BALSOJĀM TIKAI PAR PARTIJĀM KURI NEBIJA UZAICINĀTI UZ DEBATĒM!
PIEDĀVĀJU BALSOT TIKAI PAR PARTIJĀM KURI NEBIJA UZAICINĀTI UZ DEBATĒM!
PAR - SASKAŅU un STABILITĀTI !
LAIKAM KADS BAIDĀS TRUSEVIČU?
IZPĒTĪJU VIŅU PROGRAMMU.
Protams nepatiks tiem kuri negrib lai strādātu iedzīvotāju labā.






Komentāri (15)
Savukārt es aicinu visus balsotājus noskatīties LTV "Izvēlies Nākotni!" debati, kur tika uzdoti fantastiski jautājumi un kur bija dzirdamas brīnišķīgas replikas no galvenajiem kandidātiem. Ļoti palīdzēja noformēt viedokli. Tiešām lietderīgs pasākums, atšķirībā no Ventas Balss rīkotās krogas kaujas.
Nu gan pārbļāvies sārti zils, gan virsrakstā gan turpinot
Izklausās pēc paša Truševica. Viņš kāreiz tā raksta :D
Nē, Ivan.
Trusēvičam nav jākopj piegulošais īpašums. Cik daudz ventspilnieku, kam ir mazāki ienākumi un iespējas, ir atbrīvoti no šī pienākuma? Bet pilsētas gājienos šie īpašie kungi maršē visi kopā.
No Rīgas nīdējam ārā vates, Ventspilī laižam iekšā?
Skatījos LTV mēru kandidātu diskusiju. Tur Trusevičš visu solīja par brīvu - nebūs jāmaksā nodoklis par īpašumu , medicīna par brīvu u.t.t. Jautājums - ja viss būs par brīvu , no kurienes pašvaldība ņems naudu , lai pildītu pašvaldības funkcijas ? Man tas viss izklausās pēc populisma. Šis ir tikai un vienīgi mans personīgais viedoklis.
Labrīt, saulīt—protams, ka tas ir populisms. Nekas no tāda programma netiktu īstenots, jo tie ir kaut kādi sapņi izrauti no pakaļas. Cerams, ka šo arī citi sapratīs!
Lūdzu redakcijai pievērst uzmanību viltus profiliem.
Topika virsraksts, kā arī 1. un 3. rindiņa skaidri parāda, kas gatavojis tekstu un no kurienes tas nāk.
Brīvpusdienas ir tikai peļu lamatas
Nekas uz pasaules nav par brīvu,par visu jamaksā.Peļu lamatās,pele samaksā ar savu dzīvību!
Otrā pele dabū pa brīvu.
Tās ir kolonistu un civilokupantu palieku partijas?
Jā. Un tieši tādus Ventas balss un domes vadošā kliķe atbalsta
Vari balsot laimīgs,tikai neuzraujies . Skan jau labi ,tikai reāli tas nav pat visattīstitakajas valstīs Jānīt. Pašam smiekli nenāk par to ko uzrakstīji. Uzrakstīji lozungus un murgus ko nespēj neviens ja nav pilsetas teritorija naftas vai gazes atradnes. Vēl der zelts un dimanti. Nevajagpēc kārtīga plosta neko rakstīt citadi sanāk šķērsam.