Ventas Balss, 1. decembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pamazām atgriežas dzīvība Vecpilsētā. Pamestās pussabrukušās mājas atgūst jaunu veidolu. Skolas ielā, pie saglabājušās bruģakmens nobrauktuves līdz Ventai, jaunu dzīvi sākusi sena ēka ar arku. Ēkai ar vairāk nekā gadsimtu senu vēsturi otro elpu iedvesis uzņēmējs Gaitis Klestrovs, kuram patīk atjaunot un būvēt mājas.

Izglītības un zinātnes ministrijas plāni pēc četriem gadiem atteikties no krievu valodas kā otrās svešvalodas apguves skolās raisījuši plašas diskusijas.

Pludmales volejbola kluba Bloks spēlētājas Patrīcija Āboliņa un Elza Kozlova Latvijas jaunatnes čempionātu telpās U16 vecuma grupā sāka ar iekļūšanu pusfinālā un ceturtās vietas izcīnīšanu.

Turpinot rakstu sēriju par koncertzāles Latvija sadarbību ar Ventspils Mūzikas vidusskolu, šoreiz saruna ar skaņu režisoru Krišjāni Geidānu.

Norisinās darbs pie Puzes ezera ekspluatācijas noteikumu izstrādes, un pirmie pētnieku secinājumi liecina, ka ezers apsaimniekots labi un ir dzīvības pilns. Ekspertu vērtējumā izmantošana jāturpina kā līdz šim, vien jādomā par pēctecības nodrošināšanu tās uzraugam Aivaram Vāverem.

Ventspils atlēti teicami startējuši Ziemeļeiropas čempionātā svara stieņa spiešanā guļus, ne vien sasniedzot teicamus personiskos rekordus, bet arī izcīnot zelta godalgas.

Ventas Balss arhīvs

3. februāris
2. februāris
31. janvāris
27. janvāris
26. janvāris
24. janvāris
20. janvāris
19. janvāris