Ventas Balss, 8. decembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Paplašinot Kurzemes Rehabilitācijas centra pakalpojumu klāstu, sākot ar 28. novembri, tiek uzsāktas grupu nodarbības sertificētu fizioterapeitu vadībā – nodarbības baseinā pieaugušajiem, kā arī vingrošanas nodarbības pieaugušajiem un bērniem. Apmeklēt nodarbības iespējams tikai ar iepriekšēju pierakstu.

Solījumu ierobežot veipošanu deva jau iepriekšējā Saeima, taču cīņā ar e-cigarešu industrijas lobiju pagāja vairāk nekā divi gadi un galīgajā lasījumā likuma grozījumus tā arī nepieņēma. Problēma nu tikusi mantojumā jaunajiem deputātiem, kas ieklausījušies mediķos un vecākos, nevis lobistos un finansistos.

Šajā sezonā arī turpmāk apkure Ventspils novadā būs dārgāka nekā Ventspilī. Novadā jaunie apkures tarifi ir spēkā jau otro mēnesi. Pilsētā jaunie tarifi gaida apstiprināšanu regulatorā, taču, pat ja tos apstiprinās, apkure pilsētniekiem būs krietni lētāka nekā novadniekiem.

3. decembrī sporta klubs Ventspils Kikboksa leģions (VKL) rīkoja sacensības pēc low kick kikboksa noteikumiem. Sacensībās piedalījās bērni vecumā no 7 līdz 14 gadiem.

Sākot ar 17. decembri, Ventspils Kultūras centrā ienāks Ziemassvētku eglīšu laiks. Nama uzpostajā zālē mazie skatītāji varēs nodoties teatralizētam uzvedumam, piedalīties rotaļās pie svētku egles un satikt Ziemassvētku vecīti ar dāvanu maisu.

Ventas Balss arhīvs

3. februāris
2. februāris
31. janvāris
27. janvāris
26. janvāris
24. janvāris
20. janvāris
19. janvāris