Dominikam unlīdzīgi domājošiem

Tārps | 18.12.2022, 14:31:29 | 785

Kur jūs dzīvojat?
Eiropas valstī,vai kaut kādā banānu republika??? Kur kārtības nav un diez vai kādreiz būs.
Jums tas viss patīk,un jūs ar visu esat apmierināti???
Vēl kas kur ir tehnika kas palika kad nomainījās vara??
Cik es zinu ka neviens saimnieks nekad nemetīs arā neko kas ir vecs un nestrādājošs,pirms.Es uzsveru,PIRMS NAV NOPIRCIS VIETĀ.jauno.
Neesot naudas dārgi maksā!!!!Ok.
Vajadzēja uzcelt koncertzāli,cik miljonus tur iegrūda???
Ko bija baigā vajadzība pēc tās.Tauta baigi iet uz koncertiem.Šausmīgi bieži notiek koncerti??? Nu nesmīdiniet.
Visiem ir jādzīvo un jābūt kā saimniekiem.Nevis uz acīm klapes un uz visu kas apkārt ir viens liels POHUJS.
JĀ UN VĒL KAS
DOMINIKA KUNGS:ja jums nepatīk kā es šeit izsakos brauciet vien pats projām,un paņemiet sev līdzi lielo kretīnu.Jo es esmu izteicies,un es izteikšos.Man bardaks nekad nav paticis un es ar to nesamierināšos

Komentāri (5)

  • -1
    Tārps 18.12.2022, 14:35:33

    Uzcēla Baltic juice terminal.Ko baigi eksportējam sulas.Cik es zinu ka tur pumpē eļļu uz kuģiem.Tad par ko mēs šeit runājam.Nu jā tas taču ir normāli

  • 0
    Tā nu ir 18.12.2022, 21:22:32

    JĀ!!! VISAS gluži manas ( un domāju vēl citu-normāli domājošu cilvēku) domas. Šitajā '''banānijā'' ( nerunāju par pašu Latviju, bet liekēžiem, zagļiem un parazītiem, kas te valda) kārtības nebūs vairs NEKAD!!!
    Kamēr būs tādi ''dominik, martas p, veckraces k.dzes u.t.t. domājošie, kam viss ir skats caur rozā brillēm...
    VAI NU!
    Šie tipāži ir tipiskie d.rslaižas.
    Vairāk nav ko teikt... . PRETĪGI!!!

  • -4
    Dominiks 18.12.2022, 21:58:36

    Riebeklim...Vēlētos uzzināt bez di...nas forumā ko esi paveicis Ventspils,Latvijas un Eiropas labā.Tev jau viss tik slikti,tik slikti.To lasot patiešām paliek slikti.

  • -3
    Dominiks 19.12.2022, 00:00:31

    Jūs jau varat izteikties,tik ko tas forumā dod.Domājat ka visi ir tik muļķīši ka neviens neko neredz un nesaprot.Jums pašam vieglāk kļūst!

  • -1
    Bardo 19.12.2022, 11:40:13

    Te forumā veselam baram vajadzētu izvēlēties niku Riebeklis, tik atbilstošs. Nesaprot to, ka slikto jau visi redz. Tikai, ja nedibini savu partiju, neej politikā, netiecies pēc prezidenta krēsla, kāda jēga te žulti izgāzt, pašam tikai sliktāk no tā. Riebekli, iedzer nervu zāles, tiešām žēl tevis.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: