Vēstule vecākiem no skolotājas

X5 | 13.09.2017, 20:55:06 | 3323

Ieeju E klasē bet tur draudu vēstule visiem vecākiem(Vistiešākajā nozimē es to uztveru par draudu vēstuli ) ja berns neierodas skolā un lidz plk 10 netiks zinots tās iemesls skolas iestadei tiks zinots soc.dienestam un bāriņtiesai.kko tik apstraktu kaa so vestuli es vēl nebiju nekad sanēmusi 8 gad laikā ko berni ir gajuši skolā...

Komentāri (36)

  • 0
    Barons 13.09.2017, 21:18:46

    To skolmeistarien var but ir pīpet kād lab Zāl.Aiz to ir rakstit visād šaiz.
    Tād būšan ne vaig ņemt iekš galv.

  • 0
    Anita 14.09.2017, 10:04:56

    Par to.Baron,galīgi nebūtu jābrīnas,ja skolotājam patīk apreibināties.Te ir jāsatraucas par kaut ko nopietnāku.Tas ir,ka katrs,no kura ir atkarīgi cilvēku likteņi,ka tādiem ar laiku konkrēti sakāp galvā un viņi sevi iedomājas par dievu esam.Ne tikai skolotāji ir tādi.Tādi ir lielākā daļa kabinetos sēdošie.

  • 0
    Latvija pāri visām! 13.09.2017, 21:42:11

    No tādas skolotājas vecākiem vienkārši vajag atteikties.

  • 0
    X5 13.09.2017, 21:52:03

    Esmu šokā kaa kas tads vareja ienākt prātā saucamajai skolotajai.....berns nav skolā -atbildu es par vinu nevis skokotaja taa ir deguju bāšana otra cilveka privataja dzivē,jo taa ir bijis ka pec zimes atnešanas vel bernam tikts prasīts TU TIEŠAM BIJI SLIMS (A)?vai ari tu tiešam biji pie daktera?Tadi jautajumi seko pec slimosanas kad berns ierodas skola!!!!

  • -4
    Fanija 14.09.2017, 10:17:05

    Tieši tā! Tu par savu bērnu atbildi! Un, ja esi atbildīga mamma, tad Tavas pašas interesēs ir paziņot skolai, ka Tevs bērns slimo! Kas tur tik traks?

  • 0
    Riebīgais 13.09.2017, 22:11:02

    Cik zinu,kādreiz 3 dienas kavējot pietika ar vecāku ataisnojuma zīmi,ja ilgāk- tad ārsta zīme vajadzīga,viss -nekādu lieku jautājumu.

  • 0
    X5 13.09.2017, 22:45:44

    Bet tagad vel viena izdomajusi piedraudet ja lidz plk 10 netiks pazinots iemesls pretejaa gadijumaa barintiesa un soc dienestj skaties ieradisies vel ciemos...

  • -1
    Novadnieks 14.09.2017, 10:19:16

    Tādus ciemiņus taču varētu ietekmēt fiziski.Pēc tam,lai attaisnotu savu rīcību,protams,ja strādā fantāzija,var taču daudz ko izdomāt.Piemēram,ka jums draudēja ar fizisku spēku,ka ar varu gribēja tikt jūsu dzīvoklī.Tikai nevajag aizmirst par lieciniekiem.
    Vai tad tas ir grūti-pūderēt smadzenes tiesībsargājošām iestādēm?Re kā mūsu pašu, smagos noziegumos apsūdzētais veiksmīgi "čakarē" visu tieslietu sistēmu vairāku gadu garumā,Ginesa rekordu grāmatā ierakstāms fakts.
    Tas tā,maza novirze no tēmas,bet tai skolotājai vajadzētu aizliegt uz skolas pusi pat skatīties.

  • -1
    X5 13.09.2017, 22:48:20

    Un vecaku zime derot 3dienas kavetas menesiiii izradas...Tadu :"skolotaju ""es vel netiku satikusi savā mūžā .....

  • -5
    sranskis 14.09.2017, 00:10:21

    Izskatās, ka topika autorei pašai vēl skolā jāiet!:)

  • -3
    Novadnieks 14.09.2017, 10:24:54

    Tu gribi šeit ieraudzīt ideāli gramatiski uzrakstītu komentāru vai saprast domu,kuru cilvēks pavēsta caur komentāru.Labāk pieļaut kādu gramatisku kļūdu,nekā visu mūžu nodzīvot bez ētikas principiem.

  • -6
    Minkāns 14.09.2017, 08:31:31

    ANNA, iedzer cukurūdeniun nomierinies! Tie ir noteikumi, ko ne jau skolotāja izdomāja, un kuri darbojas jau divus gadus. Tos izdomāja tāpēc, lai nebūtu situācijas, kad bērnu palaiž uz skolu, tas klaiņo, bet vecāki pēc tam vaino skolu, ka nav tiem laicīgi ziņojuši. Ar šiem noteikumiem var iepazīties skolas kancelejā vai pie klases audzinātājas. Un tik drastiski jau viņi nemaz nedarbojas. Ir bijis kad es par savējiem atceros paziņot tikai nākamajā dienā.

  • -4
    Fanija 14.09.2017, 09:49:22

    Ministru kabineta noteikumi Nr.89 nosaka kārtībukādā izglītības iestāde informē izglītojamo vecākus, pašvaldības vai valsts iestādes, ja izglītojamais bez attaisnojoša iemesla neapmeklē izglītības iestādi, !
    Un nav nekā jauna šai pasaulē!

  • -1
    tā viš i 14.09.2017, 10:44:15

    MinistrukabinetanoteikumiNr89nosakakārtībukādāizglītībasiestāde informēizglītojamovecākuspašvaldībasvaivalstsiestādesjaizglītojamaisbez attaisnojošiemeslaneapmeklēizglītībasiestādi
    Unnavnekjaunašapasaulē! Fanija rullē!

  • -3
    Nif nifs 14.09.2017, 10:54:21

    Nezinu, kā konkrētajā gadījumā ar tiem draudiem, bet uzrakstīt skolotājai īsziņu no rīta, ja bērns pēkšņi saslimis, nav nekāda lielā problēma. Un tiecos piekrist Kaktusam, nemaz jau tik drastiski tās skolotājas tos sodus nepiemēro. Ir gadījies, ka uzrakstu e-klasē no rīta, ka bērns nebūs, jūs domājat, skolotāja uzreiz paskatījās? Vēl pēcpusdien mana vēsts bija nelasīta. Un nekas nesabruka no tā.

  • -5
    Ventspils Izglītības pārvalde 14.09.2017, 11:06:29

    Labdien, Anna!
    Pilsētā darbojas 9 vispārējās izglītības iestādes, kuru darbību uzrauga Ventspils Izglītības pārvalde, savukārt skolotāju darbu uzrauga attiecīgās iestādes direktors. Lūdzam precizēt jautājumā minētos apstākļus, vēršoties Izglītības pārvaldē Raiņa ielā 10 pie skolu metodiķes I.Vītolas vai rakstot uz e-pastu inese.vitola@ventspils.lv, vai zvanot pa tālruni + 371 63601224.
    Pirms Izglītības pārvaldei nav informācija par konkrētu skolu, nevaram risināt šo radušos situāciju. Lūdzam papildus informēt augstāk minēto skolu metodiķi.

    Izglītības pārvalde informē, ka kārtību, kādā bērna vecāki informē skolu, ja audzēknis neapmeklē izglītības iestādi, nosaka 2011.gada 1.februārī pieņemtie Ministru kabineta noteikumi Nr.89 “Kārtība, kādā izglītības iestāde informē izglītojamo vecākus, pašvaldības vai valsts iestādes, ja izglītojamais bez attaisnojoša iemesla neapmeklē izglītības iestādi”.

  • -1
    Pipars 14.09.2017, 12:09:31

    Nevajag novelt uz vecakiem visu atbildibu.
    Pec šiem MK noteikumiem tieši izglitibas iestade noteic informēšanas kartību!
    Bet Ventspils izglitibas iestades ir pakļautas izglitibas pārvaldei.
    '----------
    " Kārtība, kādā izglītības iestāde informē izglītojamo vecākus, pašvaldības vai valsts iestādes, ja izglītojamais bez attaisnojoša iemesla neapmeklē izglītības iestādi”.

  • 0
    Pipars 14.09.2017, 12:10:40

    4. Izglītības iestādes vadītājs nosaka:
    4.1. kārtību, kādā katru dienu reģistrē izglītojamo ierašanos vai neierašanos izglītības iestādē;
    4.2. personu, kuru vecāki informē, ja izglītojamais nevar apmeklēt izglītības iestādi;
    4.3. kārtību, kādā vecāki informē šo noteikumu 4.2.apakšpunktā minēto personu par bērna veselības stāvokli vai citiem apstākļiem, kuru dēļ izglītojamais neapmeklē izglītības iestādi;
    4.4. personu, kas ir atbildīga par vecāku informēšanu, ja izglītojamais bez attaisnojoša iemesla neapmeklē izglītības iestādi.
    5. Izglītības iestāde informē vecākus par šo noteikumu 4.punktā minēto kārtību un atbildīgajām personām.

  • -1
    X5 14.09.2017, 11:07:37

    Es nerunaju par visiem skolotajiem ...jaa nepiemero un ir saprotoši vienmer bijuši un nekas tads vel netika piedzivots lai kads ko tadu atsūtītu bet sanemot un izlasot ko tadu gribas to troni ar lāpstu nosist nost!

  • 0
    tā viš i 14.09.2017, 11:11:43

    Komentārs normāliem vecākiem. Jautājums-kādas laulības nespēj turpināt dzimumu? Atbilde-viendzimumu laulības. Jautājums-kā iegūt nevainīgus bērnus viendzimuma ģimenēm? Atbilde-atņemt tos,no dabiskām,divu dzimumu ģimenēm. Jautājums-kā to izdarīt? Atbilde- sociālais dienests. Tālāk lemjam paši.

  • 0
    Novadnieks 14.09.2017, 11:38:48

    Vai tad vieglāk nav viendzimuma laulības aizliegt ar likumu,nevis grābstīties gar bērniem un piekopt čekistiski fašistiskas metodes.

  • 0
    tā viš i 14.09.2017, 12:50:29

    Labs piedāvājums.Bet,ja likumus pieņem viendzimuma laulību pārstāvji,ko tad? Vai tādu nav arī Latvijas valdībā?

  • 0
    Novadnieks 14.09.2017, 13:40:22

    Nu vispār traki,ka laikus nepiegrieza skābekli tiem abu dzimumu perversiem radījumiem.Vismaz kaut ko līdzīgu rezervātiem priekš viņiem varēja izdomāt,lai nemaisa te gaisu,starp normāliem cilvēkiem,tā atrisinot daudzas problēmas,kuras tagad,kā tu pieminēji,iespējams ka lemj paši perversie.

  • -3
    Latvija pāri visām! 14.09.2017, 15:32:26

    Perversie diemžēl ir tāds klubiņš ar lielu naudu - jo par ģimeni nav jārūpējas, varas kompleksu - psiholoģisku īpatnību dēļ un ciešām savstarpējām saitēm - visur velk iekšā savējos, tšpēc šo ietekme ir neproporcionāli liela gan ASV, gan ES.
    Latvijā šie spieto ārlietu ministrijā un centrālajos mēdijos.

    Izglītībā cenšas ietekmēt caur t.s.sociālajām zinībām.
    Kad man bērns stāstīja , ko tur māca, man mute palika vaļā.

  • 0
    Novadnieks 14.09.2017, 16:31:12

    Kurzemniek,par tiem perversiem un savējo ievilkšanu tev ir taisnība,bet tādu praksi piekopj arī Krievijā.Kāpēc to nepieminēji?

  • -3
    Latvija pāri visām! 14.09.2017, 15:39:36

    Biedram Tā Viš Iram
    taisnība,
    eiropās jau vietām soc.dienesti ļoti nodarbojas ar bērnu atņemšanu un tālāk atdot ar argumentāciju tipa - nevarot taču pervertu pāru vēlmi audzināt bērnu ignorēt, jo lielākajā daļā Rietumvalstu šie juridiski pielīdzināti īstajām laulībām.
    Tāpat arī valsts, piemēram Vācijā, uzspiež bērniem skolās attiecīgi ievirzītas sexzinības un soda vecākus, kas tādas nevēlas.

    Protams, ka arī Latvijā cenšas pakāpeniski ko tādu ieviest, jo mums tokš jāmācoties no g Eiropas ,"gaismnešiem".

  • 0
    Nif nifs 14.09.2017, 16:26:01

    Nu jau jums atkal ne pa tēmu panesās...

  • -2
    KaijaMaija 16.09.2017, 08:47:06

    Dar' man tēvis pastaliņas ,skolā ieti man gribas...........

  • -2
    Ena 16.09.2017, 16:06:09

    Tas ir pirmais, ko dara vecāki, ja bērns kāda nebūt iemesla dēļ netiek vests uz skolu - zvana uz skolas kanceleju un pasaka iemeslu.Tā notiek Anglijā. Nekādas zīmes netiek rakstītas, bet vienmēr par kavējumu ir japaziņo. Un stingri jāievēro kavējumu limiti, jo par to pārsniegšanu soda ar lieliem naudas sodiem, un ir bijuši gadījumi, kad vecāki iedzīvojas sodāmībā

  • -1
    domāju 17.09.2017, 18:33:02

    šeit jau arī jāinformē skola... bet, kā redzam, mammai tas nepatīk.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: