Ventas Balss, 19. augusts, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

«Kaut kas mūsu mājā ir, kas kaķiem patīk,» teic Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas direktore Andra Konste. Šobrīd nama (ne)oficiālais radošā gara turētājs ir Vatsons. Balti rudais dzīvnieciņš ceļu uz seno rātsnamu Vecpilsētas sirdī atradis vēl iepriekšējā kaķa laikos.

OSKARS VIZBULIS vairāk nekā divdesmit gadus ir rīdzinieks, ar saknēm un sirdi – Ventspilī. Īsts un bez liekiem izskaistinājumiem – kā tekstā, tā arī sarunā. Trīs gadus pēc debijas literatūrā klajā nākusi viņa otrā grāmata – romāns Ja vīrietis prastu runāt. Otrā, kas patiesībā ir pirmā.

Nesenajos Pilsētas svētkos kuplajā ļaužu pulkā varēja manīt arī pa kādam četrkājainam mājas mīlulim. Svētku gājienā vien piedalījās 60 Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrības suņu. Ventas Balss saprata, ka jāatvēl kāda lappuse sīkākam aprakstam par to, kā ikdienā klājas mūsu pilsētas un novada mājdzīvniekiem.

Rīt plkst. 19 izskanēs mūsdienu ritma mūzikas festivāla Ventspils Groove 2022 noslēguma koncerts. Sākotnēji tā norise plānota VIZIUM jumta terasē, bet, rēķinoties ar iespējamo lietu, koncerts pārcelts uz teātra nama Jūras vārti lielo zāli.

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju patērētā ūdens starpība ir viena no senākajām un sāpīgākajām komunālās apkalpošanas tēmām. Pilsētas dome sola šo problēmu aktualizēt Latvijas Lielo pilsētu asociācijas līmenī, kā arī valdībā.

Ventas Balss arhīvs

23. septembris
22. septembris
20. septembris
16. septembris
15. septembris
13. septembris
9. septembris
8. septembris