Ventas Balss, 17. novembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Roberts Krūzbergs jau sezonas sākumā pārsteidzis gan Latvijas sporta līdzjutējus, gan šorttreka pasauli, tā ne tikai apliecinot, ka ar viņu jāsāk rēķināties nopietni, bet arī parādot citiem jaunajiem sportistiem, kas sasniedzams ar nopietnu darbu un attieksmi.

Kad Latvijas Satversmes sapulce strādāja pie Latvijas pamatlikuma izstrādes, Rainis teica, ka tā stāvot pie jaunas Latvijas likteņupes – Daugavas – rakšanas. Šajā novembrī atzīmējam ne vien Latvijas valsts dibināšanas gadadienu, bet arī 100 gadus valsts pamatlikumam.

Livonijas ordeņa pilī līdz 8. decembrim apskatāms izstāžu cikls Kustīgās/nekustīgās bildes. Trīs izstādēs iespējams izzināt un piedzīvot trīs veidus, kādos cilvēks centies iemūžināt savu redzējumu – zīmējumos, foto un kino.

«Kas gan ir dzimšanas diena bez kūkas?» smaidot vaicā konditorejas Ma’Me patisserie dibinātāja un kūku cepēja Linda Bernšteina, valsts svētku priekšvakarā aicinot uz sarkanbaltsarkano samta kūciņu meistarklasi Pārventas bibliotēkā.

Lāčplēša dienā uz Ventspils Augstskolas fasādes parādījās lielizmēra Latvijas karogs ar katram valsts iedzīvotājam svarīgākajiem vārdiem Dievs, svētī Latviju!. Šādu emocionālu dāvanu ventspilniekiem pasnieguši ukraiņu bēgļi.

Ventspilniece Gunda Baltaisvilks savu piederību šai valstij izjūt ne tikai caur savu ģimeni un ikdienā darāmajiem darbiem, bet arī caur vaļasprieku – latviešu tautas tērpa darināšanu.

Ventas Balss arhīvs

3. februāris
2. februāris
31. janvāris
27. janvāris
26. janvāris
24. janvāris
20. janvāris
19. janvāris