Ventas Balss, 22. septembris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Tārgales pagasta ainava turpmākajās desmitgadēs, ja ne gadsimtos nemainīgi asociēsies ar vēja turbīnām, kas ir labi redzamas arī no Ventspils. Lauku iedzīvotāji, kuru mājas un saimniecības robežojas ar vēja elektrostaciju parka teritoriju, jau izjutuši uz savas ādas turbīnu negatīvo ietekmi.

Pieaugošās patēriņa cenas raisa pamatotas bažas, ka turpmākie rudens un ziemas mēneši lielai daļai iedzīvotāju nebūs viegli. Ventspils Sociālais dienests mudina atbalstīt vienam otru un nebaidīties lūgt palīdzību.

Latvijas motokrosa čempionāts noslēdzies ar spraigu cīņu par čempionu titulu komandu vērtējumā, kurā pavisam nedaudz pietrūka Rodeo braucējiem, kam šoreiz nācās samierināties ar vicečempionu titulu.

Policija pagājušonedēļ, vairākās tirdzniecības vietās pilsētā un novadā veicot pārbaudi, vai pārdevēji un veikalu vadītāji ievēro aizliegumu pārdot alkoholiskos un enerģijas dzērienus nepilngadīgām personām, konstatēja vairākus pārkāpumus.

Jau šajā svētdienā savu pirmo maču Latvijas čempionāta 2. līgas spēcīgāko komandu grupā aizvadīs JFK Ventspils futbolisti, tā sākot cīņu par ceļazīmi uz 1. jeb Nākotnes līgu.

Ventspils 2. pamatskolas kolektīvs šomēnes dzīvo jubilejas noskaņās – rīkojot dažādus pasākumus, izglītības iestādē tiek atzīmēta skolas pastāvēšanas 60. jubileja.

Ventas Balss arhīvs

29. novembris
25. novembris
24. novembris
22. novembris
17. novembris
15. novembris
11. novembris
10. novembris