Ventas Balss, 9. decembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā biedrība Matisons Runner’s Club, kā jau katru gadu, aicina visus tuvos un tālos draugus piedzīvot sesto atbalsta pasākumu – labdarības skrējienu. Jau sešus gadus biedrība palīdz kādam īpašam bērniņam uzlabot veselību un atvieglot ikdienu ne tikai viņam, bet arī viņa ģimenei. Šogad skrējēji vienojušies palīdzēt ventspilniekam Madaram Rūsim. Madars ir puisēns ar autiskā spektra traucējumiem.

Ventspils Valsts 1. ģimnāzija šodien atzīmē 104. gadskārtu. Kā jau tas dzimšanas dienā piederas – jābūt arī dāvanām. Skaistu dāvanu skolai sarūpējuši trīs ģimnāzijas skolēni, kuri brīdi pirms skolas dzimšanas dienas viesojās Rīgas pilī pie Valsts prezidenta, ar lepnumu nesot skolas vārdu plašumā.

Lasītprasme ir svarīgs pamats izglītības procesā, tajā pat laikā tā nesākas tikai pirmsskolas vai skolas vecumā, tā sākas ģimenē. Kā šo prasmi veicināt un attīstīt, stāsta Ventspils 2. pamatskolas logopēde Inita Dzelme.

Nedienas ar preses piegādi ir valsts akciju sabiedrības Latvijas Pasts vadības un par nozari atbildīgās Satiksmes ministrijas (līdz jaunas valdības izveidei to joprojām vada Tālis Linkaits, Konservatīvie) veikto reformu sekas.

Svētdien, 11. decembrī, jau 13. reizi Ventspils baptistu baznīcā notiks labdarības koncerts No debesīm es atnesu... Koncerts tradicionāli norisinās Ziemassvētku gaidīšanas laikā, bet pasākumā savāktie līdzekļi tiks ziedoti atbalsta centra Cimdiņš bērniem ar īpašām vajadzībām.

Ventas Balss arhīvs

3. februāris
2. februāris
31. janvāris
27. janvāris
26. janvāris
24. janvāris
20. janvāris
19. janvāris