Ventas Balss, 28. marts, 2023

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Latvijas šorttreka līderis Roberts Krūzbergs aizvadījis veiksmīgāko sezonu savā karjerā. Šobrīd Roberts uz kādu laiku atgriezies Ventspilī, lai satiktos ar ģimeni, atpūstos un jau pēc neilgas pauzes atkal ķertos pie darba, aizvadot ne tikai ledus, bet arī fiziskās sagatavotības treniņus.

Rubrikas Hallo, «Ventas Balss» klausās! zvanītājs jautā: vai varētu publicēt vietējās pašvaldības iestāžu vadītāju algas. Pašvaldību iestāžu un kapitālsabiedrību vadītāji ir valsts amatpersonas, viņu atalgojumu apmērs – publiski pieejama informācija.

Veselības jautājums 14. Saeimā kļuvis aktuāls dažādos aspektos. Uz priekšu virzās ne tikai jauni ierobežojumi alkohola patēriņa mazināšanai, bet otrajā lasījumā pieņemts arī aizliegums Latvijā tirgot e-cigarešu šķidrumus un tabakas aizstājējproduktus, kas satur aromatizētājus. Pie reizes deputāti veselīga dzīvesveida paradumus grib stiprināt arī Saeimas ēkā, likvidējot tās leģendāro smēķētavu.

Ventas Balss pasta kastītē atkal iekrājušies jautājumi partijas Latvijai un Ventspilij vadītājam AIVARAM LEMBERGAM. Viņš asi kritizē premjera nespēju vadīt komandu un ir pārliecināts, ka, kamēr būs šī valdība, nekas nemainīsies.

Zariņu ģimene no Ventspils lūdz ziedot trīsgadīgā Ričarda ārstēšanai. Zēnam ir autiskā spektra traucējumi. Lai puisēns varētu pilnvērtīgi attīstīties un dzīvot, ārstēšanu nepieciešams uzsākt iespējami ātri.

Ventas Balss arhīvs

23. februāris
20. februāris
16. februāris
13. februāris
9. februāris
6. februāris
2. februāris
30. janvāris