēsēji un policisti,ja kas

  • 0
    Novadnieks 20.10.2016, 11:44:59

    Tava doma(ar tādu kā sašutumu)man ir skaidra,bet starp tiem 300 000 nav ne ugunsdzēsēji,ne policisti,bet gan viskonkrētākās kantoru žurkas.Tevis minētie cilvēki ir vajadzīgi un to saprot katrs normāls cilvēks.Nav cits variants,kā, alga no nodokļu maksātāju naudas gan ugunsdzēsējam,gan policistam,bet tikai ne parazītam.
    Tik tiešām,mūsu valstī šie parazīti ir nenormāli daudz.

  • -1
    Latvija pāri visām! 20.10.2016, 14:15:27

    Tas ir paradokss, bet birokrātu kantori samilzt kā suņusēnes pēc lietus.
    Netieši, bet ir nācies to novērot.
    Jo no bezpersoniskā valsts budžeta tik viegli dabūt naudu kārtējam rakstāmgalda aizpildītājam.

    Tas tev nav pašam pelnīt,
    lauzties "brīvajā" tirgū ar savu piedāvājumu vai darba tirgū...

  • 0
    Novadnieks 20.10.2016, 15:27:06

    Pie kabineta krēsla pieaugusi kantora žurka brīvajā tirgū nemaz nevar ielauzties,jo tur vajag gudru galvu(kā pirmo un galveno nosacījumu),nevis augstskolas diplomu.

  • -1
    Latvija pāri visām! 20.10.2016, 15:58:58

    Diemžēl, tie kabinetos pēc tam ir tie paši, kas raksta spēles noteikumus tiem, kas reāli dara savu darbu..

  • 0
    Arājs 20.10.2016, 17:22:52

    Novadniek!
    Kurzemniek!
    Atkal esat novirzījušies no sākotnējās tēmas.
    Tātad-kā atrisināt čigānu problēmu?Protams,ņemot vērā,ka patlaban ir 2016.gads,nevis,teiksim,1942.

  • -4
    Novadnieks 20.10.2016, 19:46:37

    Domāju par tevis minēto problēmu un secināju,ka pavisam cita tauta ir tā,kura taisa problēmas visā pasaulē un kuri paši sevi ir pasludinājuši par Dieva izredzēto tautu.Tā ir globāla problēma,nevis kaut kādi čigāni.

  • 0
    Arājs 20.10.2016, 20:02:23

    Novadniekam.
    Nu protams!Bet tas nenozīmē,ka arī vietējā mērogā būtu jābūt pārāk iecietīgiem.

  • -2
    Novadnieks 20.10.2016, 17:55:01

    Atrisināt drīzāk vajag problēmu,kura būtu jānodēvē par Demokrātijas diktatūru.Kas attiecas uz čigāniem,nu nezinu,diez vai tā būtu kaut kāda problēma.Tad jau drīzāk ir jāpadomā par dažiem krievu tautības cilvēkiem(un diemžēl arī par dažiem latviešiem),kuri šeit Latvijā grib Putina varu un dzīvošanu Krievijas sastāvā.Lai kā es neieredzu politisko iekārtu šeit,Latvijā,bet Krievijas apskāvienos es negribu.
    A ko čigāni,lai viņi peras,nav obligāti jāsaskata problēma katrā niekā.Ja nu gribas kasīties,tad ir cita lieta.

  • -6
    Latvija pāri visām! 20.10.2016, 18:40:06

    Arāj,
    mani vairāk interesē kā atrisināt latviešu jautājumu...

    Novadniek,
    Krievija neprasa, gribi vai negribi,
    tā apskauj tevi un tev atliek tikai atslābināties un gūt baudu:):):)
    Man, godīgi sakot, tagad jau vienalga, redzot, ko letiņi izdarījuši ar savu valsti.
    Galvenais, lai nebūtu represijas un nacionalizācijas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: