Ventas Balss, 13. janvāris, 2023

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Kādam cienījama vecuma pensionāram ir nepieciešama pastāvīga aprūpe, taču bez paša piekrišanas vai tuvāko radinieku rīkojuma viņš nevar saņemt sociālo pakalpojumu. Rūpes par vientuļo vīrieti uzgūlušas un kaimiņu un citu svešu cilvēku pleciem.

Vīrusu sezona rit pilnā sparā, taču, neskatoties uz to, Ventspilī patlaban nav novērots augšējo elpceļu saslimstības pieaugums. Taču ir kāda cita problēma, kas satrauc ārstus un pacientus – medikamentu deficīts aptiekās.

Norunātajā termiņā, pērnā gada nogalē, Ventspils pilsētas un novada pašvaldības no Izglītības un zinātnes ministrijas saņēmušas visus rudenī solītos, vispārizglītojošajām skolām paredzētos datorus.

Valsts Akadēmiskais koris Latvija kā profesionālās kora mākslas zīmols ir galvenā diriģenta Māra Sirmā lolojums. Trešdien, 18. janvārī, kora izpildījumā koncertzālē Latvija tiks atskaņota koncertprogramma Latvija Eiropā, Eiropa Latvijā. Pirms gaidāmā koncerta akadēmiskā kora diriģents MĀRIS SIRMAIS sniedza interviju.

Klajā nākusi Ilonas Balodes grāmata Ielu muzikantu piezīmes – ļoti personisks stāsts vairāk nekā 1500 lappušu garumā, kas aptver veselu desmitgadi autores un viņas vīra Rolanda Ūdra dzīvē, iezīmējot laiku pirms un pēc nelaimes gadījuma ar Rolandu, kas krasi izmainīja abu dzīves.

Ventas Balss nolēmusi izpētīt, kā pērnā gada nogalē izstrādātā valdības deklarācija ietekmēs Ventspils pilsētas un novada iedzīvotājus, uzdodot ministriem konkrētus, ar attiecīgo nozari saistītus jautājumus.

Ventas Balss arhīvs

30. marts
28. marts
24. marts
23. marts
21. marts
17. marts
16. marts
14. marts