Ventas Balss, 22. novembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils apstrādes rūpniecības uzņēmumi turpina priecēt ar kārtējiem sasniegtajiem rekorda apjomiem. Gada pirmo deviņu mēnešu rezultāti liecina par augstu ražošanas efektivitāti un uzņēmumu konkurētspēju pasaules tirgos.

Piecu mēnešu laikā kopš atklāšanas zinātnes centrs VIZIUM uzņēmis jau vairāk nekā 100 000 apmeklētāju. Patlaban zinātnes centra pamatauditoriju veido skolēnu grupas no dažādām Latvijas vietām.

Brīvās krišanas paātrinājums, vertikālais sviediens, Otrais Ņūtona likums – šie un citi fizikas eksperimenti pieejami Ventspils Augstskolas (VeA) mehānikas, elektrības un magnētisma, kā arī optikas laboratorijās ne tikai studentiem, bet arī skolēniem, kuri vidusskolā padziļināti apgūst fiziku.

Šajā gadā arī sporta dzīve pamazām atkal uzņēma pilnus apgriezienus, un patīkami, ka tajā sevi kārtējo reizi labi apliecinājuši Ventspils sportisti, turklāt paveicot to arī visaugstākajā līmenī.

Kopš 15. novembra Ventspils Komunālā pārvalde aicina privātmāju īpašniekus izmantot pašvaldības atbalstu un pieteikt bezmaksas smilts un sāls kaisāmā materiāla saņemšanu ietvju kaisīšanai.

Ventas Balss arhīvs

5. decembris
1. decembris
30. novembris
28. novembris
24. novembris
23. novembris
21. novembris
17. novembris