Suši,ķīnieši un pārejie ēdinātāji

Parko | 18.10.2019, 19:37:14 | 2128

Kas notiek ar visiem ēdināšanas uzņēmumiem, viņu kvalitāte nu jau ir zeme metama.
Suši bārā zupas ir pilnīgs pliks ūdens bez jebkādas garšas, zupā samestas kautkādas aļģes, nu pilnīgi neēdama. Un tofu vispār bezgaršīgs. Izskatās ka pavārs nekad nav bijis Japānā un tam nav ne jausmas kā garšo īsta Miso zupa. Un jā esmu bijis tāpēc zinu par ko runāju. Un viena iemesta garnele visā zupā, nu mīļie cilvēki! Tas ir ēdiens lopiem nejau cilvēkiem.
Un tas pats ar Ķīnieti, zupas taisītas no puņķūdeni, gaļa needama, zupa pārsālīta..
par Diānas picērijām vispār nerunāsim- ja negribi noķert vēzi tad labāk neēd tur!
Olimpiskā centra kafejnīca- man pietika redzēt ka pavārs kartupeļus uz šķīvi liek ar plikām rokām, un matus ēdienā pieriebās pieciest!

Tie kas muldēs ka var ēst mājās- tipiskais latvieti ej ieskrieties, es gribu baudīt dzīvi ko tā dod, bet acīm redzot - ne Ventspils ēdināšanas uzņēmumos! Īstu pavāru priekšā normālos restorānos un kafejnīcās šis piedāvājums pilnīgi nobālētu.

Komentāri (21)

  • -6
    Parko 18.10.2019, 19:39:02

    Šobrīd vienīgā vieta Ventspilī kur ciešamas pusdienas laikam arī būs Akvārijs vai Jūras brīze. Radošā maizes laboratorija arī ir Okey, tikai kūkas labu laiku neņemu. Reti kura ir Ok. Un tas arī viss, salīdzinot uz neskaitāmām ēstuvēm!!

  • -1
    .Barons 18.10.2019, 20:14:15

    Tad būs vaidziks iet uz Frāķiem un mācities pašam pa Pavar.Ta vares cept un šmoret un vārit Zupp un nevares teikt uz citt,ka štruntig izvārit.

  • -1
    Pilsēta 18.10.2019, 20:22:42

    Sieva arī resna maita, valdībā vieni pidari, bet ceļi priekš lopiem. Labi vismaz, ka mani bērni normāli un es pats arī tīri tā neko. Vienīgais kurš zin kā sakārtot šo nolādēto pasauli. Tikai pagaidām neviens nedod teikšanu.

  • 0
    Īstais 18.10.2019, 20:24:49

    Vpils Tu esi vienkārši stulbs dirsējs.Nepatīk neej,bet beidz te dirst,domā ka esi baigais gurmans un eksperts,normāls cilvēks to pasaka uz vietas un acīs,bet Tu esi mīzējs

  • -1
    Krišs Daugulis 18.10.2019, 20:34:35

    Vienīgā vieta, kur Ventspilī vedu ciemiņus ir Skroderkrogs. Kad šie brauc atkal, tie jautā - kā sauca to foršo vietu?:)
    P.S.Tur nestrādāju, un neesmu doļā

  • 0
    Bormentāls II 18.10.2019, 20:58:16

    Ja grib gārdi paēst un par pieņemamu cenu,jāiet uz "Liedagu".
    Mīnuss ir tas,ka darba laiks ne pārāk liels un arī attālums.

  • 0
    Īstais 18.10.2019, 21:18:05

    Bormentāls|| Ne jau paēst cilvēks gribēja,vienkārši palielīties ka ir bijis Japānā,nezin ko teiktu,ja Japānā pasniegtu kādu latviešu nacionālo ēdienu,bet tas arī nebūtu tāds,kādu mēs esam pieraduši ēst

  • -3
    Latvija pāri visām! 18.10.2019, 22:50:22

    Sušī tai suši bārā ir tiešām garšīgs.

  • 0
    Ilmars60809494 19.10.2019, 13:01:12

    Kad pele paeedusi tad ari milti buus ruugti

  • -3
    garais 19.10.2019, 21:07:47

    ja to gigien nevien estuv neievero visur strada bez cimdiem galvassegas,cepures . tik ar plik rok vis to edamo liek uz skiv jo ko gan var gribet ja galvenais ir lai vairak klient nevis ieverot normals prasibs .vis grib vairak nopelnit bet vajag to darit ta lai man ejot uz to estuv nau jasarauc gims un jaiet prom jo atkal kads ar netiriem nagiem grabstas gar man domat edien.

  • -2
    Grizelda 20.10.2019, 21:32:33

    A kapēc nevar rimi otra stava atvert Gan Bei ?

  • -2
    -_- 21.10.2019, 00:33:03

    Ej un atver! Gan Gan Bei,gan KFC,gan Subway.

  • 0
    nomaļnieks 21.10.2019, 10:45:57

    Garšas izjūta katram ir savādāka(tas tāpat kā ar gaumi - vai nu ir vai nav), tāpēc nevajag riet ja kas negaršo. Par matiem ēdienā- pirms pasūti ēdienu, pavēro šefpavāru: ar matiem vai plikpauris. Ja plikpauris, tad visi mati ir jau pasniegti klientiem un vari mierīgi izdarīt pasūtījumu.

  • -1
    Nah Nahs VII 21.10.2019, 13:12:29

    Mats ēdienā var patrāpīties arī īss un kruzuļains...

  • -1
    Nif nifs 21.10.2019, 14:37:40

    Ej nu Nah, ar kājām takš tos kartupeļus nekrāmē uz šķīvja :)))

  • -1
    Nah Nahs VII 21.10.2019, 15:27:42

    Nif nifam.
    Abet man senākos laikos akurāt viena ēdnīcas pavāriene atzinās,ka ķēķa kārstumā visas strādā ar halātiņu mugurā uz plikas miesas,apukšbikses nevalkājot.Un tāpat savu reizi gadoties pavēderi pakasīt,vai tad Tev kā sieviešu kārtas sivēnam tas nav saprotams?

  • -2
    Nif nifs 21.10.2019, 16:06:02

    Labi, ka tev vienmēr viss skaidrs ;) Tik tālu nudien nebija iznācis aizdomāties.

  • -5
    Grizelda 21.10.2019, 15:46:52

    Lopi

  • -8
    keda 21.10.2019, 16:18:31

    NJa, gārā vājie tautas tribunālisti arī sarunu par ēdienu spēj novest līdz kājstarpei un plikumiem. :D Vecu vīru/sievu sekasa trūkums organismā dara par sevi zināmu! :D Vecu perdeļu spriedelēšana, goda vārds. :D

  • -7
    keda 21.10.2019, 16:22:19

    Ja par tēmu, tad pamatīgi sarūgtina, ko tikai tēmas aizsācējs nav dabūjis ēst savā mūžā, puņķūdeni ieskaitot.... Var jau būt, man nav pārāk dižas prasības un es nezinu,kas ir labs ēdiens, bet ķīnietī ļoti slikta pieredzes nav bijis. ar šuši ir tā gadījies, kā isti neturas kopā, bet tā bija viena reizi. Par OC kafeni tikai labas atsaukmes, mati nekādas formas nav trāpījušies un vienmēr bijis garšīgi.
    Jā, es arī lieku pirmajā vietā Skroderi un Jūras brīzi, bet, ja ir vēlme pēc picas, vispirms iešu uz Dolce Vita, lai gan Diāna arī sen vairs necep milzu bulkas. Un pakistāniešu kababu arī var izvēlēties, ja gribas pa fikso. Un Ostas ielu un Rātsgaldu, gan jau arī Windavu arī.

  • -2
    krustmateflorence 25.10.2019, 14:12:22

    Ja gribiet ātri savu kuņģi un aknas sabeigt , tad turpiniet pa šāda tipa iestādījumiem tālāk staigāt.
    Savās mājās jāēd, vai ja maks atļauj,tad tikai augstākās kategorijas restorānos.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: