labs līdzeklis pret kakla sāpēm

PiedzeriesAlnis | 13.12.2019, 13:52:28 | 646

Tātad, ja jūtam, ka kaklā ir kaut kas ieperinājies un sāk sāpēt ņemam 3 ķiploku daiviņas liekam mutē un kārtīgi sakošļājam līdz izveidojusies putra un tad mēģinam to visu pabāzt zem mēles vai turam mutes priekšpusē. Ķiplokus turam mutē STUNDU!!!! Antibiotikas, kas ir ķiplokos, pa tiešo un caur zem mēles vēnām iekļust asinīs un pa taisno tiek dots trieciens kakla mikrobiem. Tur ir bez variantiem, tie vienkārši nosprāgst.

Un jātur stundu mutē, ja mazāk nebūs tas efekts. Šis līdzeklis ir tikai priekš drosmīgajiem un KATEGORISKI nedrīkst dot bērniem un arī sievietēm labāk ne jo ķiploki apdedzina mutes gļotādu un procedūra nav patīkama.

Kad stunda pagājusi ķiplokus izspļauj kaimiņa dobē!!!!! Nekādā gadījumā nevajag tos norīt. Vienkārši apēdot ķiploku tas nekādu efektu nedod.
Recepte priekš manis ir superefektīva. Praktiski ar vienu piegājienu tiek vaļā no kakla sāpēm.
Ja kaite ir jau ir ielaista, protams, pie ĀŖSTA!!!

Komentāri (5)

  • 0
    FerdinanTs. 13.12.2019, 14:01:56

    Laba recepte.Vēl var piebilst,ka pēc tam derīgi uzlikt spirta kompreses,no iekšpuses.Vai spirtu šķaidīt vai ne-tas katra paša ziņā.

  • -2
    keda 13.12.2019, 14:11:21

    Tu esi saspiedies? Ko tas ķiploks ar muti pa to stundu izdarīs? Lai gan tā recepte šo to izskaidro...

  • 0
    PiedzeriesAlnis 13.12.2019, 14:14:46

    Es jau teicu recepte ir priekš drosmīgajiem.
    Pa stundu ķiploks drusku apdedzinās bet tas pēc laika pāriet.
    Esmu turējis arī ilgāk - 2 stundas.

  • 0
    PiedzeriesAlnis 13.12.2019, 14:17:04

    Personīgi es izvēlos ķiploku nekā pirkt kaut kādu aptiekas hujņu pa 10 eiro kas vispār neko nedod. (Gadījumā ja angīna nav ielaista un nav vajadzīgas specifiskas antibiotikas)

  • 0
    PiedzeriesAlnis 13.12.2019, 14:50:21

    Prikols ir tajā, ka daudzi ķiploku ēd un domā, ka no tā būs efekts.
    A efekta nav. Pieļauju, ka tas tapēc, ka kuņģa sula iespējams iznīcina vai padara neefektīvas vielas kas ir ķiplokā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: