Ventas Balss, 3. februāris, 2023

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils 4. vidusskolas 9. klases audzēkne Elza Vicvagare piedalījās televīzijas raidījumā – erudīcijas spēlē skolēniem Gudrs, vēl gudrāks.

Četras dienas mūsu pilsētā viesojās Harkivas Nacionālā akadēmiskā operas un baleta teātra baleta trupa. Uz teātra nama Jūras vārti skatuves tika izrādītas divas izrādes – Sniegbaltīte un septiņi rūķīši un Žizele. Skatītāju pilnās zāles ar aizrautu elpu un sajūsmu baudīja Ukrainas profesionālā baleta mākslinieku uzstāšanos.

Aromatizēto e-cigarešu apriti drīz varētu stingri iegrožot, un jauniešu ballītes, kurās smaržo pēc augļu dārza, vairs nebūs norma. Saeima reaģējusi uz Latvijas pilsoņu kolektīvo iesniegumu un sākusi darbu pie likuma regulējuma, lai to īstenotu.

Lai arī zaķi un pat kaķi jau kopš gadumijas veikuši apvērsumu, gāžot no troņa tīģerus, pēc ķīniešu astroloģijas seno likumu burta dzīvnieku maiņa notiks 4. februārī plkst. 4.43. Tad arī varēs teikt, ka Ūdens Truša gads pilntiesīgi ir sācies.

Nupat apritē nonākusi dziesma Ar vēju matos. Tā ir veltījums un dāvana Rodeo motosportistiem, faniem un atbalstītājiem motokluba 25 gadu jubilejā. To radījis un izpilda Arvis Sanders – divpadsmitkārtējo Latvijas čempionu motokrosā Rodeo vadītājs un arī pats kaislīgs motobraucējs.

Ventas Balss arhīvs

24. marts
23. marts
21. marts
17. marts
16. marts
14. marts
10. marts
9. marts