basket-laukums pie mājas logiem

aldis.bezbardis | 20.07.2019, 08:58:58 | 1799

Kam ienāca prātā basketbola laukumu taisīt pāris metru no dzīvojamās mājas logiem?????
vasaras laika brīžiem no 8 rīta sitieni ar bumbu pret asfaltu vai pret groza rāmi. Cauru dienu dažbrīd līdz 11 vakarā. Ne logu atvērt , jo uz vakarpusi galva no tādas darbības sāp. Ar tādu pašu rezultātu dzīvojamo māju var uzcelt basketbola laukuma vidū. Vai tad nebija gudrāki risinājumi basketbola laukuma izbūvei??? iedomājaties paši ka visu dienu pie loga bumbas sitieni , lamāšanas , bļaušana īpaša mūzika, kura saprotama tikai jauniešiem.
Es esmu par to ka jauniešiem tiek piedāvātas tādas sporta aktivitātes , bet ne jau uz citu cilvēku moku rēķina. Protams ,ka es nebiju uz uz to iedzīvotāju apspriedi par šo atpūtas laukumu, bet es jau necerēju ka projektētāji domā tikai par skaistumu, bet ne par VISU apkārtējo mājas iedzīvotāju labumu.
p.s laukums atrodas 9 māju rajona. Bet domāju ka tāda problēma skar arī citu basket-laukumu apkārtējos iedzīvotājus.

Komentāri (39)

  • -6
    Nah Nahs VI 20.07.2019, 09:28:27

    Nopērc gaiseni...

  • -10
    Mara5656 20.07.2019, 20:37:14

    ņuņa muti piever

  • -15
    sranskis 20.07.2019, 09:34:26

    Ak, nabadziņš Aldis! Vai Jums labāk patiktu nesakopts- nesakārtots iekšpagalms, kur jaunāki vai vecāki temptu aliņus vai ko citu, lobītu "semočkas" un runātu trīsstāvīgos teikumos vai kā? Vai Jums labāk patiktu, ja šie jaunieši nedzenātu bumbu, bet sēdētu zālājā un kūpinātu smēķus un laktu tos pašus aliņus? Tas gan būtu klusāk, iespējams!

  • -2
    aldis.bezbardis 20.07.2019, 09:48:06

    sranskim- padzīvo pāris gadu blakus basket-laukumam!!!!!!!!! kas attiecas uz sēmočkam un aliņiem kupināti smēķi, utt- tas arī mums ir- bērnu laukumā pēc 10 vakara.

  • -15
    sranskis 20.07.2019, 10:00:05

    Tēmas autoram- palasiet literatūru, kur rakstīts, kuros laikos nedrīkst trokšņot citus netraucējot! Pie mums arī bija traktorists Fedja, kurš ar savu T-40 sāka zāli pļautu ap pusčetriem no rīta, tad slaucēja Maņa viņu atradināju ar dažiem pliķiem pa seju un tagad Fedja pļauj zāli tikai atļautā laikā. Un te ir tieši tas pats- ja jaunieši spēlē bumbu, un, iespējams trokšņo, atļautā laikā, tad problēma ir tikai Aldī!

  • -2
    tery 20.07.2019, 10:19:13

    Pilnīgi pievienojos Aldim. Tas pats ir par tiem bērnu laukumiem. Vai ir kādi noteikumi, kas regulē no cikiem līdz cikiem drīkst trokšņot pie citu cilvēku logiem? Piemēram bērnu laukums starp mājām Inženieru 77-75. Viss jau it kā skaisti, tikai dzīvot tur kļuvis neiespējami. No 8 rītā sāk bļaut bērni, sist bumbu, lamāties, tas viss notiek līdz vēlai naktij, apmēram līdz vienpadsmitiem, vēlāk pusaudžu kompānijas. Tas viss notiek pāris metrus no logiem. Man , piemēram ir radītas neērtības atrasties tajā istabā, kura ir pagalma pusē, jo visu laiku nepārtraukti bļauj bērni vai lamājas pusaudži. Es nevaru atvērt logu ne no rīta, ne pa dienu. + visam vēl uz soliņiem sēž cilvēki un blenž dzīvokļos.

  • -2
    Nah Nahs VI 20.07.2019, 10:22:44

    Nopērc gaiseni...

  • -14
    sranskis 20.07.2019, 10:31:00

    Tery`am un Aldim- varbūt jums pārcelties uz mežu vai tuksnesi, bet arī tur būs brieži- aļņi "smagā reibumā" vai arī beduīni uz kamieļiem!

  • -2
    tery 20.07.2019, 13:13:15

    sranskim. Novēlu, kaut Jums tiktu radīti tādi apstākļi! Un tad parunāsim.

  • -13
    codah 20.07.2019, 17:22:04

    aldis.bezbardis laikam nekad nav bijis bērna gados un ar aurojušu muti, bumbu vai citām bērnu tā/šā laika ikdienas lietām skraidījis pa pagalmu.

  • -1
    aldis.bezbardis 20.07.2019, 18:04:19

    skaidrojums tiem kam nav smadzeņu - runa ir ne par bērnu laukumu sētā , bet par basketbola laukumu pie loga

  • -1
    ttt 26.07.2019, 12:04:38

    aimure tad logu

  • 0
    Krievlauks 20.07.2019, 22:23:36

    Citi te var ieņirgt seviški tie kuri ar to murgu nesaskaras. Aldis raksta 100% pareizi. Pareizi tāpat par bernu laukumiem. gan daudzivoklu majas pagalmos un ar i privatmāju rajonos. Piemeram-kam no Tukuma ielas iedzivotajiem prasīja viedokli par laukuma izveidošanu kur mežoņi (savadak tos nevar nosaukt) auro un krievi lamājās līdz velai naktsstundai. vienalga darbdienas vai brīvdienas. Tad velkās uz turieni no pusspilsetas ārdities. draugi kas tur dzīvo nevar ne logus atvērt ne pa vārtiniem normāli iziet lai nedzirdētu pretīgos krievu lamvardus pilna rīklē. Tas šitai pašvaldībai ir norma. Murgs.

  • -1
    Nah Nahs VI 21.07.2019, 04:39:03

    Nopērc gaiseni...

  • 0
    ttt 26.07.2019, 12:09:57

    29 gadus dzivoju 89 maja ar logiem uz so pagalmu un nevienu problemu tur nesaskatu . kad cilveks ar smadzenem iegadajas dzivokli tad pienem apkartni tadu kada ir arpus logiem nevis sak diktet savus noteikumus . IETEIKUMS ALDIM: ejiet iret divokli laukos , jo neticu ka tas ir jusu . vismaz gudrais pirktu dzivokli kur visi kriteriji ir vina laba ;D

  • 0
    Info centrs 22.07.2019, 09:22:03

    Labdien! Lūdzu precizējiet basketbola laukuma atrašanās vietu!

  • -6
    Kalnonkuls 22.07.2019, 09:52:58

    kādreiz par to, ka bērni trokšno sūdzējās tikai omammas, bet tagad izskatās, ka to sākuši darīt arī vidusmēra Ventiņi, skumji ko lai saka...
    20 gadus dzīvoju blakus dzelsceļam, kur katru nakti vagoni sitas kopā, bet kaut kā naktsmieru, tas nekad nav traucējis, varbūt, ka problēma tomēr pašos nevis basketbola laukumā... Ja pilsētas trokšņi traucē, tad labāk izvēlēties dzivot ārpus pilsētas..

  • -3
    aldis.bezbardis 22.07.2019, 10:06:22

    kalnonkulim- ja cilvēks pats ir cēlis savu māju dzelcela sliežu malā , tad tā ir viņa izvēle tur dzīvot!! bet es dzīvoju visu laiku bez basket-laukuma. kā arī citi mani kaimiņi!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0
    aldis.bezbardis 22.07.2019, 10:08:06

    Info centram -pārventas 9 stavu rajons

  • -1
    Kārlis_ 22.07.2019, 10:21:40

    Viena bēda ir laukumi, otrs ir putnu ģenerēšanās no gadu uz gadu...

  • -2
    Margrieta345 22.07.2019, 19:28:52

    Kaijas vajag apkarot.Nu gan par vēlu,vajadzēja tad,kad jaunie putni vēl bija ligzdās...

  • -6
    Eeriks 22.07.2019, 12:34:30

    Nav ko no 8.00-23.00 gulēt - tā visu dzīvi nogulēs. Nezinu, man tie bumbotāji šajā laika posmā nu galīgi netraucē un arī paziņas, kas tepat blakus kaut kur dzīvo nav sūdzējušies. Bet tā jau ir, klasisks latvietis - viss ir slikti, visi traucē dzīvot.

  • -8
    yolo 22.07.2019, 12:55:43

    Traka dzīve, kad viss apkārt notiekošais traucē

  • -3
    A.n.i.t.a 22.07.2019, 14:02:55

    Vienīgie ,kas laikā no 8.oo-13.oo guļ ,ir tā jauno cilvēku daļa ,kuri sāk rosīties tikai vakarā , visdrīzāk ap 21.oo, tad ir tas labaķais kaifs, jo tad noteikti traucēs tiem ,kutr pēc smagas darba dienas vēlas atpūsties un vēl jau ir mazi bērniņi ,kam laikus jādodas gulēt, un arī tiem ,kam jāceļas ap 5.oo gribas ātrāk tikt pie miera. Visiem nekad nebūs labi un vienmēr kādam traucēs, bet vasarā taču tie lielālie bimbotāji varētu sportot līdz 21.oo un liela daļa ar to arī būtu mierā.

  • -6
    Latvija pāri visām! 22.07.2019, 15:23:11

    Jā, ir kaitinoši, ja vēl pēc divpadsmitiem šie turpina bumbot.
    Bet var saukt municipālo policiju par naktsmiera traucēšanu ja galīgi tas bumbum bumbum apriebies.

  • -7
    Monta Jeļinska 23.07.2019, 08:37:31

    Mani gan priecē fakts, ka bērni pavada laiku ārā svaigā gaisā, pietiekami aktīvi un socializējoties aci pret aci ar citiem bērniem, ne mājās pie datora vai bakstot mobilo tālruni. Pati dzīvoju pie bērnu dārza un nekad nav traucējuši spiedzoši, bļaujoši vai kā citādi trokšņojoši vismaz 80 bērnu. Vaina šoreiz tikai mūsu latviešu mentalitātē un nespēšanā paraudzīties uz lietām no cita skatu punkta. Pienāks rudens, ziema un bērni vairs nebumbos, tad varēs priecāties par klusumu pagalmā.

  • -1
    aldis.bezbardis 23.07.2019, 15:26:16

    atslēdz tu savu latviešu mentalitāti un palasi palasi vēlreiz rūpīgak un mēģini saprast, ka runa nav par bērnu klaigam bet par ko citu

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: