Zīlniece ventspili.

kristine | 19.08.2016, 01:17:39 | 7451

Sveiki varbut kads var ieteikt kadu zinosu zilnieci pie kura griezties pec padoma. Zinu ka sadas temas te jau bijusas. Nu soreiz es versos ar sadu lugumu!

Komentāri (40)

  • -5
    Olga Sutulina 03.09.2016, 02:43:51

    Ventspili ir viena kolosala sieviete,kas palidz cilvekiem.atrisinat problemas un lietas kad cilveks vairs pat nevelas dzivot... cepuri nost.bet ja kadam interese.varu sikak fb pastastit.

  • -5
    Novadnieks 03.09.2016, 08:03:46

    Vai tā kolosālā sieviete pieņem klientus pie tirgus?

  • 0
    Аldis 04.09.2016, 10:40:54

    Mīļie cilvēki! Sveta kura sevi dēvē gan par juristi, gan par zilinieci, patiesībā vakaros piestrādā par apkopēju. Viņa ir apkrāpusi ļoti daudz cilvēkus. Lūdzu neuzķerieties. Cilvēki, ja jūs saskaraties ar šo juristi Svetlanu kura praktizējas vakaros pie biznes centra Dzintaru iela 22, izvairāties no viņas. Svetlana, sadarbojas ar savu vīru Alekseju, kuram ir draugi IeM iestādes, ķēdīte smuka izveidota.

  • 0
    Dzintara 04.09.2016, 12:52:34

    UZMANĪBU! Juriste Svetlana un Olga Sutulina pilnībā abi divi vienā un tajā pašā laikā, vienā un tajā pašā personā. Ielūkojoties tajā iekšā, neviens nekad mūžā nespētu iedomāties, ka viņa iespaidīgi sevi reklamē potenciālajiem klientiem! ))))

  • 0
    . _ . 04.09.2016, 13:06:29

    Saistīties ar krievu vasiļjevas mafiju viennozīmīgi ir pārāk bīstami!

  • 0
    Novadnieks 05.09.2016, 10:51:01

    Vai tiešām mafija?Kaut kas traks.

  • 0
    Vaide 05.09.2016, 08:54:24

    Biju pie šitās mādams Stradiņa 15- pirmajā stāvā . Man bija šada tāda problema ar veselibu,-man pec tam 4nedelas vel mugura sāpeja pec tās "dziednieces"-maukas. Ari problēmu manu ar veselību vina neatrisināja, viņa man teica – jums ir vēzis un un lai viņu izārstēt vajadzēja 5000 Eur!!! Tāpat, kā VISIEM!!! Ari manam pazinam vina nepalidzēja! Vinai sejā ir rakstīts, ka Natalija ir krapniece! Pec visa šitā tā krople gribēja, lai es atnāku vel uz 2,3 konsultācijām... Ja jau tu nevari palidzet uzreiz-tad ej prom! Baigā "dziedzniece"! Jā-par vinas "ārstešanu"-izrakstija man vitaminus un iztaisit analizes!!! Smieklīgi! To man vareja izrakstit ari gimenes ārsts!!!

  • -2
    Novadnieks 05.09.2016, 09:26:32

    Diezgan veiksmīgi ar gara spēku palīdzot kaut kāda Svetlana no Piltenes.Viņa pieņemot kaut kur pie tirgus Ventspilī.

  • -2
    Pavārs 05.09.2016, 22:00:12

    Var būt arī vienkārši- fakta konstatējums , ka Novadnieks ir ziliniece Svetlana???? )))))))

  • -1
    Novadnieks 05.09.2016, 22:12:16

    Nu re,defiloīdam vēl viena "kļička"-Pavārs.Ko tu, slimais,lieto?Personības dubultošanās, vajāšanas mānija,lielummānija.Tu par ārstēšanos neesi domājis?

  • -1
    spam 06.09.2016, 09:28:05

    Autore! Jums tur Rigā apkārt ir daudz zīlēšanas salonu !!!

    Zilesanas salons TAIS , IK
    Avotu iela 53/55
    29 108 417

    Veiksme , zilesanas salons
    Puškina iela 20
    67 210 776

    Theo-Astra , IU, Salons
    Miera iela 10
    67 375 937

    Kaliostro , salons
    Brīvības iela 136
    67 364 437

    Salons Artemida , IK
    Bruņinieku iela 19
    67 299 089

    un t.t.

    Ko jūs īsti šeit Ventspilī meklējat - ko cerat atrast, satikt? Ventspilī jums nav ko meklēt!

  • -2
    Novadnieks 06.09.2016, 10:22:49

    Tu,mēslu muca,tev pašam Ventspilī nav ko meklēt,Padomdevējs hrenova te atradies.

  • 0
    magnuss 06.09.2016, 14:27:47

    Novadnieks, tieshaam gribas tev izskjaidiit purnu pa taadiem stulbumiem! Atnaac - parunaasim plkst.15.30 pie Jaaņa iela 17!

  • -1
    Novadnieks 06.09.2016, 14:54:42

    Nebāz savu degunu kur nevajag,purna šķaidītāj.Ja es arī aizietu,tad es tevi vienkārši nošautu.Gudrinieks atradies,adresi uzrakstījis un laiku,Mentiem nedusmaize,tie jau noteikti stāvēs un vaktēs.No kurienes tu tāds "kazjols" uzradies?Kad konkrēti aizskars tevi,tad varēsi "besīties",Lāčplēsi.
    Un nesāc te gudri komentēt,ka kāds ir nomīzis vai tamlīdzīgi.Varbūt esi fiziski attīstīts,bet tas arī ir viss kas tev ir,ja tas tev ir.

  • -1
    magnuss 07.09.2016, 09:59:27

    Vai Tu neatnāci tikai tāpēc, ka domā ka esmu tāds pats kā tu? Kādas ir tavas domas, tāda ir arī tava dzīve!
    Pagaidām internetā tu esi šeit virtuālais varonis! Labāk slēpties aiz nikam un morāli aizskart citus, vai ne? Tu baidies ka kāds var atpazīt tevi un atmaskot!
    Tavai komunistiskajai propagandai raksturīgā paranoja un maniakālā rosība!

  • -1
    Novadnieks 07.09.2016, 11:13:47

    Domā kā gribi.bet neaizgāju tikai tāpēc ka netaisos krāmēties ar policiju.Tas, ka vienam no mums kārtīgu mācību vajadzētu,tas nu ir tiesa.tu bieži šādi sapelnies ar sava deguna bāšanu kur nevajag?Un vai bieži pa to degunu esi norāvies?Tas komentārs uz kuru tav bija tāda slimīga reakcija,uz tevi neattiecas,tā kā izdari secinājumus.Ja nav noslēpums kāpēc tavuprāt tev būtu ar mani jātiekas?Es personīgi tevi aizskāru?Esi baigais cīnītājs par taisnību un laikam arī savas valsts patriots baigais esi?
    Tik tiešām nesaprotu,nu es aizietu,tu ko man purnu šķaidītu?Nu,es aizstāvētos un aizstāvoties es tevi nogalinātu.Un tici man,to es izdarītu ar lieli baudu.Kopš tālajiem dienesta laikiem laikiem es neesmu ne ar vienu kāvies,es esmu tikai nogalinājis,var būt tas nebija labi,bet tā nu bija.
    Starp mums ir liela starpība,tu ,kārtīgi nepadomājot savā lielummānijā aicini cilvēku uz tikšanos,vispār nedomājot par sekām,savukārt es ,saskatot tavā komentārā draudus sev,uz to tikšanos neeju,jo man nevajag izskaidrošanos ar policiju tikai tāpēc,ka viens man pilnīgi svešs cilvēks grib mani pārveidot pēc sava prāta.Un vispār,domā ko dari un ko runā.Šeit ,forumā vari sevi iedomāties kaut vai par dievu to kungu,bet reālā dzīvē piebremzē,citādi vari nomirt jauns.Varbūt tāds mazs lūgums,nepaliec smieklīgs,un lai tev veicas.

  • 0
    magnuss 07.09.2016, 13:15:36

    Kāpēc tev tik daudz naida un ļaunā pret pasta darbiniekiem un pret citiem cilvēkiem? Tev ir nepieņemama uzvedība arī publiskās un sabiedriskās vietās! Agresīva uzvedība! Necieņa pret citiem droši vien liecina par tavam grūtībam sadzīvot ar realitāti un tad jau arī ar sevi... Mandomāt, tavā gadījumā tās patiešām ir grūtības sadzīvot ar apkārtējiem, personiskās problēmas, nepiepildījuma sajūta, neatzītās iekšējās sāpes ... Tev nākas sēdēt cietumā...
    Jāpiezīmē, ka pēc likuma sevišķi bīstamie valsts noziedznieki jāievieto atsevišķās vieninieku kamerās, nav atļauts viņus likt kopā ar parastajiem sadzīves noziedzniekiem.
    Nu man beidzot ir skaidrs no kurienes tas viss nāk un uzrodas... Man tevis žēl...

  • 0
    Novadnieks 07.09.2016, 14:03:58

    Neesmu pati pilnība un arī ideāls neesmu.Kaut kur tev varu piekrist tavā komentārā,bet ar kaut kādiem cietumiem tam nav nekāda sakara.Tiku nogalinājis pildot pavēles un tā teikt partijas un dzimtenes vārdā.Jā,grūti man ir sadzīvot ar citādi domājošiem,bet tā nav ka esmu pilns ar ļaunumu.Jā,esmu daudzus aizvainojis nevietā,bet pēc tam visu pārdomāju un nožēloju.nu ko darīsi,pati pilnība nav neviens un svētie arī nav.
    Šeit forumā tāda ,ja ne izklaide,tad tāda maza relaksācija man ir.Ja tēma ir par dažādu rangu priekšniekiem,lecīgiem cilvēkiem,zagļiem un kad tos sāk kāds aizstāvēt,tad tas saucamais"besis"ir ne pa jokam.Nevēlamās frāzes un daudzas rupjības,kuras nāk no manis,drīzāk lec ārā automātiski,nevis aiz ļaunuma.Esmu pensijas vecumā,vai mainīšos-nezinu,lai gan nebūtu slikti.

  • 0
    Ventiņheiteris 07.09.2016, 14:09:01

    Izglītības līmenis korelē ar māņticību - jo stulbāki cilvēki, jo lielāks pieprasījums pēc zīlniecēm un ekstrasensiem. Vēl varētu ielikt sludinājumu, kur Vergpilī ar filozofu akmeni metāllūžņus zeltā pārvērš...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: